Delonghi Yağlı Radyatör

Kış için etkili bir ısıtma çözümü arıyorsanız Delonghi yağlı radyatörleri tercih edebilirsiniz. Delonghi yağlı radyatör modelleri, yaşadığınız ortamı etkili, homojen, temiz ve ekonomik bir biçimde ısıtır. Hafif ve seyyar olduğu için her yere taşınabilir. Ortam ısısını stabil tutan sistemlerle donatılmıştır. Çeşitli emniyet sistemleriyle güvenli bir kullanım konforu sunar. 

Delonghi Yağlı Radyatörlerle Homojen ve Etkili Isınma

 • Yağlı radyatörler görünüm olarak kalorifer peteğine benzerler. Kalorifer peteğinden farkları, seyyar olmaları ve içlerinde suyun yerin yağın dolaşmasıdır. Yağlı radyatörlerin içerisinde ısıtılmış yağları aktaran bir radyatör mekanizması vardır ve bu sayede ısıtma gerçekleşir. Alışılmış ısıtıcılardan farklı olarak yağlı radyatörler ortamın havasını kurutmaz, ışıma ile ısıtma yapmadığı için belli bir noktaya değil tüm ortama homojen bir ısı dağılımı sağlar. Radyatörlerde kullanılan yağ çevreye zarar vermez. 
 • Delonghi yağlı radyatörleri duvara monte ederek veya zemin üzerinde dikey pozisyonda kullanabilirsiniz. Hafif gövdesi sayesinde bir yerden başka bir yere kolayca taşıyabilirsiniz. 
 • Ortalama 1000 ve 2500 W arasında güçlerle çalışan Delonghi yağlı radyatörler, ev ve iş yerleriniz için pratik, etkili ve çevre dostu ısıtma çözümleri sunar. Estetik görünümleri sayesinde evinizin dekoruyla uyum sağlar, sıcak ve huzurlu bir ortam yaratır. 
 • Yağlı radyatörler dilim sayılarına ve evinizin ısı izolasyonuna göre ısıtma kapasitesi sunar. 8 - 9 -10 ve 12 adet dilim sayısına sahip yağlı radyatör modelleri ile ortalama 20m², 60m³ ve 75m³'lük alanları ısıtabilirsiniz.
 • Yağlı radyatör modellerinin sahip olduğu %25 oranında daha geniş petek tasarımı sayesinde eklenen baca efekti, sıcak havanın daha hızlı dışarı çıkmasını sağlar. Yeni petek tasarımı ile %35 oranında daha fazla ısınma sağlayan Delonghi yağlı radyatör petekleri tüm dünya genelinde patentli termal aralıklara sahiptir. Bu termal aralıklar sayesinde yüzey sıcaklığı daima Avrupa Güvenlik Standartlarının belirlediği seviyelerdedir. Termal aralıklar aynı zamanda sıcak havanın çok daha hızlı yayılmasını sağlar. 
 • Delonghi yağlı radyatör modelleri, oda termostatı özelliği sayesinde ısı dalgalanmalarının önüne geçer ve ortam ısısını stabil bir seviyede tutar. Termostat aynı zamanda gereksiz enerji tüketimini önleyerek bütçenize katkı sağlar.

Güvenli Kullanım ve İşlevsel Özellikler

 • Patentli İtalyan tasarımlı Delonghi yağlı radyatörler, güvenlik termostatı özelliğine sahiptir. Cihaz herhangi bir nedenle düştüğünde ya da devrildiğinde cihaza gelen elektriği otomatik olarak kesen bu sistem, can güvenliğinizi koruma altına alır. 
 • Cihazlar 3 farklı ısı kademesi sunar. Bu 3 kademeli ısıtma ayarından birini seçerek dilediğiniz ısı seviyesinde cihazı çalıştırabilirsiniz. Delonghi yağlı radyatör modelleri, cihazın çalıştığını gösteren kontrol lambaları ve dijital ekranlara sahiptir. Cihazınızın durumunu bu göstergelerden kolayca takip edebilirsiniz.
 • Delonghi yağlı radyatörlerde donmayı önleyici Anti- frost sistemi bulunur. Bu sistem sayesinde en soğuk havalarda bile cihazın içindeki yağlar donmaz ve cihaz zarar görmez. 
 • Delonghi yağlı radyatörler, önceden monte edilmiş entegre tekerlekleriyle kolayca bir yerden başka bir yere taşınır. Kablo saklama haznesi bulunan cihazların kablosunu kablo sarma haznesinde saklayabilir ve kablo kirliliğini ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Alışılagelmiş ısıtıcılardan farklı olarak Delonghi nominal gücün %100'ünü ısıtmada kullanır ve böylece daha hızlı ve güvenli bir ısıtma konforu sunar. 
 • Delonghi yağlı radyatörleri 24 saat zamanlayıcı özelliği ile bulunduğunuz andan farklı bir anda çalışmaya programlayabilirsiniz. Termostat ve eko tasarruf modları ile maksimum düzeyde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Tüm Delonghi yağlı radyatör modelleri, hepsiburada.com üzerinde sizleri bekliyor. Beğendiğiniz ürünü, hepsiburada.com'un sunduğu cazip ödeme seçenekleri ile siz de kolayca satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Delonghi Yağlı Radyatör

12 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081037/delonghi