Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Watch Buds - Siyah

Huawei
11.999,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

11.899,00 TL
15.849,99 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676


İpuçları:

Ürün açılır kapak tasarımına sahiptir ve kulaklık bölmeleri su geçirmez değildir. Cihazı su ile temas ettirmekten kaçının. Cihaza su girerse, cihazı pamuklu çubukla veya kağıt mendille vakit geçirmeden kurulayın.

Kulaklıkları saate yerleştirirken, kulaklıkları kapağa takın. Burada kulaklıkları doğrudan kulaklık bölmelerine yerleştirmeyin.

Saatin dönen şaft tasarımı zorlu dayanıklılık testlerinden geçirildi ve günlük kullanım gereksinimlerini karşılayacak şekilde donatıldı. Ürünün ömrünü uzatmak için kapağı zorla hareket ettirmeyin.

1. Kıyafet değiştirirken veya diğer benzer durumlarda kapak açma düğmesine yanlışlıkla dokunulması kapağı açacaktır. Kapağı zamanında kapatmayı unutmayın.

2. Ürünü taktığınız zaman herhangi bir cilt rahatsızlığı yaşarsanız, lütfen çıkartın ve bir doktora danışın.

3. Tek bir kulaklığın ağırlığı yaklaşık "M" boyutlu bir kulak ucu ile beraber 4 gramdır. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek ağırlık, ürün yapılandırmasına ve üretim sürecine bağlı olarak değişebilir. Kulaklıklar küçüktür ve takıldıklarında anten engellenebilir. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Takma Kılavuzu'na bakın.

4. Kulaklıklar küçüktür. Sağlığınızı korumak için kulaklığı, kulak uçlarını ve diğer bileşenleri haftalık olarak temizlemeniz önerilir. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Temizlik ve Bakım Kılavuzu'na bakın.

5. Sol ve sağ kulaklıklar için uyarlanabilir yapıdaki tanımlama teknolojisi baş hareketine ve vücut duruşuna bağlı çalışır. Bu teknolojinin doğruluğunu artırmak için her iki kulaklığı takarken başınızı sallayabilirsiniz. Gerçek kullanımdaki doğruluk seviyesi, takma süresi ve vücut duruşu gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

6. Ayarlar aşağıdaki gibidir: Huawei Sağlık > Kulaklıklar > Hareketler

7. Kulaklıkların tam olarak oturduğundan ve optimum ses kalitesi ile gürültü engelleme sağladığından emin olmak için uygun boyuttaki kulak uçlarını seçin ve kulağa doğru konumlandırma sağlayın. Kulaklıkları takarken herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, lütfen takmayı bırakın ve bir doktora danışın. Ayrıntılar için Takma Kılavuzuna bakın.

8. Gerçek çağrı deneyimi kullanım durumuna, takma durumuna, ortam faktörlerine ve uygulama özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Yüksek gürültülü ortamlarda arama yapmak kulaklıkların daha fazla güç tüketmesine neden olabilir.

9. Kulaklıklar saate bağlandığında, saatinizden Cihaz Bul > Kulaklık bölümüne gidin.

10. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir, bu nedenle ilgili sağlık verileri ve önerileri yalnızca referans amaçlıdır ve teşhis ile tedavi için kullanılmamalıdır.

11. Oksijen satürasyonu (SpO2), kandaki toplam hemoglobine oranla oksijene doymuş hemoglobin miktarını veya başka bir deyişle kandaki oksijen konsantrasyonunu ifade eder. Saat, hareketsiz olduğunuzda SpO2 seviyenizi otomatik olarak algılar. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir, bu nedenle toplanan verileri ile sonuçları yalnızca referans amaçlıdır ve tıbbi teşhis veya tedavi için temel olarak kullanılmamalıdır.

12. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir, bu nedenle ilgili sağlık verileri ve önerileri yalnızca referans amaçlıdır ve teşhis ile tedavi için kullanılmamalıdır.

13. Otomatik stres algılama dinlenme durumundayken gerçekleştirilir. Aktif / hareket halinde olduğunuz zaman stres tespit edilemez. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir, bu nedenle ilgili sağlık verileri ve sonuçları yalnızca referans amaçlıdır ve tıbbi teşhis veya tedavi için temel olarak kullanılmamalıdır.

14. Yüzme, sörf, dalış veya rafting gibi su aktiviteleri için geçerli değildir. Lütfen ürünü duş alırken kullanmaktan kaçının ve içine su girmediğinden emin olmak için ellerinizi yıkarken dikkatli olun. Kulaklık bölmelerinin veya yüzeylerinin su veya terle kaplandığını fark ederseniz, bunları vakit geçirmeden silerek kurulayın. Cihazı nemli koşullarda şarj etmeyin. Sıvı hasarı garanti kapsamında değildir.

15. Bu özellik, cihaz Bluetooth aracılığıyla EMUI 12.0/Android 7.0 veya üstünü çalıştıran bir telefona bağlandığında kullanılabilir. Bu özellik iOS cihazlarda desteklenmez. Desteklenen uygulamalar arasında WhatsApp, Telegram, Line, Viber, Instagram, VK ve Skype yer alır ve ülkeye/bölgeye göre değişiklik görülebilir.

16. Müzik eklemek için Huawei Health uygulamasını açın, cihaz yönetimine erişmek için Cihazlar sekmesindeki HUAWEI WATCH Buds cihaz kartına dokunun, daha sonra müzik kartına dokunun ve ekrandaki talimatları izleyin. Bu özellik iOS cihazlarda desteklenmez.

17. Kulaklıklar şarj terminalleri aracılığıyla şarj edilir ve bu terminaller kulaklıklar çıkarılıp geri takıldığında kulaklıkları hafifçe çizebilir. Bu normal bir durumdur ve kulaklıkları normal şekilde kullanmanızı etkilemez.

18. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır.

19. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır ve modellere, kullanım alışkanlıklarına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 3 günlük pil ömrü, aşağıdaki gibi tanımlanan tipik kullanım senaryolarını kapsar: Fabrika varsayılan ayarları, telefona bağlı kulaklıklar aracılığıyla 30 dakika arama ve 120 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme her zaman açık (Akıllı mod), TruSleep™gece etkin, stres algılama etkin, kalp sağlığı ve uyku apnesi özellikleri etkin, haftada 180 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 mesaj, 6 gelen arama ve 3 alarm) ve günde 30 dakika ekran açık.

20. Ses çalma merkezli pil ömrü verileri Huawei laboratuvarlarından gelmektedir. Ses varsayılan olarak AAC modunda %50 ses seviyesinde çalınır. Gerçek pil ömrü ses seviyesine, ses kaynağına, çevresel etkilere, ürün özelliklerine ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

21. Arama merkezli pil ömrü verileri Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Ses seviyesi varsayılan olarak yüksek gürültülü olmayan senaryolarda %50 olarak ayarlanmıştır. Gerçek pil ömrü ses seviyesine, çevresel etkilere, ortam gürültüsüne, ürün özelliklerine, diğer cihazlara, sisteme ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.
Kamera Yok
Titreşim Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Sesli Görüşme Var
Uyumlu Marka Universal
Su Geçirmezlik Var
Uyku Takibi Var
Adımsayar Var
Kalp Ritmi Ölçme Var
Cinsiyet Kadın, Erkek
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003V77O9
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön