Jenix
Jenix Biber Gazı Göz Yaşartıcı Sprey (JNX3079)

Jenix Biber Gazı Göz Yaşartıcı Sprey (JNX3079)

Jenix
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483638/17201/161719/162876

Jenix Biber Gazı Göz Yaşartıcı Sprey (JNX3079)

KENDİNİZİ KORUYUN!!!

 • Hırsızlara, saldırganlara ve vahşi hayvanlara karşı kendinizi koruyun !!!
 • Jenix Biber Gazı güvenli ve etkilidir.
 • Zehirli değildir, öldürücü etkisi yoktur, yan etkisi bulunmamaktadır
 • Kapalı alanda deneme amaçlı kullanmayınız
 • Temas halinde bol su ile yıkayınız

Şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz gasp ve tacize karşı kendinizi emniyete alabileceğiniz, pratik bir çözümdür. 
Jenix Biber Gazı ile artık kendinizi daha hür ve güvende hissedeceksiniz. 
Madde bağımlıları, gasp veya taciz gibi tehlikeli durumlarda kullanabileceğiniz gibi bunun yanı sıra saldırgan sokak hayvanlarına karşı etkilidir.
Bir deodoranttan daha küçük ve hafif olup (3,5cmX8,5cm 40ml.) çantanızda, cebinizde ve aracınızda güvenle taşıyabilirsiniz.


 

En çok ziyaret edilen TV ürünlerini incelediniz mi?
949 TL 1299 TL 1499 TL 1499 TL 1549 TL 1799 TLJenix biber gazı göz yaşartıcı sprey (JNX3079), şehir insanlarının kendini daha güvende hissetmesine yardımcı olur. Öz savunma gerekliliklerinden biri haline gelen biber gazı, saldırganın gözlerini yakarak, öksürme gereksinimi vererek onu savunmasız hale getirir. Şok etkisi yaratan biber gazı gözde yaşarma, yanma etkisi yaratırken saldırganların karşısında mağdura savunma ve kaçma fırsatı verir. Hırsıza, kapkaça, yırtıcı hayvanlara, saldırgan köpeklere, ıssız yerlerde yaşanabilecek saldırılara, istismarcılar ve tacizcilere karşı kullanılabilecek olan ürün, çantada taşınabilir. Kendinizi emniyete almanıza yardım eden ürün, pratik bir çözüm sunar. Klasik bir deodorant ebatlarından bile küçük olan tasarım hafifliği ile kolay kullanım olanağı verir. Çantada, cepte, araçta bulundurulabilen biber gazı, doğal biber özünden üretilir. Anında etkili ve yüksek konsantrasyonlu olan gaz, sağlığa ve çevreye zararlı değildir. Kullanıcı tarafından ilk kez açılacak güvenli paketi ile teslim edilen biber gazları, saldırganın yüzüne sıkılarak kullanılır. Bayıltıcı veya öldürücü etki vadetmez. Etkisi ortalama 45 dakika, maksimum 60 dakika sürer. Havalimanı ve alışveriş merkezleri gibi alanlara biber gazıyla beraber girilmesi yasaktır, emanetlere bırakılarak çıkışta teslim alınabilir. 

Biber Gazı ile Güvende Hissedin

 • Yakın mesafeden saldırganların yüzüne sıkılarak kullanılır. 
 • Özel koruma kılıfı sayesinde güvenle saklanır ve taşınır. 
 • Küçük şişe tek elle kullanımı mümkün kılar. 
 • Gözde yanma etkisi sunar. 
 • Öksürme ihtiyacı yaratır. 
 • Öz savunma için kullanılır, kötü niyetli kullanım kişinin kendi sorumluluğundadır. 

Deodorant Şişesinden Bile Daha Küçüktür

 • Şişe ebatları 3,5 x 8,5 cm
 • Şişe ağırlığı: 40 ml
 • Organiktir, doğal biberden imal edilmiştir. 
 • Etki süresi: 45 - 60 dakika. 
 • Spreyli şişe ile kolay kullanım. 
 • Havalimanı ve alışveriş merkezlerine girişi yasaktır. 

Güvenli Paketleme, Kolay Taşıma

Ürün İçeriği: Biber gazı doğal biber özünden yapılmaktadır. Bu sayede anlık etki sağlar ve kişinin astım gibi kronik bir rahatsızlığı yoksa kalıcı hasara yol açmaz. Ürün ilk kez kullanıcı tarafından açılacak güvenli paket ile teslim edilir. Tek elle sıkılabilecek tasarımdaki kutu çantada ve cepte taşımaya uygundur. Biber gazı ayrıca kılıf alınarak, özel kılıfı içinde de taşınabilir. Biber gazı silah değildir. Sıradan kişilerin kullanımına uygun olan biber gazının taşınabilmesi için herhangi bir ehliyet gerekmez. 

Jenix ile Güvendesiniz 

Güler güvenlik ve kozmetik çatısı altında bulunan Jenix, Türk mühendisleri tarafından üretilen ürünleri ile fark yaratır. Kişisel güvenlik sağlamaya yardımcı olan ürün, kalite belgelerine sahiptir. Tüm mevzuat, yönetmelik ve yasal gereksinimlere uygun olarak üretilen biber gazı, müşteri memnuniyeti ve halkın refahı için tasarlanmıştır.

Anında Yoğun Etki

Jenix biber gazı göz yaşartıcı sprey, yakın mesafeden saldırganın yüzüne sıkılır. Anında göz yaşartır, nefes almayı güçleştirir, öksürtür. Maruz kalınması halinde bol su ile yüzü yıkamak önerilir. Saldırganlara karşı kullanılmak için tasarlanmıştır. Gereksiz ve kötü niyetli  kullanımı kişinin sorumluluğundadır. Biber gazı kutusunun darbe almaması önem arz eder. Sprey kutusu yoğun sıcaktan uzak tutulmalı, yanıcı maddelerle bir araya getirilmemelidir. Zehirli olmayan gazın direkt ağza sıkılmaması tavsiye edilir. Her ne kadar kötücül kişiler için kullanım için tasarlansa da saldırı durumunda hayvanlara da sıkılabilir, insanda gösterdiği etkilerin tümü hayvanda da hissedilir. Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilir, kapalı alanda etkisi daha yoğun hissedilir. Uzak mesafeden sıkılınca beklenen caydırıcı etki görülmeyebileceğinden, saldırgana yakın durumda sıkılması önem arz eder. 

Siz de Jenix biber gazı göz yaşartıcı sprey ile kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilir, küçük önlemlerle hayatınızı daha güvenli hissedebilirsiniz. 

Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu EVJENIX3079
 • Beş Yıldız

  Oldukça etkili görünüyor. Boyutu yeterince küçük. Biraz denedim yanlışlıkla elime sıktım elim hala yanıyor birkaç saat geçti üzerinden. Açık alanda biraz uzağa sıktım ve 1 dk civarı boğazim ve burnum yandı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (5)

 • Beş Yıldız

  Bu gaza maruz kalan kişilerin vay haline diyorum ve ufak bir uyarı kullandıktan sonra kesinlikle elinizi göz çevresine sürmeyin çok can yakıyor :)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  denemedim ama kargo hızlı

  ÇEKMEKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (7)

 • ÇOK KESKİN

  Öncelikle ürün hızlıbir şekilde elime ulaştı . Ürünü anlatacak olursam daha tam sıkmadan sadece dolabın içine birazcıcık sıkmada bile odaya hızla yaydı . Direk nefes kesiyor abartısız öksüre öksüre ciğerlerim bile acıdı . Yakından birine sıksanız kesin hastahanelik olur veya bir köpeğe veya başka bir hayvana sıksanız direk hayvan ölebilir yani o derece keskin bir koku . Bence kullanılmamalı haklı durumda iken haksız duruma düşebilirsiniz bu ürün yüzünden

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (3)

 • çok etkili

  daha ucuz var ama bu çok etkili

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (6)

 • İyi değil

  Öyle yorumlarda abartıldığı gibi yok odayı kaplıyor, yok 2 oda öteden etkisi hissediliyor olayı gerçek değil. Hatta biber gazı olduğunu anlamak için solumam gerekti, etkisi o kadar az. Bir arkadaşın lisedeyken şaka amaçlı 1 metre öteden sıktığı biber gazını hatırladım el-yüz yıkaya yıkaya ölmüştük ama bu onlardan değil. Gayet zayıf.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (17)

 • Kesinlikle çok etkili.

  Sadece koklamak için bile olsa burnu değdirdiğiniz halde ürün çok etkili şekilde burnu ve boğazı yaktı. Allah kullanacağınız zamanı göstermesin fakat kız, erkek demeden herkesin cebinde olması gereken bir ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (5)

 • gerekli

  kesinlikle edinilmesi gereken ürünlerden, ve kesinlikle etkili.

  MERKEZ - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • herkeste olması şart açık ve net!!!!!!!

  arkadaşlar ben ürünü aldım ve etkisi inanılmaz fazla evin en köşe odasına deneme amaçlı sıktım sprey haznesi çalışıyormu diye en arka odadan 2 oda ötedeki oturduğum yere kadar geldi bozınız yanıyor gözler zaten o an inanılmaz acı veriyor kimse ben bileğime güvenirim ben kareteciyim vs havalara girmesin karşıniza 2 3 bıçaklı adam çıktığında boksta kalmaz karatede 3 kisiyi bunla etkisiz hale getirmek 5 saniye bilemediniz 10 saniye kesin alın ufak bişey zaten cebinizde dursun ufak biseyin cebinizde zararı olmaz herkese iyi günler olsum

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (2)

 • küçük

  kullanmak zorunda olmamak dileğle. küçük bir ürün. özellikle bayanların çantada taşıması için ideal

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Tüm yorumları gör (340)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN