Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Vestfrost
Vestfrost VF NF4500/4501 No-Frost Buzdolabı

Vestfrost VF NF4500/4501 No-Frost Buzdolabı

Vestfrost
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/22154

Vestfrost VF NF4500/4501 No-Frost Buzdolabı


Vestfrost VF NF4500 dayanıklı, uzun ömürlü ve klasik çizgilere sahip bir buzdolabı arayanların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanıyor. Çift kapılı buzdolabının dondurucu bölümü, kombili buzdolaplarının tersine üst kısımda yer alıyor. Düşük enerji tüketimi ile bütçeye dost bir profil çizen buzdolabı, beyaz rengi ile göz zevkine de hitap ediyor.

Geniş ve Uzun Ömürlü Buzdolabı

- Vestfrost buzdolabının dış görüntüsü klasik çizgiler taşıyor ve Türk ailelerin alışkın olduğu bir şekilde soğutucu bölümü göz hizasında yer alırken dondurucu bölümü de üst tarafta kendine yer buluyor.Buzdolabının açmak için iki kapak arasında yer alan tutacakları çekmek yeterli oluyor. 

- Buzdolabının iç kısmı, geniş bir hacim sunması ile kalabalık aileleri, misafir ağırlamayı sevenleri veya aylık market alışverişine çıkanları tatmin ediyor. 445 litrelik bir iç hacme sahip olan Vestfrost’un soğutucu bölümüne 276 litre ayrılırken dondurucu bölümünü de 72 litre ayrılmış durumdadır. Derinliği 72 santimetre olan buzdolabının yüksekliği 181 santimetre olurken genişliği de 70 santimetre olarak dizayn ediliyor.

- Bu geniş iç hacim elektrik tüketimini yükseltip aile bütçesini zora sokacak bir olumsuzluğa yol açmıyor. Buzdolabının yıllık enerji tüketimi 367 kWh olurken, A+ sınıfında yer alması son zamanlarda artan elektrik fiyatları karşısında ailelerin tercihi olmasını sağlıyor. Bununla birlikte buzdolabı 42 desibel ses seviyesi ile evde gürültü kirliliğine de yol açmıyor.

- Vestfrost bu iç hacme sahip buzdolabının her yanının rahatça görülmesi için beklentileri karşılayacak bir aydınlatma konumlandırıyor. Bu aydınlatma ile buzdolabının her rafı rahat bir şekilde görülüyor. 

- Tasarım felsefesi olarak klasik çizgiler taşıyan buzdolabı, bu yaklaşımını kontrol panelinde de ortaya koyuyor. Vestfrost, kafa karıştırıcı ve uğraştırıcı tuşlar ve ışıklar yerine kontrol panelini mekanik olarak tasarlıyor. Bu şekilde buzdolabının hangi ayarda çalıştığını veya çalışıp çalışmadığını anlamak kullanıcı açısından çok kolay bir hale geliyor. Buzdolabının iç kısmında yer alan panel sayesinde kış ve yaz ayarı kolaylıkla yapılabiliyor.

Yüksek Verimlilik Sunan Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Çift Kapılı
Kullanım Şekli: Solo
Ürün Rengi: beyaz
Hacim: 445 litre
Ses Seviyesi: 42
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 367

Şık ve Ergonomik Tasarım

Tasarım felsefesi açısından klasik çizgiler taşıyan Vestfrost VF NF4500, beyaz rengi ile şık bir görüntü arayanların ihtiyacına cevap veriyor. Bu şekilde mutfak eşyalarında beyaz renkten uzak durmak isteyen ailelerin tercihi oluyor. Bununla birlikte buzdolabının orta bölümünde yer alan tutacaklar, tasarım noktasında ergonomiye önem verildiğini gösteriyor.

Buzdolabının soğutucu bölümünde geniş alanlar dikkat topluyor. Meyve ve sebzelik bölümünde yer alan geniş çekmeceler sayesinde market alışverişi dönüşünde sorun yaşanmasının önüne geçiliyor. Kapak kısmında yer alan yumurta ve içecek rafı da geniş bir şekilde tasarlanıyor. Üçüncü rafta ek istekleri karşılayacak bir şekilde dizayn ediliyor.

Vestfrost VF NF4500 dayanıklı ve uzun ömürlü olacak bir şekilde tasarlanmasının yanı sıra mutfaklarında şık bir tasarım buzdolabı görmek isteyenlerin bu arzusunu tatmin edecek bir şekilde tasarlanıyor. Düşük enerji tüketimi de ailelerin yüzünü güldürecek ayrı bir özellik olarak göze çarpıyor.

Danimarkalı Kökenli Türk Yaklaşımı

Aslında Danimarka şirketi olan Vestfrost, 2008 yılında Türkiye merkezli Vestel tarafından satın alındı. Şirket, Türkiye ve Slovakya’da üretim yapıyor. 2015 yılında dünyanın en az elektrik tüketen çamaşır makinesini tüketicilere sunarak bir ilke imza attı.* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Ürün Tipi: Çift Kapılı
Dondurucu Özelliği: No-Frost
Brüt Hacim: 445 Lt
Ses Seviyesi: 42
Ürün Boyutları (Y *G*D): 173*70*72
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön