Taşınabilir şarj cihazları birçok kişi tarafından powerbank adıyla bilinir. Taşınabilir şarj cihazı 20000 mAh özelliği sayesinde elektronik cihazınıza ihtiyacı olan gücü rahatlıkla karşılar. Cihaz taşınabilir özelliği sayesinde şarjınızın aniden bitmesi ve telefonunuzun kapanması gibi durumların önüne geçer. 20000 mAh gücü sayesinde telefonunuzu birden fazla kez şarj edebilir. Belli bir kullanım süresinden sonra powerbank adıyla bilinen cihazınızı ayrıca şarj etmeniz gerekir. Ettiğiniz şarj sayesinde enerji powerbankiniz üzerinde depolanır. Depolanan bu enerji istediğiniz zaman istediğiniz yerde telefonunuzu rahatlıkla şarj edebilmenize yardımcı olur. 20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazları birçok elektronik eşyayı rahatlıkla şarj edebilir. Bu elektronik cihazlar arasında en bilinenleri akıllı cep telefonları, tabletler, MP3 çalarlar ve fotoğraf makinalarıdır. Bunun yanı sıra powerbankler daha farklı elektronik eşyaları şarj etmek için de tercih edilebilir. Cihazların boyutları değişkenlik gösterebilir ama çoğu cihazın boyutu küçük veya ortadır. Bu küçük boyut cihazı her yere taşıyabilmenize büyük ölçüde olanak tanır. Bazı ürünlerin yanında bir adaptör kablosu bulunabilir. Bu adaptör kablosunun telefonunuz veya elektronik cihazınızla uyumlu olması gerekir. Eğer powerbank adaptörü cihaz ile uyumlu değilse, uyumlu olan başka bir kablo rahatlıkla kullanılabilir. Taşınabilir şarj cihazının girişi bir USB girişidir. Bu sayede şarj etmek istediğiniz makinenin şarj kablosu rahatlıkla powerbanke bağlanabilir. Bu taşınabilir alet bir elektrik prizine takılarak veya şarj alan bir elektronik eşyaya bağlanarak şarj edilebilir.

20000 mAh Powerbank Seçiminde Dikkat Edilecekler

20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazları satın almadan önce göz önünde bulundurulması önemli olan birtakım hususlar bulunur. Bu hususlar elektronik aletinizi kullanırken gerekli verimi alabilmeniz için oldukça önemlidir. Konforlu bir kullanım elde edebilmeniz için bu unsurları dikkate alarak model tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sayede beklentilerinizi karşılayan bir ürün seçimi yapmanız büyük ölçüde kolaylaşabilir. Satın alımdan önce dikkat edilmesi gereken özellikler şu şekilde sıralanabilir;

  • Taşınabilir elektronik şarj aletinizin sahip olduğu mAh değerine dikkat edebilirsiniz.
  • Güç girişi ve güç çıkışının sahip olduğu model ve numara da önemlidir.
  • Almak istediğiniz powerbank ürününün şarj etmek istediğiniz elektronik aleti ne kadar süre içerisinde şarj edebildiğini kontrol edebilirsiniz.
  • Ürünün üzerinde bulunan port adedinin sayısına bakabilirsiniz.
  • Adaptörün ne kadar kaliteli olduğu da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.
  • Ürünün dayanıklılığına da göz atabilirsiniz.

Taşınabilir şarj ürünlerindeki en önemli unsurlardan biri mAh değeridir. 20000 mAh taşınabilir hızlı şarj cihazı günlük kullanım için oldukça ideal bir mAh değerine sahiptir. Bu ürünlerde mAh değerinin yüksek olması cihazın batarya ömrüyle doğrudan ilişkilidir. Şarj etmek istediğiniz cihazın mAh değerine uygun bir model seçmek ayrıca önemlidir. Powerbanklerin üzerinde çoğunlukla 1A, 2A, 2.4A gibi değerler yer alabilir. Bu değerler kullandığınız modelin güç giriş ve güç çıkış modelleridir. Seçmek istediğiniz modelin 2A olması ürününüze hızlı şarj dolumu yapabilmeniz için önemlidir.

20000 mAh Üzeri Powerbank Çeşitleri

Taşınabilir şarj 20000 mAh modelleri kendi içerisinde farklı özelliklere sahip ürünler bulundurur. Farklı çeşitleri bulunan powerbankler farklı özelliklere sahiplerdir. Bu çeşitli ürünlerden biri 20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazı charge 3.0 ürünüdür. Bu model şarj etme eylemini daha hızlı ve pratik hale getirebilir. Bunun yanı sıra powerbankler bünyesinde bulunan özellikler sayesinde de çeşitlenebilir. Bunlardan biri az önceki 3.0 modeli gibi olan şarj etme hızıdır. Şarj etme hızı modelden modele farklılık gösterebilen bir unsurdur. Şarj etme hızı güç girişi ve çıkışları ile yakından bağlantılıdır. 1A güç çıkışına sahip olan ürününüz telefonunuzun şarjını 2 saat gibi bir sürede doldururken 2A güç çıkışına sahip olan ürününüz bu şarj etme işlemini 1 saat gibi bir sürede doldurabilir. Bu durum powerbanklerin farklı güç çıkışlarına sahip olan çeşitli modelleri ile ilgilidir. Powerbankler üzerinde bulunan port sayılarına göre de çeşitlilik gösterebilir. Bu port sayıları aynı anda kaç tane cihazı şarj etmek istediğiniz ile ilgilidir. Sadece telefonunuzu şarj etmek istiyorsanız tek portu olan modelleri, telefonunuzu ve ipadinizi aynı anda şarj etmek istiyorsanız çift porta sahip modellerin tercihinde bulunabilirsiniz. Farklı çeşit taşınabilir şarj cihazları arasından size en uygun olanı şarj etmek istediğiniz ürüne uyumlu olan cihazdır. Bu uyum farklı kablolarla rahatlıkla sağlanabilir.

Birbirinden Farklı 20000 mAh ve Üzeri Taşınabilir Şarj Cihazları

Farklı zamanlarda farklı cihazlar üzerinde kullanılabilen taşınabilir şarj cihazları birbirinden farklı modelleri ile sıklıkla tercih edilir. Farklı özelliklerinin yanı sıra farklı boyutlara ve farklı dış görünüşlere sahiplerdir. Bazı powerbank modelleri daha küçük boyutlu olabiliyorken bazıları daha orta boyutlara sahip olabilir. Bunun yanı sıra incelik ve kalınlık gibi farklı fiziksel özelliklere de sahip olabilirler. Birçok farklı rengi bulunan bu taşınabilir şarj cihazlarının farklı ekranları da bulunur. Bu cihazlardan biri 20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazı dijital ekranlıdır. Bu dijital ekran size şarj dolumunu ve ve süresini gösterebilir. Bu modelin yanı sıra bazı powerbankler üzerinde ışıklı ekranlarda bulunabilir. 20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazı LED ekran bu ışıklı modele örnek olarak gösterilebilir. LED ekran farklı bilgileri taşınabilir şarj cihazınızın üzerinde rahatlıkla görmenizi sağlayabilir. Taşınabilir şarj cihazlarının virüs bulaştırma gibi ihtimalleri yoktur. Bu cihazların içerisinde depolama birimi bulunmaz ve bu da virüs bulaşması gibi bir problemi yaşatmaz. Bu yüzden sahip olduğunuz powerbank ürününü rahatlıkla birçok farklı elektronik eşyanıza bağlayabilir veya başka insanlar ile paylaşabilirsiniz. Cihaz üzerindeki port sayısını çoğaltmak için USB çoklayıcılara göz atabilirsiniz.

20000 mAh Powerbank Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

20000 taşınabilir şarj cihazı modellerini kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli unsurlar vardır. Bu unsurlar powerbank kullanım ömrünüzü daha uzun bir süreye çıkarmanıza yardımcı olabilir. Dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri farklı voltaj değerleridir. Bu ısınma problemi batarya ömrünün düşmesine sebep olabilir. Kaliteli taşınabilir şarj cihazları pil ömrüne zarar vermeyecek şekilde tasarlanabilirler. Bu yüzden kaliteli powerbank ürünlerinin tercih edilmesi ısınma gibi problemlerin büyük ölçüde azalmasına ve batarya ömrünün uzamasına yardımcı olur. İkinci ve oldukça önemli olan bir diğer husus powerbank takılı olan cihazı kullanmaktır. Powerbank takıldığı cihazı şarj etmeye başladığında ufak bir ısı akışı meydana gelir. Şarj edilen cihazın şarj anında kullanılması elektronik aletinize zarar verebilir. Powerbank ile şarj edilen telefon, şarj edilme esnasında sıklıkla kullanılırsa telefonun batarya ömrü azalabilir. Bataryalar şarj tutmamaya başlayabilir ve pilin şişmesi gibi durumlar meydana gelebilir. Bu yüzden ürün kullanılırken şarj alan cihazında aynı esnada kullanılmamasına dikkat etmek gerekebilir. Dikkat edilmesi gereken son unsur ise şarj kesimidir. Piller tamamen dolduğunda şarj dolumunu otomatik olarak kesen taşınabilir şarj cihazlarını tercih etmek batarya ömrünün uzamasına büyük ölçüde yardımcı olabilir. 20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazları kullananların bu hususlara dikkat etmesi oldukça önemlidir.

20000 mAh ve Üzeri Taşınabilir Şarj Cihazı Yorumları

Powerbank gibi ürünler alırken kullanıcı yorumları oldukça önemli bir yere sahiptir. 20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazları yorumları size en uyumlu powerbanki seçmeniz konusunda büyük ölçüde yardımcı olur. Size en uyumlu olan powerbank aynı zamanda şarj etmek istediğiniz cihaza uyumlu olan powerbank modelidir. Eğer şarj etmek istediğiniz elektronik alet bir telefon ise taşınabilir aletinizin kablosunun telefon ile uyumlu olması önemlidir. İphone, samsung veya huawei gibi telefon markalarının şarj giriş uçları birbirlerinden farklıdır. Bu uçlar için birbirinden farklı kablolar bulunur. Taşınabilir şarj cihazınızın hızı kadar kablonuzun kalitesi de aynı ölçüde önemlidir. Bu kaliteyi daha rahat anlayabilmeniz için müşteri yorumları size büyük ölçüde yardımcı olur. 20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazları online satış sayesinde elinize rahatlıkla ulaşabilir. Bu online satış aynı zamanda almak istediğiniz powerbank ürününü daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilmenize ve kullananların yorumlarını rahatlıkla okuyabilmenize yardımcı olur. İyi bir powerbank hızlı şarj özelliğine, yüksek mAh sayısına ve kaliteli malzemelere sahip olmalıdır. Bu özellikleri karşılayabilen cihazı bulabilmek için müşterilerin yorumları ve deneyimlerini okumak önemlidir.

20000 mAh ve Üzeri Taşınabilir Şarj Cihazları Fiyatları

20000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazları fiyatları ürünün özelliklerine, markasına ve malzeme kalitesine göre farklı fiyat aralıklarında sunulur. Kaliteli markalar tarafından üretilen dayanıklı powerbank modelleri daha üst segmentteki fiyat aralıklarında bulunabilirler. Kaliteli 2000 mAh ve üzeri taşınabilir şarj cihazları indirimli fırsatlarla karşınıza çıkabilir. Bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilmek için kampanyaları takip edebilirsiniz. Daha rahat bir kullanım için dijital ekranlı modelleri tercih edebilirsiniz. Güvendiğiniz markaların ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ürünlerin yanına ek olarak kullanmak istediğiniz elektronik alet ile uyumlu ek kablo tercih edebilirsiniz. Sık sık elektronik alet kullanan biriyseniz Bu powerbankler sayesinde daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Farklı avantajlar ile taşınabilir şarj aleti ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Hızlı şarj özelliğine sahip ürünler farklı fiyat aralıklarında yer alabilir. Bunun yanı sıra ürünün boyutu, rengi, ekranı veya inceliği gibi fiziksel özellikler de fiyatlara önemli ölçüde etki edebilir. Kaliteli malzemelerden elde edilen bir ürünün fiyatı daha az dayanıklı olan bir ürüne göre daha yüksek aralıklarda yer alabilir. Ucuz gibi görünen ve batarya ömrü az olan ürünler size faydadan çok zarar getirir. Sizin için en uyumlu olabilecek ürün fiyat performans açısından kaliteli ürünlerdir. Siz de dayanıklı malzemelerden üretilen, uzun batarya ömrüne sahip olan ve gelişmiş özellikleri bünyesinde bulunduran taşınabilir şarj cihazlarını Hepsiburada üzerinden inceleyebilir ve gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

En İyi 20000 mAh ve Üzeri Powerbank Hangisi?

En iyi ürün cihazınızla uyum sağlayabilen üründür. İyi bir şarj aletinin hızlı şarj edebilmesi ve batarya ömrünün uzun olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra iyi bir powerbank dayanıklılık ve kalite gibi özelliklere de sahip olmalıdır.

20000 mAh ve Üzeri Taşınabilir Şarj Cihazları Nasıl Kullanılır?

Bu ürünlerin kullanımı oldukça basittir. Cihaz ve telefonunuz ile uyumlu olan kablonun USB kısmını powerbanke bağlamanız ve ucunu ise telefonunuza takmanız yeterlidir. Bazı farklı modellerde aynı zamanda cihazı açma düğmesine basmanız gerekmektedir.

20000 mAh ve Üzeri Powerbank Ömrü Ne Kadardır?

Ürünlerin ömrü farklı çeşitlerdeki modellere ve kullanım durumuna göre değişiklik gösterebilir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen bir model uzun süreler boyunca kullanıma elverişli olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

20000 mAh ve Üzeri Taşınabilir Şarj Cihazları

617 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 617 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/60006597/60006597