Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Q19 LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati Sim Kartlı Arama, Kameralı, Gizli Dinleme Özellikli - Kırmızı

MyWatch
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676
MyWatch Akıllı Çocuk Saati Sim Kartlı Kameralı LBS ve SOS Özellikli TÜRKÇE 
Bazı Akıllı Çocuk Saatleri Yurtdışından Doğrudan Getirilip satışa sunulduğu için IMEI Kayıtlı olmayabilir. Bu durum ileride Saatinizin kapanmasına ya da

arıza yapmasına neden olabilir. Bu tarz durumlarda karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz.
Bizden alacağınız Akıllı Çocuk Saatlerinde kesintisiz destek vereceğimize emin olabilirsiniz.
AKILLI ÇOCUK SAATİNİZLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

Eğlenceli Matematik Oyunu: Çocuğunuzun Eğlenceli zaman geçirmesi için ve eğlenirken öğrenmesi için Akıllı Çocuk Saati için oynaya bileceği oyun mevcuttur.
Ders Modu: Çocuğunuz okulda ise rahatsız edilmesini veya Saat ile meşgul olmasını istemiyorsanız ders modunu seçebilirsiniz.
Alarm: Çocuğunuzun uyanması için veya farklı görevleri yerine getirmesi için alarmlar kurabilirsiniz.
Uzaktan Dinleme: Çocuğunuzun haberi olmadan etrafındaki sesleri ondan habersiz dinleye bilirsiniz.
Uzaktan Kamera: Çocuğunuzun haberi olmadan etrafındaki olayları ondan habersiz görüntüleye bilirsiniz.
Harita üzerinde Konum: Çocuğunuzun nerede olduğunu Akıllı Telefonunuzdan anlık olarak harita üzerinden görebileceksiniz.
Karşılıklı konuşma ( Telefon özelliği ): Uygulama üzerinden daha önce belirleyeceğiniz 10 kişiyi arayabilir. Sadece bu kişiler ile görüşebilir. Sizin belirlediğiniz numaralar dışında hiç kimseyi arayamaz - aranmaz. Karşılıklı olarak çocuğunuz ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz.
Sesli Mesaj: Çocuğunuz ile karşılıklı olarak SESLİ MESAJ bırakabilirsiniz. Çocuk size Sesli mesaj gönderebilir
SOS Acil arama: Çocuğunuz S.O.S düğmesine 3 saniye boyunca basılı tutarak, “S.O.S” konumuna geçer. S.O.S konumunda, Acil olarak saat üzerinden çocuk sizi telefonunuzdan arar.

Siz cevap vermez iseniz, diğer belirlenen kişileri sırası ile arar. Çocuk size konumunu uyarı mesajı ile telefonunuza gönderir.
Elektronik ÇİT - Alan dışına çıkma: Çocuğunuzun sizin tarafınızdan belirlenen yerde olup olmadığını anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Eğer o bölgeden ayrılırsa size mesaj ile uyarı gelecektir. Elektronik Bariyer özelliği ile; Çocuğunuzun, Evden ,Okuldan ,Kurstan , Kreşten, AVM den ayrılıp ayrılmadığını kontrol edebilirsiniz
Geçmiş Konum - Ayak izi: 30 gün geriye dönük olarak çocuğunuzun nereye , hangi gün ,saat kaçta gittiğini orada kaldığını uygulama üzerinden takip edebilir , her zaman harita üzerinden görüntülersiniz.
Saat şarjı azaldı uyarısı: Saatin şarjının %10'un altına düşmesi durumunda sizlere mesaj ile uyarı gönderilir.
Saat uzaktan kapatma: Saat tanımlama yapıldıktan sonra veya saate sim kart takıldıktan sonra, saat üzerinden şarjı bitmedikçe kapatılamaz. Saati sadece uzaktan uygulama üzerinden siz kapatabilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT:  SAATLER KONUMU İNTERNET ÜZERİNDEN ALDIĞI İÇİN, KONUM SAPMALARI VEYA HATALI KONUM GÖSTERMESİ TAMAMEN OPARATÖR KAYNAKLIDIR.

BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDE HATTIN NE KADAR İYİ ÇEKTİĞİNE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR.Üretim Yılı: 2038
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön