Günümüzde gelişmiş yüksek teknoloji özellikleri ile üretilen çok fonksiyonlu elektrikli ve şarjlı süpürgeler kapalı mekanlarda biriken toz, kıl gibi partikülleri ortamdan sağlıklı bir şekilde uzaklaştırmak üzere dizayn edilir. Yatay ya da dikey olarak kullanılabilen yüksek performanslı temizleme gücüne sahip olan süpürge modelleri arasında, havada gözle görülemeyen, 0,3 mikrondan küçük partikülleri çekme özelliğine sahip olanları da mevcuttur.

Rowenta, Arnica, Philips, Dyson, Vestel, Fakir, Kochler, Arçelik, Siemens, Bosch, Beko, Nilfisk, Thomas gibi dünyaca ünlü ve kalite standartları bilinen yerli ve yabancı birçok markanın, yüksek temizlik performansı gösteren süpürge modelleri vardır. Süpürme işlevinin daha ergonomik ve pratik olmasını sağlamak üzere markaların kendi modellerine uygun özellikte tasarladığı ya da diğer markaların modellerine de uygun olacak nitelikte ürettiği süpürge başlık türleri bulunur.

Süpürme faaliyetini kolaylaştıran, az eforla yüksek temizleme performansı sağlayan, zamandan tasarruf ettiren süpürge başlığı seçenekleri arasından, süpürge modelinize en uygun olanlarını seçebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Temizlik Konforunu Artıran Triactive Başlık 

Triactive süpürge başlığı pimli süpürgeler için üretilir. Uygun fiyat seçenekleriyle oldukça tercih edilen bir üründür.

Z şekilli modern hava kanalları sayesinde zemine yapışmadan hareket kabiliyetini artırır ve irili ufaklı tüm partikül ve tozları anında toplar.

3'lü aktif başlık fonksiyonuyla ürün hem halılarda hem de parke, fayans gibi sert zeminlerde mükemmel temizlik yapmayı sağlar. Özel fırça yapısı sayesinde yüksek temizleme performansı sağlar. 

Tekerlekli oluşu hareket kabiliyetini yükselterek geniş ve dar alanlarda manevra özelliğini artırır.

Az eforla temizlik süresini kısaltır.

Halıları Yerinden Kaldırmadan Döven Turbo Başlık

Hava akımıyla dönebilen turbo fırça halılara temas ettiği andan itibaren, ileri geri hareketiyle oluşturduğu titreşim sayesinde dibe çöken toz, kıl ve partikülleri havaya kaldırmadan anında emerek süpürgenin haznesine hapseder.

Turbo başlık sayesinde halıdan sert zemine geçerken aparat değiştirmeye gerek kalmaz ve kısa sürede hem yumuşak hem de sert yüzey temizliğinde mükemmel sonuç verir.

Evcil hayvan sahiplerini sevindiren bu ürün koltuk, yatak, battaniye, halı gibi kısa ya da uzun tüylerin yapıştığı alanları arındırır ve güçlü temizlik konforu sunar.

Compacat Süpürge Emici Yer Başlığı Çok Hafif

Geniş emiş kanalları sayesinde toz, kum, kir, kıl ne varsa hiç kalıntı bırakmadan süpürme kolaylığı sağlar.

Ürün hafif, kullanışlı ve gelişmiş hareket kabiliyetiyle de dikkat çeker.

Standart başlık sevenler için idealdir. Pedallı başlık sistemiyle aparat değiştirmeye gerek kalmadan zamandan tasarruf ettirir. Sert zemin temizliğinde pedalı açmanız, halıları süpürürken de pedalı kapatmanız en iyi sonucu almanız için yeterlidir.

Elektrik Süpürgesinin Performansını Artıran Aksesuar ve Aparatlar

Tüy, Toz Temizleyici Süpürge Başlığı: İçinde malzeme, takı veya aksesuar gibi küçük ya da parçalı eşyaların bulunduğu çekmece, takı kutuları gibi alanları süpürmeye yarayan bu kullanışlı aparat sayesinde, hem temizleyeceğiniz bölgedeki eşyaları boşaltıp yeniden dizmek zorunda kalmadan, etkili süpürme işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Petek İçi Temizleyici Süpürge Fırçası: Kalorifer peteklerinin arasındaki bölmelere rahatlıkla ulaşabilen bu esnek süpürge başlığı sayesinde biriken toz, örümcek ağı ve kirleri temizlemek oldukça kolaydır.

Mini Fırça: Kendisi küçük ama gücü büyük mini fırça aparatıyla koltuklara dekor veren girintilerde ve minder altlarında biriken toz, kıl ve partikülleri, ayrıca zemin döşeme pervazlarında ve kirişlerde toplanan toz yumaklarını kolay temizleme imkanı sunar. Kullanışlı ve dayanıklı olan bu ürün mobilya ve parkeleri çizmeden süpürmenizi sağlar.

Bilgisayar ve Klavye Temizleme Seti: İçerisinde bulunan adaptör sayesinde tüm süpürge modelleriyle kullanılabilir. Ulaşılması ve süpürülmesi zor olan dar alanları rahatça temizleme olanağı sunar. Sık tozlanan bilgisayar, monitör ızgaraları, klavye tuşlarının arası, telefon ve hoparlör temizliği için idealdir.

Araç Temizleme Seti: Arabanızın koltuk altı, kenarları, göğüslüğü, torpido gözü, kapı bölmeleri gibi alanlarını kıyı, köşe süpürmenizi ve biriken toz, kıl partiküllerinden kolayca arındırmanızı sağlayan süpürge başlığı aparat setidir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Süpürge Başlığı Süpürge Aksesuarları

Aksesuar Türü
Süpürge Başlığı
Süpürge Yedek Parçaları
Süpürge Hortumu
Süpürge Filtresi
Süpürge Torbası
Toplam 24 / 6616 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17712/17712