ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
LG
LG GR-C802HLCU 630 Lt No-Frost Buzdolabı

LG GR-C802HLCU 630 Lt No-Frost Buzdolabı

LG
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
LG GR-C802HLCU A++ 630 Lt No-Frost Buzdolabı

Mutfağınızdaki ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılayabilmeniz için geliştirilmiş olan LG GR-C802HLCU A++ 630 Lt No-Frost Buzdolabı modeli geniş bir iç alan sunarak çok sayıda gıdayı birlikte depolayabilmeye imkân tanır. Tek başına yaşayan kişilerin yanı sıra aileler için de ideal olan buzdolabının karlanmaya yol açmayan dondurucusu hamur işlerinin yanı sıra et ve balık gibi ürünleri de başarıyla saklayabilmeye yardım eder. Enerji tasarrufu yaratan modları ve doğa dostu düşük elektrik tüketimi özelliğiyle modern teknolojiyi evinize ulaştıran LG GR-C802HLCU A++ 630 Lt No-Frost Buzdolabı sade ve estetik görüntüsüyle mutfağınıza şıklık katar. İki kapısı bulunan ve dondurucu ile soğutucuyu ayrı ayrı kullanabilmeyi sağlayan ürün yiyecek ve içecekleri hızlıca soğutur. Gelişmiş teknik özellikler arasında bulunan hızlı soğutma ve hızlı dondurma fonksiyonlarını aktif hale getirerek ihtiyaç anında daha çabuk şekilde gıdaları ideal soğuma seviyesine getirebilirsiniz.

Zarif ve Çok Yönlü Buzdolabı

Inox kaplamasıyla zarafetini artırarak dikkat çeken LG GR-C802HLCU A++ 630 Lt No-Frost Buzdolabı tabanında yer alan destek ayaklarıyla mutfağınıza kolayca yerleştirebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Kapıların iç kısımlarının akılcı şekilde kullanılması sayesinde içecek şişelerini ve yumurtalarınızı yerleştirebileceğiniz uygun alanlara kavuşursunuz. Hem dış yüzeyi hem de iç alanı yumuşak yüzeyli bezlerle silinerek temizlenebilen fonksiyonel buzdolabı oldukça sessiz çalışır. Geceleri mutfaktan gelen çalışma gürültüsünün yaratabileceği rahatsızlıkları yaşamamak ve gün boyu sessi şekilde görevini yerine getiren bir beyaz eşyaya sahip olmak için LG GR-C802HLCU A++ 630 Lt No-Frost Buzdolabı modelini satın alabilirsiniz. A enerji sınıfının bir üyesi olmasıyla da dikkat çeken ürün bütçenize katkıda bulunur. Temperli rafları kırılma, çizilme ve çatlama karşıtı olan buzdolabına tencere ve tabakları güvenle yerleştirebilirsiniz.

Hijyenik ve Taze Saklama Koşulları

  • Meyve ve sebze kapları aracılığıyla buraya yerleştireceğiniz gıdalarınızı daha taze tutarak yemeklerinize lezzet katabilirsiniz.
  • Lineer kompresörü sayesinde sıcaklık seviyesindeki değişimleri engelleyerek sabit bir ısı düzeyi oluşturan buzdolabı ile yiyecekleriniz daha uzun süre tazeliğini korur.
  • LG DoorCooling teknolojisi ile fark yaratan beyaz eşya aracılığıyla dolabınızın kapılarını kapatmanızla beraber soğutma işlemi anında başlayarak iç alanın tamamın eşit oranda yayılır.
  • Güçlü soğutma özellikleri ve dengeli hava yayılımı sayesinde yiyeceklerin kokularının birbirine karışması da engellenir.
  • Lastiklerle yumuşak bir kapanış desteği yaratan kapılar aynı zamanda mıknatıslı yapı ile tam kapanmama sorununa karşı koyar.

Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: A++
  • Boyutlar (YxDxG) 184 cm, 73 cm, 86 cm
  • Ses Seviyesi (dB): 41
  • Hacim (L): 630
  • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 330

Güney Kore'den Dünyaya Yayılan Modern Teknoloji

1958'de Güney Kore'de kurulan LG markası elektronik alanındaki yeni gelişmeleri yakından takip ederek akılcı çözümler üretir. Ev eşyaları alanında yaptığı tasarımlarla ve gerçekleştirdiği araştırma geliştirme çalışmalarıyla yenilikçi teknolojiler geliştiren şirket daha az enerji tüketerek hem doğaya hem de kullanıcılarına fayda sağlayan ürünler imal eder. LG buzdolabı modelleri simetrik çizgilerden oluşan göz alıcı tasarımları ve sundukları yüksek kapasiteli depolama alanıyla markanın kullanışlı beyaz eşyaları arasında yer alır.

Kolay ve Hızlı Kullanım

Mekanik kontrol paneli aracılığıyla soğutma düzeyini belirleyebileceğiniz buzdolabı kısa sürede etkili bir şekilde yiyecek ve içeceklerinizi soğutur. Dondurucusunda yer ala  buz yapıcı yardımıyla soğuk servislerde kullanabileceğiniz buz küplerini kısa sürede elde edebilirsiniz. Güçlü bir aydınlatma sistemine sahip olan gelişmiş buzdolabı iç alanda yer alan tüm besinleri rahatça görebilmenize yardım eder. Sebzelik kapağını kullanarak sebze bölmesine erişip yemeklerde kullanacağınız ürünleri pratik şekilde buzdolabınızdan çıkarabilirsiniz.


A++, 630 Litre, 86cm Genişlik, No Frost, İnoks
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Bu ürün dolap kapakları sağ sol olarak kullanılabilmekte midir?
Cevap
Ayarlanamamaktadır. Tek yönlüdür.
Herşey Var satıcısı cevapladı
24 Mart
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön