Çamaşır makineleri günlük hayatı kolaylaştıran evlerin vazgeçilmez teknolojik eşyalarından biri olarak biliniyor. Çamaşır makineleri çamaşırlarınızı daha hijyenik ve temiz bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Yıkanan çamaşırlarınızı kurutmanız ise biraz zaman alabiliyor. Özellikle kış aylarında oldukça zorlaşan çamaşır kurutmak zahmetli hale gelebiliyor. Bu sebeple Vestel kurutmalı çamaşır makineleri bu soruna çözüm olarak tasarlanıyor. Çamaşırlarınızı kolayca yaz yada kış aylarında kurutmanızı sağlıyor. En önemli özelliklerinden biri ise tek makinede iki işlevide gerçekleştiriyor oluşu oluyor. Çamaşırlarınızı hem yıkarken aynı zamanda kurutabiliyorsunuz. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi birden fazla çeşitleriyle kullanıcılarına sunuluyor. 

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Çeşitleri

Vestel kurutma makinelerinin birden fazla çeşitlilikleri bulunuyor. Kilogram kapasiteleri ve renk farklılıkları başlıca çeşitlilikleri arasında yer alıyor. Siz de kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihlerinizi yapabiliyorsunuz. 

 • Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Renk Çeşitleri

Farklı renk seçeneği ile sizlere sunulan Vestel kurutmalı çamaşır makinelerini isteğinize göre tercih edebiliyorsunuz.

 • Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Gri

Vestel kurutmalı çamaşır makinesi gri rengi ile ön plana çıkıyor. Şık ve estetik bir görünüm sağlayan bu renk sayesinde banyonuzda farklı hava oluşturabiliyorsunuz. Oldukça modern bir tasarım olan kurutmalı çamaşır makinesini sizde istediğiniz doğrultusunda tercih edebiliyorsunuz.

 • Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Beyaz

Beyaz rengi ile kullanıcısına sunulan Vestel kurutmalı çamaşır makinesi klasik rengi ile kullanıcını memnun ediyor. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi beyaz banyonuzda temiz ve ferah bir görüntü sağlıyor. Modern tasarımı ile siz de renk tercihinizi beyazdan yana kullanabiliyorsunuz. 

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

Vestel kurutmalı çamaşır makinesi özellikleri modelden modele değişiklik gösteriyor. Bu değişikliğin sebebi farklı kullanıcılara hitap eden özelliklere göre üretiliyor oluşudur. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi modellerinin özellikleri arasında benzerliklerde bulunabiliyor. Örneğin hem yıkama hem de kurutma özelliği tüm modellerde bulunurken renk, hacim, enerji tüketimi gibi başlıklarda farklılık olabiliyor. Vestel kurutmalı çamaşır makinelerinin özellikleri arasında en belirgin ve önemli olanı iki işlevin tek makinede toplanıyor oluşudur. Tek bir makinede hem yıkama hemde kurutma işlevini gerçekleştirebiliyorsunuz. Vestel çamaşır makinesi ve kurutma makinesi bir arada özelliği sayesinde alan tasarrufu yapabiliyorsunuz. Evinize iki makine almak yerine tek makine alarak iki işlevi de gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Yer tasarrufu yapmanızı sağlayan bu ürün sayesinde ergonomik bir kullanım elde etmiş oluyorsunuz.

  • Vestel kurutmalı çamaşır makinesi kullanımı oldukça kolay ve pratik bir şekilde karşınızı çıkıyor. Özel programlama ayarlarıyla beraber kullanabileceğiniz bu ürünle çamaşırlarınız her zamankinden daha temiz olabiliyor. 
  • Vestel kurutmalı çamaşır makinelerinin twinjet teknolojisi ile tasarlanan modelleri özellikle kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Twinjet teknolojisi özelliği sayesinde çamaşırlarınızın üzerinde bulunan zorlu lekeler dahi daha iyi bir şekilde temizleniyor. Aynı zamanda çamaşır deterjanının kokusunu çamaşırlarınızda daha yoğun hissetmenize imkan sunuyor. Siz de bu gibi etkileri deneyimlemiş kişilerden duymak ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz Vestel kurutmalı çamaşır makinesi yorumları okuyabiliyorsunuz.
  • Vestel kurutmalı çamaşır makinelerinin program özellikleri arasında yer alan hassas kurutma özelliği ile narin kumaşlarınızı dahi kurutabiliyorsunuz. 
  • Vestel kurutmalı çamaşır makine modelleri arasında 9 kg yıkama kapasitesi ve 6 kg kurutma kapasitesi bulunuyor. Oldukça geniş ve büyük bir yıkama ve kurutma imkanı sağlıyor. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi 9 kg kapasitesi ile kullanıcıların beğenisini topluyor.
  • Vestel kurutmalı çamaşır makine modelleri arasında A++ sınıf enerjili olan çeşitleri bulunuyor. Bu enerji sınıfı sayesinde makineniz hem tasarruf ediyor hem de daha yüksek performans ile çalışabiliyor.
  • Vestel kurutmalı çamaşır makinesi programları modelleri 15 farklı şekilde tasarlanıyor. Her türden çamaşırınızı yıkamanıza imkan tanıyan bu özellik sayesinde daha temiz çamaşırlar elde etmeniz mümkün hale geliyor. Özellikle beyaz çamaşırlar için ayrı bir programın bulunması kullanıcıları mutlu ediyor. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi kullananlar arasında öne çıkarılan bir diğer özellik ise kısa programın bulunuyor olmasıdır. Diğer makinelerin kısa programlarına nazaran daha yüksek performans ile çalışması çamaşırlarınızı ekstra temizlemesi anlamına geliyor.
  • Vestel çamaşır yıkama ve kurutma makinesi modelleri arasında en belirgin özelliklerinden biri de hızlı kurutma ve zaman erteleme özelliği oluyor. Hızlı kurutma tasarımı sayesinde zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. 
 • Vestel kurutmalı çamaşır makinesi filtre temizliği oldukça basit ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Kolay çıkarılıp takılabildiği için bu işlemi yapmanız pratikleşiyor. Makine filtresini yıkayarak temizliğini sağlayabiliyorsunuz. 

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanımı

Vestel kurutmalı çamaşır makineleri kullanımı oldukça basit ve pratik bir şekilde sizlere sunuluyor. Ayrıca Vestel kurutmalı çamaşır makinesi kullanma kılavuzu sayesinde makineyi ayrıntılı bir şekilde inceleyebiliyorsunuz. Vestel kurutmalı çamaşır makine modelleri arasında kırışıklığı önleme özelliği size ekstra bir kullanım avantajı sağlıyor. Gömlek ve kırışabilecek diğer kıyafetlerinizi kurutma esnasında olabildiğince az kırışmasını sağlıyor. Böylelikle ütülerken hem kolaylık sağlıyor hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Kurutma teknolojisi ısı pompalı şeklinde gerçekleştiriliyor. Isıtma yada kurutma esnasında çamaşırlarınıza zarar vermiyor. Olabildiğince hızlı ve seri bir şekilde kurutma işlemini gerçekleştiren bu ürün sayesinde zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Sadece zaman değil aynı zamanda yerden de tasarruf ediyorsunuz. Hem kurutma hem de çamaşır makinesini ayrı ayrı almak yerine ikisi bir arada olan bu Vestel kurutmalı çamaşır makineleri oldukça kullanışlı hale geliyor. Vestel çamaşır makinesi kurutmalı modelleri oldukça sessiz çalışması için özel tasarımlarıyla sizlere sunuluyor. Sessiz oluşunun avantajlarından biri ise çamaşırlarınızı her saat yıkabilme özgürlüğü oluyor. İsterseniz gece çalıştırabilir isterseniz gün içerisinde çalıştırabilirsiniz. 

Vestel kurutmalı çamaşır makineleri kazanı özel malzemeden yapılıyor. Bu özel malzeme sayesinde en narin çamaşırlarınız dahi zarar görmüyor. Güvenle ve rahat bir şekilde her türden elbisenizi yıkayabiliceğiniz Vestel kurutmalı çamaşır makinesi her yönden güvenli bir kullanım sağlıyor. Vestel kurutmalı çamaşır makineleri toz haznesi çıkarılabilir özelliklere sahip olduğu için rahatça yıkanabilir.  

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi Fiyatları

Vestel hem çamaşır hem de kurutma makinesi için fiyat araştırması yapmak isteyen kullanıcılar bu sayfa üzerinden fikir sahibi olabiliyor. Fiyat araştırması yaparak Vestel kurutmalı çamaşır makinesi modelleri için bilgi alabiliyorsunuz. Bu araştırma kimi kullanıcılar için bütçe dostu fiyat seçeneklerinin keşfedilmesini mümkün kılıyor. Bütçenize uygun olarak Vestel kurutmalı çamaşır makinesi modelleri için fiyat araştırması yapabiliyorsunuz. Bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca fiyat araştırması yaparken çeşitli araçları kullanarak daha kapsamlı bir şekilde inceleme yapabiliyorsunuz. Bu araçlardan biri sıralama aracı olarak belirtiliyor. Ürünlerin fiyatlarını yüksekten düşüğe, düşükten yükseğe sıralamanıza imkan sunan bu araç uygun fiyatlı olan seçenekleri karşınıza çıkarıyor. Bu aracı kullanarak hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmeniz mümkün oluyor. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi modelleri arasında yer alan farklı renk çeşitleri için fiyat araştırmasını da bu şekilde yapmak mümkün oluyor. Vestel kurutmalı çamaşır makinelerinin farklı hacimleri, farklı modları ve programları üzerinden fiyat değişimlerini görebiliyorsunuz. Bütün fiyat araştırma sürecini Hepsiburada ile sürdürerek fırsatları değerlendirebilir ve pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi

2 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
DSACategoryId/2147483637/235604/80813000/vestel