Karbon Isıtıcı

Karbon ısıtıcılar arasından uzaktan kumandalı, duvar tipi veya ayaklı seçeneklerden istediğinizi evinizde, iş yerinizde veya terasınızda kullanım için tercih edebilirsiniz. Kullanım alanınızda tercih ettiğiniz ısıtıcınızın modern görünümüyle bulunduğunuz ortama da farklı bir hava katabilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde kullanacağınız karbon ısıtıcılar ile kaliteli ve verimli bir kullanım elde edersiniz. Böylece istediğiniz ürünü seçtikten sonra tercih ettiğiniz her yerde ısıtıcınızı güvenle ve konforla kullanabilirsiniz. Isıtıcınızın enerji tasarrufu sayesinde verimli ve ekonomik bir kullanım elde edersiniz. Bu sayede bulunduğunuz ortamı güvenle ısıtırken bütçenizi de korumuş olursunuz.

Isıtıcınızı tercih ettiğiniz tüm kullanım alanlarında isterseniz ayaklı olarak kullanabilir; isterseniz de duvarınıza kolayca montajını gerçekleştirebilirsiniz. Karbon ısıtıcınızla sadece ısıtıcınızın kapladığı alandan değil; ısı durumuna göre hızla devreye giren termostat sayesinde elektrikten de tasarruf elde edersiniz.

Taşınabilir ısıtıcının devrilmesi durumunda ayak kısmında bulunan sistem, elektriği derhal keserek oluşabilecek kazanın önüne geçer. Isıtıcının el ile sökülemeyecek ve kızaran ısıtıcı alana parmak ulaşamayacak şekilde tasarlanan koruma kafesi sayesinde ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Hem sizin hem de doğanın sağlığını koruyan karbon ısıtıcı, fosil yakıt kullanmadığı için doğaya da dostça bir yaklaşımda bulunursunuz. Yüksek güç kullanan infrared ısıtıcınızın rezistanslarında en modern tesislerde çağa uygun gümüş kaynak teknolojisi kullanılır. Böylece ürününüzü güvenle ve huzurla kullanabilirsiniz. Ayrıca patentli ve özel tel sarımı sayesinde daha fazla performans elde edersiniz. Rezistansta bulunan teller, birbirini gölgelemediği için elde edilen enerjiyi kayıpsız olarak kullanırsınız. Yüksek güç kullanan ısıtıcınızda kullandığınız elektrik kablosu da sıcağa dayanıklıdır. Ayrıca, ısıtıcınız TÜV ve CE belgelidir. IP34 korunma sınıfında olan ısıtıcınız su sıçramalarına karşı da koruma sağlar. Böylece hem evinizde hem de teras ve bahçenizde güvenle kullanabilirsiniz.

Isıtıcınız için profesyonel ekipler tarafından uzun süreli AR-GE çalışmalarının neticesinde, en ideal karbon elyaf versiyonları belirlenmiştir. Uygunluğu tespit edilen karbon elyaflar en modern tesislerde ısıtıcınıza örülmüştür. Böylece elde edilen karbon filamentlerin yüzey sıcaklıkları, iç alanlarda olduğu gibi dış alanlarda da en uygun dalga boyunu vermesi sağlanmıştır. Isıtıcınız vakumlanarak kapatıldığından ve oksijenle temas etmediğinden dolayı size uzun ömürlü kullanım sunar.

Isıtıcınızın ışığının ulaştığı yeri anında ısıtırsınız. Rutubeti önleyerek temiz ve hijyenik bir ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oksijeni tüketmediği için de başınız ağrımaz. Havadaki partikülleri yakmadığı için kullanıldığı açık veya kapalı alanda kötü kokular oluşmaz. Isıyı çok kısa sürede ilettiğinden dolayı ısınmak için dakikalarca beklemek zorunda kalmazsınız. İnfrared ışık ile ortamı ısıtan ısıtıcınız havadan veya rüzgardan etkilenmez. Diğer ısınma sistemlerinin neden olduğu zehirlenme veya yanma riskinden de korunursunuz

Yeterli yalıtım yapılmayan yerlerde ve uzun yılların etkisiyle eskiyen alanlarda ısı kaybını oldukça fazla yaşarsınız. Kaybedilen ısıyı geri kazanmanız için hem zahmetli hem de maliyetli bir süreçle karşılaşırsınız. Bu nedenle bölgesel ısıtmaya uygun, ekonomik, verimi yüksek, sağlıklı ve hijyenik kullanım için ısıtıcınız, tam da sizin istediğiniz gibi bir ısıtma yapar.

Bulunduğunuz alanın yüksekliği de ısınma performansınızı etkiler. Özellikle büyük hacimli iş yerlerinde toplam alanı ısıtmak yerine çalışanlarınızın olduğu alanı hedef alarak ısıyı verimli kullanabilirsiniz. Isıtma için oluşan maliyet harcamalarınızı kontrol edebilmek ve katkı sağlayabilmek için bölgesel ısıtma sağlayan ısıtıcınız sizi zor durumda bırakmaz. Isıtıcınızı sadece bulunduğunuz alan için değil belirli bir süre ısınması gereken yerler için de tercih edebilirsiniz. Böylece günün sadece belli bölümlerinde kullandığınız yerlerde toplam ısınma maliyetinden de tasarruf edersiniz.

Evinizi, iş yerinizi, bahçenizi veya terasınızı güneş gibi ısıtacak karbon ısıtıcınızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karbon Isıtıcı

1014 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1014 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?