Homend Robot Süpürge

Homend robot süpürge gelişen teknoloji ile birlikte daha rahat kullanım imkanı sunan bir süpürge modelidir. Akıllı süpürge modelleri arasında yer alan bu süpürge daha hızlı temizlik yapılmasını sağlar. Elektronik ev aletleri kullanıcılarının yaşamını kolaylaştırmak için üretilen ürünlerdir. Homend robot süpürge modelleri de bu amaçla üretilip farklı modellerde geliştirilen ürünler arasında yer alır. Bu süpürge modeli ile hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edilebiliyor. Bu nedenle homend robot süpürge modelleri birçok kişi tarafından tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 

Homend robot süpürge günlük yaşamda kolay kullanım imkanı sunan süpürgeler arasında yer alır. Çeşitli tozların hızlı bir şekilde temizlenmesi amacı ile bu robot süpürgeler kullanılır. Eski tür süpürgeler insanların hem sağlıklarında kayıplar yaşamasını hem de zaman kayıtları yaşamasına neden olur. Özellikle bazı süpürge modellerinde kullanıcılar bel fıtığı gibi çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu nedenle bu şikayetlerin artış göstermesinden dolayı robot süpürge modelleri geliştirilmiştir. Homend robot söküldü modeli ile kullanıcılar hızlı ve dinamik bir şekilde temizlik gerçekleştirebiliyor. Pratik bir şekilde kullanım imkanı sunan homend robot süpürge ev işlerinin hızlı bir şekilde yapılması için ideal bir süpürge modelidir.

Homend Robot Süpürge Çeşitleri

Homend robot süpürge modelleri farklı özelliklerde çalıştığı için farklı çeşitlerde üretilmiştir. Birçok akıllı süpürge çeşidi bulunduğu için her kullanıma uygun olan homend robot süpürgenin bulunması oldukça kolaydır. Homend alex 1282h akıllı robot süpürge çeşitlerinin arasında yer alır. Akıllı çalışma özelliği sayesinde ev işlerinin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Robot süpürge modelinin çeşitli özellikleri bulunuyor. Bunlar arasında 

 • Lidar teknolojisi ile milimetrik haritalama özelliği yükseklik sensörlerinin bulunması, 
 • Üç farklı emiş modunun bulunması, 
 • 65 desibele kadar sessiz çalışması, paspas yapan süpürgeye sahip olması, 
 • Hepa filtre ile %99 temiz hava çıkışını sağlaması, 
 • 600 ml’lik saç toz hazne kapasitesine sahip olması,
 • 140 dakika çalışma süresine sahip olması, 
 • Çoklu ve akıllı haritalama özelliğinin bulunması, 
 • Çift taraflı fırçaya sahip olması gibi özellikler yer alıyor.

Homend robot süpürge 1282 modeli ise bu robot süpürge modeli ile aynı özelliklere sahip bir robot süpürgedir. Akıllı robot süpürge seçenekleri arasında yer alan homend robot süpürge kolay kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda son teknoloji olmasından dolayı birçok özelliğe sahiptir. Robot süpürge kullanıcılarının günlük yaşamını daha pratik bir hale getirmek için üretilmiş modeller arasında yer alır. Robot süpürgeler ile hem hızlı temizlik hem de daha temiz temizlik sağlanabiliyor.

Homend Robot Süpürge Kurulumu Nasıl Yapılır? 

Homend alex robot süpürge kurulumu hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Kurulumunun yapılması için çeşitli videolarda bulunur. Bu videolar izlenerek homend alex robot süpürgenin kurulumunu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün olur. Kurulumu gerçekleştirmek için öncelikle robot süpürgenin ters çevrilip fırçalarının takılması gerekiyor. Bu işlem yapıldıktan sonra daha sonra robot süpürgeyi prize takıp önünde bir engel bulunmadığını emin olunduktan sonra kullanıma başlanabilir. Homend robot alex süpürge açma kapama düğmesi ile kolaylıkla çalıştırılabiliyor. Robot süpürgeyi kullanmadan önce şarja takmak ise oldukça önemlidir. Aynı zamanda robot süpürgeyi kullanmak için gerekli olan uygulamayı indirmekte faydalı olur. Play Store ve App Store üzerinden kolaylıkla Homend smart uygulaması indirilebiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştirip kullanımı sağlanabilir. Uygulamanın kurulumu yapıldıktan sonra robot süpürgenin üzerinde bulunan wifi tuşuna 5 saniye kadar basılması gerekiyor. Bu işlem yapıldıktan sonra telefon ile robot süpürge eşleşmesi sağlanır bu bağlantıyı sağlamak için cep telefonunun bluetooth özelliğinin açılması gerekiyor. Bu işlemler yapıldıktan sonra homend alex robot süpürge kolay bir şekilde kurulmuş olur.

Homend Robot Süpürge Özellikleri

Homend alex 1280h akıllı robot süpürge özellikleri oldukça fazladır. Homend alex robot süpürge alındığında bu özelliklerin sağlamış olduğu faydalardan yararlanılabiliyor. Ürünü özellikleri genel olarak diğer homend alex robot süpürge modelleri ile birbirine benzerdir. Bu işlemler ve özellikler arasında 

 • Oda isimlendirme özelliği
 • Her odaya ayrı işlem yapılması özelliği
 • Lazer Lidar teknolojisi ile milimetrik haritalama yapma özelliği 
 • Yükseklik sensörleri özelliği 
 • 3 farklı emiş moduna sahip olma özelliği 
 • 65 desibele kadar sessiz çalışma özelliği
 • Paspas yapan süpürgeye sahip olma özelliği
 • Hepa filtre ile %99 temiz hava çıkışının sağlanması özelliği 
 • 600 milim toz hazne kapasitesine sahip olma özelliği 
 • 140 dakika çalışma süresine sahip olma özelliği 
 • Çoklu ve akıllı haritalama seçeneklerinin bulunması 
 • Çift taraflı fırçaya sahip olması gibi özellikler bulunuyor

Diğer taraftan ürünün renk seçenekleri de oldukça çeşittedir.

Homend akıllı robot süpürge modelleri genel olarak tam şarj edildiğinde 140 dakika çalışma süresi ile kullanılabilir. Batarya kapasitesi genel olarak 3.000 amper kadardır. Aynı zamanda 4 ve 6 saat arasında da tam şarj sağlanabiliyor. Robot süpürgeden istenilen verimini elde edilmesi için tam şarjının doldurulup daha sonra kullanımına başlamak gerekir. Homend alex robot süpürgeler kusursuz haritalama özelliğine sahip 4 farklı temizlik modunda çalışan robot süpürgelerdir. Temizlik modları oldukça fazla olduğu için birçok moda temizlik yapılabilmesi mümkün oluyor.

Homend Robot Süpürge Kullanım Alanları

Homend Alex Lazer 1282h ürünleri çeşitli kullanım alanlarında kullanılabiliyor. Genel olarak evlerde tercih edilen robot süpürgeler birçok mekanın temizliği içinde tercih edilir. Robot süpürgenin kullanım alanları oldukça çeşitli olduğu için kolay kullanım imkanı sunar. Homend alex robot süpürge gelir farklı çeşitlerde üretilen süpürge modelleri arasında yer alır. Her alana kolaylıkla temizlik yapabilen bu süpürgeler hızlı ve pratik temizlik işlemi için ideal ürünler arasında yer alır. Homend robot süpürgeler tek seferde yapmış olduğu kalıcı ve kusursuz haritalama ile temizliklerin daha temiz yapılmasını sağlıyor. Aynı zamanda bu robot süpürgeler temizlik rotasından çıkmayan algoritmaya sahip olan ürünlerdir. Çift taraflı fırçaya sahip olduğu için dip köşe temizlik yapılabiliyor. Homend robot süpürgelerin garanti süresi de fazla olduğu için güvenilir bir şekilde bu robot süpürgeler satın alınabiliyor. Genel olarak siyah ve beyaz renklere sahip robot süpürgeler haritalama özelliği ile dikkat çeker. 

Homend Robot Süpürge Tercih Edilme Nedenleri

Homend alex 1280h akıllı robot süpürge haritalama özelliği sayesinde tercih edilir. Haritalama özelliği sayesinde kusursuz ve kalıcı temizlik yapabilen bu süpürgeler birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Özellikle sessiz çalışma özelliğine sahip olan homend robot süpürgeler gürültüye hassasiyeti olan kullanıcılar tarafından da kullanılır. Hızlı ve pratik temizlik anlayışına sahip olarak çalışan bu robot süpürgeler temizliklerin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Bu nedenle bu özelliği ile tercih edilir. Homend robot süpürgeler minimal boyutlarda olduğu için fazla alan kaplamazlar. Özellikle dar alanlarda birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Homend robot süpürgeler son teknoloji özelliği sayesinde dip köşe temizlik anlayışına uygun olarak çalışır. Bu robot süpürgeler oda isimlendirme özelliğine sahip robot süpürgelerdir. Oda isimlendirme özelliği sayesinde her odanızda farklı temizlik modu ile temizlik yapılabiliyor. 4 farklı modda temizlik anlayışı ile çalışır.

