Elektrik süpürgesi denince akla ilk gelen markalardan olan Nilfisk, ıslak-kuru elektrik süpürgelerinden toz torbaları ve hepa filtrelere kadar evinizin ve süpürgenizin hijyen ihtiyacını karşılayacak geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine sahiptir. Yalnızca evler değil, iş yerleri ve hastaneler gibi hijyen ihtiyacının daha fazla olduğu mekanlarda da Nilfisk süpürgeleri tüm dünyada 100'ü aşkın ülkede pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Nilfisk elektrik süpürgeleri kaliteli tasarımları ve yüksek emiş gücünün yanında, tozu makine içine hapseden ve dışarıya çıkmasına izin vermeyen torba ve hepa filtre sistemi ile bulunduğunuz mekanda hava kalitesini arttırarak ferahlık ve konfor sağlar. İster mutfağınızda, ister alerji problemine karşı eviniz ya da iş yerinizde tercih edebileceğiniz ürünleriyle profesyonel bir temizlik yardımcısıdır. Gerek halı gerekse de sert zeminde güçlü emiş gücü ve hafif tasarımı ile yaptığınız temizlikten keyif almanızı sağlayan süpürge modelleri ekstra ergonomik tasarımlara ve yüksek manevra gücüne sahiptir.

Nilfisk süpürge modellerinin dayanıklı ve uzun hortum yapısı kolayca deforme olmaz ve uzun kullanım ömrü sunar. Süpürgenizle birlikte gelen aksesuarlar koltuk araları, mobilya yüzeyleri, perde ve köşe diplerine kolayca ulaşmanızı ve farklı yüzeylerde ihtiyaca uygun temizlik yapmanıza olanak verir. Turbo başlıklar halı ve koltuklarınızdaki derin tozlara ulaşmanıza ve etkili temizlik yapmanıza imkan sağlar. Turbo başlıklar ayrıca evcil hayvan sahiplerinin tüy toplama gereksinimi için de çözüm sunmaktadır.

Sade ve şık, her beğeniye uygun tasarımlarıyla Nilfisk süpürge modelleri evinizde gereksiz yer kaplamaz. Nilfisk süpürgelerde standart haline gelen üstün özellikli hepa filtre ile süpürgeden dışarıya çıkan hava %99 oranında temiz ve ferah nitelikte olur. Özellikle yaşlılar, bebekler ya da astım hastaları için evdeki tozsuz ve temiz hava hayati önem taşımaktadır. Nilfisk süpürgeleri tüm bu ihtiyaçlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Torba dolum göstergesi süpürgenizin dolum durumu ile ilgili bilgi verir. Bu gösterge sayesinde süpürgeyi açmanıza gerek kalmadan torbanızı ne zaman değiştireceğinizi anlayabilir ve süpürgenizden maksimum verim alabilirsiniz. Yüksek çekim gücü ve filtreleme özelliğine rağmen işini oldukça sessiz yapan Nilfisk süpürge, gürültü yapmayan özelliğiyle kullanıcılardan tam not almaktadır.

Pratikliği, ultra hafifliği ve tasarımları ile göz dolduran şarjlı süpürgeler al-kullan özellikleri ile şarjdan alıp direkt kullanılarak hayatı kolaylaştırır. Süpürge üzerindeki başlık çıkarılarak masa ve benzeri yüzeyler üzerinde de kullanım imkanı sağlar. Katlanabilir sap gövdesi ile kolaylıkla muhafaza edilen Nilfisk süpürge modelleri Li-on özellikli pilleriyle kısa sürede yüksek şarj özelliklerine sahiptir. Tüm bu nitelikleriyle şarjlı süpürgeler tüm gün, özellikle pratiklik ihtiyacı yüksek, çabuk kirlenen dar alanlarda kullanıcıların en yakın yardımcılarından biri haline gelmektedir.

Nilfisk Süpürge Fiyatları

Nilfisk markası yaygın hizmet ağı ve güçlü yedek parça tedarik hizmeti ile ürünü aldıktan sonra arızalanırsa endişesi yaşatmayan süpürge modellerine sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlerde arızalanma yaşanırsa teknik servislerden uygun çözümler alabilirsiniz. Üstün kalitesinin yanı sıra şık ve işlevsel tasarımlarıyla dünya çapında kullanılan ve tavsiye edilen Nilfisk süpürge modelleri her bütçeye uygun modeller sunmaktadır. Süpürgelerde geliştirilen motor koruma teknolojisi motorun aşırı ısınmasında devreye girerek uzun kullanım ömrünü mümkün kılmaktadır.

Nilfisk markası ileri teknoloji ürünü filtrelerinin tozu içine hapseden teknolojileriyle temizliği bir sorun olmaktan çıkararak müşterilerine güven, teknoloji, kalite ve hijyeni ulaşılabilir fiyatlara sunmaktadır. İhtiyacınız olan ürüne ulaşmak için süpürge modellerini inceleyebilir, uygun Nilfisk süpürge fiyatları ile aradığınız modeli kolayca temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nilfisk Süpürge Fiyatları

165 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Süpürgeler
Süpürgeler
Toz Torbasız Süpürge
Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Şarjlı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Halı Yıkama Makinası
Halı Yıkama Makinası
Süpürge Aksesuarları
Süpürge Aksesuarları
Sulu Süpürge
Sulu Süpürge
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 165 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/nilfisk