Yumatu Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

50 yıllık geçmişiyle tüketici elektroniği alanında önde gelen yerli markalardan biri olan Yumatu, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Balkan ülkelerinde de tanınıyor. Geliştirdiği yüksek teknolojili televizyon modelleriyle, tüketicilerin gereksinimlerine yanıt veren marka, hem evde hem de iş yerinde değerlendirilebilecek nitelikte modellere imza atıyor. Yumatu televizyon ve LED ekran fiyatları ise ürünlerin ekran genişliği ve diğer teknik özellikleri doğrultusunda değişiklik gösteriyor.

Favori Televizyon Programlarınızı Yumatu Farkıyla İzleyin

Direct LED teknolojisini kullanan ve ekran genişlikleri değişiklik gösteren Yumatu televizyon ve LED ekranlar, yaşam alanlarının en etkin kullanılan cihazları içerisinde yer alabiliyor. Ekran çözünürlükleri Full HD (1920 x 1080 piksel) ila 4K (3840 x 2160 piksel) arasında farklılaşan modeller, kusursuz bir televizyon keyfi sağlıyor. Harici uydu alıcısı olmadan da televizyon yayınlarının izlenebilmesini sağlayan kendinden uydu alıcılı Yumatu televizyonlar, oturma odası ve salonların şık ve işlevsel üyelerinden birine dönüşüyor. Aralarında Mega Dynamic Contrast, Resolution Upscale ve HDR gibi teknolojilerin de bulunduğu televizyonlar, kaynaktan gelen görüntü sinyallerini en iyi hâle getirerek ekrana yansıtıyor. Bu sayede pürüzsüz, akıcı ve aslına oldukça yakın görüntüler eşliğinde televizyon yayınları takip edilebiliyor.

Sahip olduğu multimedya dosyalarını, geniş ekranlı televizyonu aracılığıyla izlemek isteyenleri de memnun eden ürünlerde birçok USB portu bulunabiliyor. Televizyonların desteklediği dijital dosya formatları büyük çeşitlilik sergilediği için gerek ses gerekse video dosyaları sorunsuz şekilde oynatılabiliyor. Televizyonuna oyun konsolu, bilgisayar ve Blu-ray oynatıcı gibi birimler bağlamak isteyenleri ise yeni nesil HDMI portları karşılıyor. Modelin teknik özellikleri doğrultusunda sayısı ve sürümü değişebilen HDMI portları ürünlerin fonksiyonelliğini artırıyor.

4K ve Ötesini, Yumatu Televizyon Modelleri ile Keşfe Çıkın

Teknoloji dünyasına damgasını vuran 4K trendini yakalamakla kalmayıp bu görüntü özelliğinin en iyi şekilde tecrübe edilebilmesi için geliştirdiği televizyonlara yardımcı teknolojiler de ekleyen Yumatu, hazırladığı ürünlerle kullanıcıları memnun ediyor. Yüksek tanımlı TV yayınlarına ve multimedya içeriklerine ait görüntüleri başarıyla oluşturan geniş ekranlı ve 4K destekli Yumatu televizyon modelleri, yalnızca görüntü hazırlama kabiliyetleriyle değil, donanım ve yazılımsal özellikleriyle de beğeni topluyor.

Akıllı televizyon modellerinde genellikle Android işletim sistemine yer veren Yumatu, televizyonların donanım gücünün en uygun biçimde kullanılabilmesini sağlıyor. Teknoloji meraklılarının, televizyonlarına, Google Play Store üzerinden gereksinim duydukları uygulamaları indirip kurabilmelerine olanak veren televizyonlar, Wi-Fi bağlantısı üzerinden internete çıkabiliyor. Netflix ve YouTube gibi popüler akış hizmetlerine ait uygulamaları sorunsuzca çalıştıran modeller, akıllı cep telefonu ve tabletlerdeki görüntülerin yansıtılabilmesini mümkün kılan teknolojileri de beraberinde getiriyor.

Soru 1: Ofisimizdeki toplantı salonu için geniş ekranlı ve 4K çözünürlüklü bir televizyon arıyorum, Yumatu’nun bu beklentilerimizi karşılayacak bir ürünü var mı?

Cevap 1: Markanın bahse konu teknik özelliklerine sahip olan Android işletim sistemli akıllı televizyonları bulunuyor.

Soru 2: Mutfakta çok zaman geçiriyorum ve televizyon yayınlarını mutfakta takip etmek istiyorum; markanın ürün gamında, küçük ekranlı ve uydu alıcılı modeller mevcut mu?

Cevap 2: Mutfağınızın genişliği doğrultusunda 24 inç ve 32 inç genişliğindeki Yumatu televizyonlar, gereksinimlerinize yanıt verecek teknik özelliklere sahiptir.

Soru 3: Oyun konsolumla birlikte kullanmak üzere erişilebilir fiyatlı ve geniş ekranlı bir televizyon arıyorum, Yumatu’nun geliştirdiği televizyonları tercih etmem uygun olur mu?

Cevap 3: Çözünürlük ve ekran parlaklığı bakımından gereksinimlerinize yanıt verecek Yumatu televizyonların, ekran tepki süresi 5 milisaniye olduğu için özellikle tek kişilik oyunlarda kabul edilebilir düzeyde bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Yumatu Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

32 inç / 81 cm
Full HD
Ekran Boyutu
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/yumatu