1899 yılından günümüze kadar geçen süreçte beyaz eşya alanında birçok ilke imza atan Miele; kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve fonksiyonel ürünler imal ediyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi gündelik beyaz eşyalar alanında uzmanlaşan marka, “Immer Besser” yani “daima daha iyi” sloganıyla ilerliyor. Şık tasarımı, uzun ömürlü motor yapısı ve dayanıklı aksesuarları ile öne çıkan Miele süpürge modelleri, ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamayı başarıyor. Farklı kullanım alanlarına uygun olarak geliştirilen Miele süpürge çeşitleri, premium ürün yelpazesi ile göz dolduruyor. Hem tasarım hem de işlevsellik anlamında çığır açan markaya ait elektrikli süpürgeler, evinize konfor ve hijyen getiriyor.

Miele Süpürge Çeşitleri

Klasik torbalı, HEPA filtreli veya robotik gibi farklı çeşitleri bulunan Miele süpürgeler, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyor. Şık tasarıma, elegan görünüme ve üst düzey emiş performansına sahip olan geleneksel modeller, pürüzsüz çalışan tekerlek sistemi sayesinde odanın içinde kolayca hareket edebiliyor. Cihazların dengeli ağırlık merkezi, geniş alanların rahatlıkla süpürülebilmesini kolaylaştırıyor. Miele'nin dinamik tasarıma sahip olan dik elektrikli süpürgeleri, kalabalık odalarda ve zorlu zeminlerde işinizi kolaylaştırıyor. Oynar başlı fonksiyonel başlıklar hem halı ve kilim gibi hareketli zeminlerde hem de seramik ve ahşap gibi sert yüzeylerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Akülü robotlu Miele elektrikli süpürgeler ise evde kimse bulunmadığı halde dahi kendi başına çalışabiliyor. Akıllı gezinme yeteneklerine sahip olan ufak robotik süpürgeler, mobilya ve ufak eşyalar arasında dahi verimli bir şekilde geziniyor. Cihaz üzerinde yer alan kamera ve sensörler, hassas algılama sağlayarak hızlı ve başarılı otonom temizlik imkânı sunuyor. Uzaktan kumanda ile çalıştırma ve programlama gibi seçenekler de robotik süpürgelerin özellikleri arasında yer alıyor. Hassas, güçlü, verimli ve kapsamlı temizlik yapan elektrikli süpürgeler; kırmızı, mavi, siyah, sarı ve beyaz gibi çeşitli renk seçenekleri ile sunuluyor. Üst düzey malzeme kalitesi ve retro dizaynı ile göz dolduran süpürgeler, fonksiyonel temizlik olanaklarının yanı sıra harika görünümü ile de evinizin şıklığını tamamlıyor.

Miele Süpürge Fiyatları

Üretimi tamamen Almanya’da gerçekleştirilen Miele ürünleri, sorunsuz olarak çalışan ve premium özelliklere sahip olan elektrikli beyaz eşya markaları arasında öne çıkıyor. Pratik kablo sarım mekanizması, sessiz motor, çok yönlü hareket sağlayacak şekilde tasarlanan tekerlekler ve ergonomik butonlar, Miele elektrikli süpürgeleri günlük kullanım için cazip hale getiriyor. Miele Allergy özellikli elektrikli süpürgeler, hem oda havasını temizliyor hem de poleni, toz akarlarını ve diğer alerjenleri güvenilir şekilde ortadan kaldırıyor. Geleneksel modeller de farklı aksesuar ve donanım seçenekleri sayesinde kolaylıkla yeni özelliklere ve fonksiyonlara kavuşturulabiliyor.

Özel gereksinimler için özel çözümler getiren Miele süpürge modelleri, zengin aksesuar ve işlevsel aparat seçenekleri ile çok yönlü bir kullanım vadediyor. Miele, oda hijyeni için gerekli olan en mükemmel aksesuarları opsiyonel olarak sunuyor. Opsiyonlu orijinal Miele aksesuarları ile Miele elektrikli süpürgenizi satın aldıktan sonra bile değişen ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Mini fırçalar, parke başlıkları, sert zemin başlıkları, microset ve çok amaçlı fırça gibi ekstra aksesuarlar, farklı ihtiyaçlara uygun olarak optimize edilebiliyor.  Miele marka elektrik süpürge aksesuarları, engebeli yer ve zemin koşullarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Dayanıklılık, kalite, performans ve kullanım konforu göz önüne alındığında markaya ait süpürgelerin fiyatları oldukça makul ve ulaşılabilir bir seviyede yer alıyor. Genel anlamda Miele süpürge fiyatları ise ürünün modeli, türü, tasarımı, ergonomisi, teknik detayları, donanımları, aksesuarları ve kullanım özellikleri gibi farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Miele Süpürge Fiyatları

Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Süpürge Aksesuarları
Toplam 24 / 226 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/miele