Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jenix Biber Gazı Göz Yaşartıcı Sprey (JNX3079)

Jenix
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17201/161719/162876
Jenix Biber Gazı Göz Yaşartıcı Sprey (JNX3079) KENDİNİZİ KORUYUN!!!

 • Hırsızlara, saldırganlara ve vahşi hayvanlara karşı kendinizi koruyun !!!
 • Jenix Biber Gazı güvenli ve etkilidir.
 • Zehirli değildir, öldürücü etkisi yoktur, yan etkisi bulunmamaktadır
 • Kapalı alanda deneme amaçlı kullanmayınız
 • Temas halinde bol su ile yıkayınız

Şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz gasp ve tacize karşı kendinizi emniyete alabileceğiniz, pratik bir çözümdür. 
Jenix Biber Gazı ile artık kendinizi daha hür ve güvende hissedeceksiniz. 
Madde bağımlıları, gasp veya taciz gibi tehlikeli durumlarda kullanabileceğiniz gibi bunun yanı sıra saldırgan sokak hayvanlarına karşı etkilidir.
Bir deodoranttan daha küçük ve hafif olup (3,5cmX8,5cm 40ml.) çantanızda, cebinizde ve aracınızda güvenle taşıyabilirsiniz.


 

En çok ziyaret edilen TV ürünlerini incelediniz mi?
949 TL 1299 TL 1499 TL 1499 TL 1549 TL 1799 TL


Jenix biber gazı göz yaşartıcı sprey (JNX3079), şehir insanlarının kendini daha güvende hissetmesine yardımcı olur. Öz savunma gerekliliklerinden biri haline gelen biber gazı, saldırganın gözlerini yakarak, öksürme gereksinimi vererek onu savunmasız hale getirir. Şok etkisi yaratan biber gazı gözde yaşarma, yanma etkisi yaratırken saldırganların karşısında mağdura savunma ve kaçma fırsatı verir. Hırsıza, kapkaça, yırtıcı hayvanlara, saldırgan köpeklere, ıssız yerlerde yaşanabilecek saldırılara, istismarcılar ve tacizcilere karşı kullanılabilecek olan ürün, çantada taşınabilir. Kendinizi emniyete almanıza yardım eden ürün, pratik bir çözüm sunar. Klasik bir deodorant ebatlarından bile küçük olan tasarım hafifliği ile kolay kullanım olanağı verir. Çantada, cepte, araçta bulundurulabilen biber gazı, doğal biber özünden üretilir. Anında etkili ve yüksek konsantrasyonlu olan gaz, sağlığa ve çevreye zararlı değildir. Kullanıcı tarafından ilk kez açılacak güvenli paketi ile teslim edilen biber gazları, saldırganın yüzüne sıkılarak kullanılır. Bayıltıcı veya öldürücü etki vadetmez. Etkisi ortalama 45 dakika, maksimum 60 dakika sürer. Havalimanı ve alışveriş merkezleri gibi alanlara biber gazıyla beraber girilmesi yasaktır, emanetlere bırakılarak çıkışta teslim alınabilir. 

Biber Gazı ile Güvende Hissedin

 • Yakın mesafeden saldırganların yüzüne sıkılarak kullanılır. 
 • Özel koruma kılıfı sayesinde güvenle saklanır ve taşınır. 
 • Küçük şişe tek elle kullanımı mümkün kılar. 
 • Gözde yanma etkisi sunar. 
 • Öksürme ihtiyacı yaratır. 
 • Öz savunma için kullanılır, kötü niyetli kullanım kişinin kendi sorumluluğundadır. 

Deodorant Şişesinden Bile Daha Küçüktür

 • Şişe ebatları 3,5 x 8,5 cm
 • Şişe ağırlığı: 40 ml
 • Organiktir, doğal biberden imal edilmiştir. 
 • Etki süresi: 45 - 60 dakika. 
 • Spreyli şişe ile kolay kullanım. 
 • Havalimanı ve alışveriş merkezlerine girişi yasaktır. 

Güvenli Paketleme, Kolay Taşıma

Ürün İçeriği: Biber gazı doğal biber özünden yapılmaktadır. Bu sayede anlık etki sağlar ve kişinin astım gibi kronik bir rahatsızlığı yoksa kalıcı hasara yol açmaz. Ürün ilk kez kullanıcı tarafından açılacak güvenli paket ile teslim edilir. Tek elle sıkılabilecek tasarımdaki kutu çantada ve cepte taşımaya uygundur. Biber gazı ayrıca kılıf alınarak, özel kılıfı içinde de taşınabilir. Biber gazı silah değildir. Sıradan kişilerin kullanımına uygun olan biber gazının taşınabilmesi için herhangi bir ehliyet gerekmez. 

Jenix ile Güvendesiniz 

Güler güvenlik ve kozmetik çatısı altında bulunan Jenix, Türk mühendisleri tarafından üretilen ürünleri ile fark yaratır. Kişisel güvenlik sağlamaya yardımcı olan ürün, kalite belgelerine sahiptir. Tüm mevzuat, yönetmelik ve yasal gereksinimlere uygun olarak üretilen biber gazı, müşteri memnuniyeti ve halkın refahı için tasarlanmıştır.

Anında Yoğun Etki

Jenix biber gazı göz yaşartıcı sprey, yakın mesafeden saldırganın yüzüne sıkılır. Anında göz yaşartır, nefes almayı güçleştirir, öksürtür. Maruz kalınması halinde bol su ile yüzü yıkamak önerilir. Saldırganlara karşı kullanılmak için tasarlanmıştır. Gereksiz ve kötü niyetli  kullanımı kişinin sorumluluğundadır. Biber gazı kutusunun darbe almaması önem arz eder. Sprey kutusu yoğun sıcaktan uzak tutulmalı, yanıcı maddelerle bir araya getirilmemelidir. Zehirli olmayan gazın direkt ağza sıkılmaması tavsiye edilir. Her ne kadar kötücül kişiler için kullanım için tasarlansa da saldırı durumunda hayvanlara da sıkılabilir, insanda gösterdiği etkilerin tümü hayvanda da hissedilir. Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilir, kapalı alanda etkisi daha yoğun hissedilir. Uzak mesafeden sıkılınca beklenen caydırıcı etki görülmeyebileceğinden, saldırgana yakın durumda sıkılması önem arz eder. 

Siz de Jenix biber gazı göz yaşartıcı sprey ile kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına alabilir, küçük önlemlerle hayatınızı daha güvenli hissedebilirsiniz. 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön