Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Laçes House
Çi̇ft Katli 2 Katli Elbi̇se Çamaşir Kurutmalik Hm-01

Çi̇ft Katli 2 Katli Elbi̇se Çamaşir Kurutmalik Hm-01

Laçes House
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/60002911/153276
Çi̇ft Katli 2 Katli Elbi̇se Çamaşir Kurutmalik Hm-01

Çift Katlı HM-01 Çamaşır Kurutmalık, balkona çamaşır asamayanlar için en zaruri ev gereçlerinden biri olur. Çok katlı yapısı ile farklı uzunluktaki ve türdeki çamaşırları pratik bir şekilde asmak için tasarlanan model, kullanışlı yapısı ile kalabalık aileler için ideal bir seçim olur. Esnek kullanımı ile geniş bir alıcı kesimine hitap eden ürün, evinizde fazla yer kaplamaz.

Kullanışlı Çok Katlı HM-01 Çamaşır Kurutmalık

  • Her iki yana açılır dört bölümden oluşan çamaşır kurutmalık, altı telden oluşan asma borularına sahiptir. Böylece havlu, kazak, tişört gibi kıyafetleri tek tek pratik bir şekilde asmaya imkân verir.
  • Temel asma askılarının yanında uç kısımlarda çorap gibi küçük kıyafetleri asmak için özel bölüme sahip olan kurutmalık, düzenli bir şekilde kullanılabilir. Orta kısımda hassas çamaşırlar için özel bölüme sahiptir. Aynı zamanda mandal için özel sepeti bulunan kurutmalık, çamaşır asarken birçok açıdan kolaylık sunar.
  • Birinci sınıf ham maddeden üretilen ürün, fırınlanmış elektrositatik toz boya ile boyanmıştır. Toz boyası sayesinde kirlenmeyen ve toz tutmayan kurutmalık, iç ve dış mekâna uygun yapısı ile esnek bir tasarıma sahiptir.
  • Argon kaynak ile sağlamlaştırılan asma boruları, farklı ağırlıktaki kıyafetleri asarken güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda oldukça kolay bir şekilde katlanan ürün, katlanmış şekliyle fazla yer kaplamaz.
  • Plastik ayak kenarları ile zemine başarılı bir şekilde oturan kurutmalık modelinin katlanma yerleri plastik aksamlıdır. Paslanma gibi olumsuz durumlara karşı ideal bir kullanım sunan ürünler, canlı renklere sahiptir.

Paket İçeriği ve Kurulum

Çift Katlı HM-01 Çamaşır Kurutmalık, kurulu şekilde geldiği için herhangi bir kurulum gerektirmeden kolayca kullanılabilir. Bir paketten oluşan ürünün paket içeriğinden ise plastik mandal sepeti çıkar. Orta kısma kolayca takılan sepet, kurutmalığa asılmadan da kullanılabilir.


ÇAMAŞIR KURUTMA ASKISI

Sağlam Gövde, Birinci Sınıf Hammadde, İç ve Dış Mekan Kullanımına Uygun, Kolay Katlanır. Kutu içeriğinde karışık renklerde plastik aksamlı 

Estetik Dizayn
Kolay Katlanır
Hassas Çamaşırlar İçin Orta Bölme
Tamamı Fırınlı Elektrositatik Toz Boya
Vakumlu Shring Parlak Jelatin
Paslanmaz, Kir Tutmaz
Asma Telleri Boru İçine Girmiş ve Argon Kaynak Yapılmıştır.
AKSESUAR
STOK DURUMUNA GÖRE DEĞİŞİR
*Plastik Çoraplık sepet
 

 

 
 

Ürün Malzemesi:

 

METAL 

 
 

Garanti Süresi:

 

2 YIL

 

 

Ürün Kurulumu: ÜRÜN KURULU ŞEKİLDE GELMEKTEDİR

 
 

Bakım ve Temizlik:

 

KOLAY TEMİZLENİR

 

 

 
 

Koli bilgisi:

 

1 KOLİDEN OLUŞMAKTADIR

 
 

 

Teslimat Süresi:   EN GEÇ 2 İŞ GÜNÜNDE KARGO ÇIKIŞI YAPILIR
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön