Takip edilen TV programlarının yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlara sahip televizyonlarla izlenmesi, televizyon izleme deneyimini büyük oranda artırıyor. Özellikle HD yayın yapan kanalların sunduğu net ve canlı görüntülerin, akıcı bir şekilde izlenebilmesi, yayınlardan alınan keyfi tepe noktaya taşıyor. Awox’un, yüksek harcamalar yapmadan kaliteli görüntüler elde etmek isteyenlere hitap eden LED televizyonları donanım ve yazılım özellikleriyle dikkat çekiyor.

Awox Televizyon Modelleri

1920x1080 piksel, 1366x768 piksel ve 1600x900 piksel gibi ara çözünürlüklerle üretilen Awox televizyonlar, oluşturdukları görüntünün kalitesini Ultra Dynamic Contrast ve resim sihirbazı gibi yazılımsal yeteneklerle en üst noktaya taşıyor. Bilhassa akıcı görüntülere sahip televizyon yayınlarında, bilgisayar ve konsol oyunlarında son derece memnun edici sonuçlar elde etmenize sağlayan ürünlerin bazıları; analog, karasal, kablo TV ve HD uydu alıcılarla birlikte geldiği için harici receiver gereksinimini ortadan kaldırıyor. Televizyon keyfini kesintisiz olarak sürdürmenize yardım eden modeller, USB ile kanal listesi kopyalama olanakları sayesinde, izlemeyi arzu ettiğiniz kanalları zahmetsizce televizyonun hafızasına kaydedebilmenizi sağlıyor. USB bellek ya da harici disklerinizdeki resim, müzik ve video dosyalarını sorunsuz olacak çalıştırabileceğiniz kimi modeller, Biss Key desteği sayesinde televizyon keyfinizin artmasına ortam hazırlıyor.

Ultra slim tasarımlarıyla bulundukları mekanın şıklığını artıran Awox televizyonlar, arzu edilirse duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. Böylelikle küçük alanlarda TV sehpası kullanma gerekliliği de ortadan kalkıyor. En yeni televizyon teknolojilerine meraklı olmayanlar için ideal yapıdaki modeller, özellikle temel televizyon gereksinimlerinin yanı sıra, edindikleri aygıt üzerinden çoklu ortam dosyalarını takip etmek isteyenlere hitap ediyor. Zira ürünlerle birlikte gelen stereo yapıdaki hoparlörler, gerek çoklu ortam, gerekse film ve oyunlar için uygunluk sunuyor. Modellerde yer alan geniş bağlantı imkanları aracılığıyla DVD oynatıcı, Bluray oynatıcı gibi optik disk çalıştıran aygıtların yanı sıra, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar da geniş ekranlı televizyonlara bağlanabiliyor. Çalışmalarını yüksek çözünürlüklü geniş ekranlar üzerinden sürdürmek isteyenler için ideal olan ürünler, sahip oldukları özelliklerle farklı kullanım senaryolarının da uygulanabilmesini mümkün kılıyor.

Kullanım kolaylığı ve performanslarıyla fiyat-performans dengesi gözetilmiş olan modeller, düşük enerji tüketim oranlarıyla da göz dolduruyor. Gerek çalışma sırasında, gerekse bekleme modunda asgari düzeyde elektrik harcayan televizyonlar, beklentileri kolayca karşılıyor.

Awox Televizyon Fiyatları

Awox televizyon fiyatları seçeceğiniz modele göre farklılık arz ediyor. Bağlantı noktaları, ekran genişlikleri ve çözünürlükleri, modellerin fiyat farklılığında önemli rol oynuyor. Kapsamlı özelliklerle donatılan ürünler, aynı zamanda geniş ekranlı ve çok sayıda bağlantı noktasıyla da geldiği için düşük çözünürlüklü, küçük boyutlu ve görece kısıtlı oranda bağlantı noktalarına sahip olan ürünlere nazaran daha yüksek fiyat aralıklarında bulunuyor.

İncelediğiniz Awox televizyon modelini geniş yapıdaki salon ve oturma odanız için almayı planlıyorsanız, geniş ekranlı ürünlere yönelmeniz, elde ettiğiniz görüntüyü uzak mesafeden de takip edebilmenize yardım eder. Ayrıca bu tür ürünlerin hoparlör çıkış güçleri de tatmin edici olduğu için geniş odaları aygıtların ürettiği seslerle kolayca doldurabilirsiniz. Geniş ekranlı modellerin sahip olduğu çıkış noktaları birçok harici aygıtı çeşitli şekillerde televizyonunuza bağlamanıza imkan yarattığı için TV karşısında geçirdiğiniz saatler çok daha eğlenceli bir hale gelecektir. Amacınız çocuk odası, yatak odası ya da mutfak gibi daha küçük mekanlar için Awox televizyon edinmekse, daha küçük ekranlı modellere yönelebilirsiniz. Pek çok noktada yeterlilik sunan bu yapıdaki ürünleri, bilgisayar monitörü olarak da değerlendirebilirsiniz.

Siz de aileniz ve sevdiklerinizle daha eğlenceli dakikalar yaşamak için Awox televizyon modelleri arasından dilediğinizi satın alabilir, film ve televizyon izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Awox Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Awox
  2. Vestel
  3. Samsung
  4. LG
  5. Philips
  6. Sony
  7. Grundig
  8. Regal
  9. Arçelik
  10. Beko
  11. Altus
  12. Sunny
  13. Telefunken
  14. Finlux
  15. Axen
  16. Hitachi
  17. Navitech
  18. Woon
  19. SEG
  20. Skytech
 2. Ekran Boyutu
  1. 24 inç / 61 cm
  2. 32 inç / 81 cm
  3. 39 inç / 99 cm
  4. 43 inç / 109 cm
  5. 49 inç / 124 cm
  6. 55 inç / 139 cm
 3. Çözünürlük
  1. HD
  2. Full HD
 4. Görüntü Teknolojisi
 5. Uydu Alıcı
 6. Smart TV
 7. Çözünürlük (Piksel)
 8. Fiyat Aralığı
  -
 9. Ürün Puanı
 10. Model Yılı
 11. Wi-Fi
 12. Ekran Formatı
 13. Ambilight
 14. HDMI Girişleri
 15. Yenileme Hızı
 16. Tuner
 17. İşletim Sistemi (Smart TV)
 18. Bağlantı Seçenekleri
 19. Curved (Kavisli)
 20. Satıcı A-Z
 • Marka Awox
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/awox
BAŞA DÖN