Homend Robot Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Homend alex 1282h lazer akıllı robot süpürge siyah modeli ile dip köşe ve hızlı temizlik yapılabiliyor. Robot süpürgeler satın alınırken kullanıma uygun olan robot süpürgelerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle süpürgelerin teknik özellikleri detaylı bir şekilde incelenip daha sonra satın alınma işlemi gerçekleştirilmelidir. Homend robot süpürgeler yüksek batarya kapasitesine sahip olduğu için tam şarj yapıldığında uzun süre kullanım imkanı sunar. Robot süpürge satın alınırken robot süpürgelerin batarya kapasitesi ve çalışma sürelerine dikkat edilip satın alma işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Böylelikle robot süpürgeleri ile daha hızlı ve daha konforlu temizlik yapılması mümkün olur.

Homend robot süpürgelerin tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Bunlar arasında küçük bir alan kaplaması, şık bir görünüme sahip olması, temizlik rotasından çıkmayan bir algoritmaya sahip olması, çift taraflı fırçalara sahip olması ile dip köşe temizliği kolay bir şekilde gerçekleştirmesi, tek seferde kalıcı ve kusursuz haritalama özelliğine sahip olması gibi çeşitli nedenler yer alıyor. Aynı zamanda robot süpürgeler kolay kullanım imkanı ile de tercih edilir. Eski süpürgelere oranla hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf edilebilir. Eski süpürgeler özellikle kullanıcılarda çeşitli sağlık sorunları yaratabiliyor. Bu nedenle bu gibi sorunlardan kaçınmak için de homend robot süpürge tercih edilir. Homend robot süpürgeler uygun fiyatlar ile satışa sunulduğu için tercih edilen süpürge modelleri arasında yer alır.

Homend Robot Süpürge Fiyatları

Homend robot süpürge fiyatları süpürgenin modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Homend robot süpürge modelleri gelişmiş teknoloji özellikleri ile doğru orantılı olarak artış gösterir. Birçok özelliğe sahip olan robot süpürge modeli farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Fiyatların çeşitli olması her bütçeye uygun olan robot süpürgelerin alınma olasılığını arttırır. Homend robot süpürge modellerinde zaman zaman çeşitli indirimler meydana geliyor. Bu indirimler takip edildiğinde daha uygun fiyatlar ile robot süpürge alımı gerçekleştirilebiliyor. Homend robot süpürgeler akıllı süpürge olarak geçtiği için normal süpürgelere göre daha farklı bir şekilde fiyatlandırılır. Aynı zamanda milimetrik haritalama özelliği sayesinde oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alır. Bu da robot süpürge fiyatını belirleyen önemli unsurlar arasında bulunur.

Homend robot süpürge fiyatı her modele göre farklılık gösterir. Bu nedenle roba süpürge alınırken modellerin detaylı bir şekilde incelenip daha sonra satın alınma işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Robot süpürge modelleri oldukça çeşitli olduğu için fiyatlar da çeşitlilik gösterir. Haritalama özelliğine sahip olan akıllı süpürgeler ile temizlikler daha pratik ve daha kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Homend Robot Süpürge Haritalama Özelliği

Moplu ve haritalamalı akıllı robot süpürge olan homend robot süpürge haritalama özelliği sayesinde dip köşe temizlik yapar. Bu özelliği sayesinde odalara göre farklı emiş ve silme gücünü gerçekleştirir. Aynı zamanda odalara yapılan isimlendirme özelliği ile de daha hızlı ve daha pratik temizlik yapılmasını sağlar. Homend robot süpürgeler 3 boyutlu lazer tarama teknolojisi ile kusursuz temizlik gerçekleştirir. Milimetrik olarak harita çıkarma özelliğine sahip olan homend robot süpürgeler emiş ve silme gücü ile odaların temizlenmesini gerçekleştirir. Yüksek hassasiyet ışınları ile birlikte optik yanılsamalarında önüne geçer. Bu da tüm Işık koşullarında hassas bir şekilde çalışmasını sağlar. Homend robot süpürgelerde bulunan yükseklik sensörleri ile engeller tanınır. Bu nedenle yükseklik farkı olan yüzeyleri tanımlayıp daha hassas bir temizlik yapılmasını sağlar.

Homend Robot Süpürge Oda Adlandırma Nedir? 

Homend robot süpürge oda adlandırma özelliği sayesinde odalara isim verilip odalara özel temizlik yapılması sağlanır. Evlerdeki tüm odaların adlandırıp bu odalara özel temizlik yapılması gerçekleştirilir. 

Homend Robot Süpürge Temizlik Modları Kaç Tane? 

Homend robot süpürgeler genel olarak 4 farklı temizlik moduna sahip ürünlerdir. Yüksek emiş gücü ile 4 farklı temizlik modu sayesinde hassas temizlik yapılır. 

Homend Robot Süpürge Haritalama Özelliği Nedir? 

Homend robot süpürgelerin haritalama özelliği evlerin daha iyi temizlenmesi için kullanılan bir özelliktir. Bu özellik ile evin milimetrik haritası çıkarılıp yüksek hassasiyetli temizlik yapılır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Homend Robot Süpürge

7 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Değerlendirme Puanı
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/homend