Akıllı cihazlar üreten Anker markası, yenilikçi ürünleri ile dikkat çeker. Uzaktan kontrol edilebilen ev ürünleri, taşınabilir şarj cihazları, şarj bağlantı parçaları, ses sistemleri, görüntü sistemleri ve araç içi akıllı cihaz aksesuarları ile teknolojiyi hayata entegre eder. Uzaktan kontrol edilebilen cihazları ile daha erişilebilir bir teknolojiyi kullanıcılarına sunarak günlük yaşamı kolaylaştırır. Akıllı prizler veya kamera gibi bağlantı sistemleri ile evde veya yolculukta başarılı çözümler sunan marka, yaşam alanları için akıllı süpürgeleri ile öne çıkar. Markanın akıllı süpürgeleri arasında temizlik robotları bulunur. 

Anker Akıllı Temizlik Robotları

Kendi kendine hareket ederek temizlik yapan Anker temizlik robotları, yeni nesil süpürgeler arasında yer alır. Uzaktan kumandası ile kolayca çalıştırılan temizlik robotu, otomatik şarj olma özelliği ile pratik bir şekilde çalışır. Tozu algılayan sistemi ve değişen emiş gücü ile farklı seviyelerde performans sunan robotlar, aynı seri içerisinde farklı ürünler olarak alıcıya sunulur. Ürünler incelik ve kullanışlılık açısından değişen özellikler taşır.

Akıllı Çözümler Sunan Temizlik Robotları

 • Anker temizlik robotları süpürme kalitesi bakımında 1300Pa emiş gücü ile 1500Pa arasında değişen emiş gücüne sahiptir. Yüksek emiş güçleri ile tozu ve kiri kolayca içine çeken robotlar, gözden kaçabilecek tüm kırıntıları toplayarak başarılı bir temizlik sunar.
 • Modelleri değişen temizlik robotlarında hazne kapasitesi 0,6 litredir. Yeterli toz haznesi ile tek seferde orta büyüklükteki odaları rahatlıkla temizleyen ürünler, 2.85 mm kalınlığa sahiptir. Mobilya altlarına kolayca girebilen robotlar, zahmetsiz bir şekilde erişilmesi zor yerleri temizleyebilir.
 • Sınır sensörlerine sahip olan akıllı temizlik robotları, tüm alanı temizleyebileceği gibi sınırları belirenmiş alanda da temizlik yapabilir. Sınır sensörleri ile merdivenden düşmeyen ürünler büyük tekerlere sahiptir. Tekerleri sayesinde kapı eşiklerini veya halıları kolayca aşabilir.
 • Temizlik robotlarında HEPA filtre ve markanın 3 katmanlı filtre sistemi kullanılır. HEPA filtre, tozların dışarı çıkmasını engellerken üçlü filtre sistemi kaliteli tasarımı ile beğenilir. Temizlik robotlarında şarj süresi 2 saat çalışma süresi ise 100 dakikadır.

Yeni Nesil Temizlik Çözümleri

Anker süpürge, birden fazla temizleme modu ile kesintisiz bir çalışma sergiler. Farklı odalar için önceden ayarlanabilir yapısı ile sarmal düzende, köşeli düzende veya kıvrımlı şekilde ortamı temizleyen süpürgeler, birden fazla temizleme seçeneği ile odaya göre temizlik yapmayı mümkün kılar.

Otomatik Şarj ile Kolay Kullanım

Temizlik robotları, BoostIQ Teknolojisi ile güçlü bir süpürme deneyimi sunarken mobil uygulamadan kontrol edilebilir yapısı ile pratik kullanım sergiler. Wi-fi desteğine sahip olan ürünler, akıllı telefon ile ayarlanabilir ve böylece temizlenmesini istediğiniz yere kolayca yönlendirilebilir. Telefonun yanı sıra gerektiğinde üst bölümünde yer alan kontrol düğmeleri ile de ayarlanabilir. Aynı zamanda şarjı azaldığında otomatik şarj yuvasına giderek şarj olan ürünler, şarj oranını takıp etme sorununu ortadan kaldırır.

Anker Akıllı Süpürge Aksesuarları

 • Anker akıllı süpürgelerin aksesuarları arasında fırçalar bulunur. Yan fırça ve ana fırça olarak temin edilebilen ürünler, çoklu ve tekli paketler hâlinde satılır. Yan fırçalar üçlü paketler hâlinde bulunabilir ve markanın tüm temizlik robotları ile uyumludur.
 • Aksesuarlar arasında fırça koruyucu yer alır. Koruyucu kapak, fırça bölümüne takılarak kullanılır. Kapaklar robot çeşitlerine göre farklı modellere sahiptir.
 • Filtre çeşitleri arasında ise HEPA filtreler bulunur. Tekli ürünler hâlinde satılan HEPA filtreler, kolay bir şekilde takılabilir. Filtre çeşitleri içinde markanın üç katmanlı fitre çeşitleri de yer alır. Üçlü ve altılı paketler halinde satılan filtrelerin uyumlu olduğu temizlik robotlarını inceleyebilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Anker Süpürge Fiyatları

11 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Anker
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Dyson
  5. Arnica
  6. Arzum
  7. Electrolux
  8. Xiaomi
  9. iRobot
  10. Fakir
  11. Parmis
  12. Mabello
  13. Arçelik
  14. AeroFlow
  15. Beko
  16. Populer
  17. Bosch
  18. Thomas
  19. Miele
  20. Karcher
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ses Seviyesi (dB)
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Anker
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/anker
Başa dön