ARA
Loading interface...
Loading interface...
Dyson
Dyson Pure Humidify+Cool Hava Temizleme Fani (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson Pure Humidify+Cool Hava Temizleme Fani (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson
9.999,00 TL
( / adet)
Satıcı: Dyson Türkiye
Puan 9,8
Ürününüz için onarım paketi seçin
%0
559,00 TL 559,00 TL
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058

Yaşam alanını konforlu ve steril kılmak isteyenlerin tercih ettiği Dyson Pure Humidify+Cool; havayı temizleyen, nemlendiren ve serinleten özellikleriyle dikkat çekiyor. Yaşam alanlarındaki havayı temizleme ve nemlendirmede çığır açan Pure Humidify+Cool, Dyson uzmanlığını tüm detaylarıyla yansıtıyor. Havada bulunan partikülleri, gazları ve nem seviyesini hissediyor ve gerçek zamanlı olarak hesaplıyor. Hassas sensör donanımı sayesinde süpürme işleminde bile havaya karışan toz partiküllerini anında tespit ediyor ve filtreleme yapıyor.

Vantilatörün hava temizleme ve nemlendirme özellikleriyle donatılmış işlevini sunan Dyson Pure Humidify+Cool, yaşam alanlarındaki havayı su buharından geçirerek üflüyor. Bu nedenle hafif bir serinletme etkisi yaratabiliyor. Ancak günün sonunda yaşam alanından çekilen hava herhangi bir kompresör ya da başka bir enerji gücüyle daha fazla serinletilmeden ortama geri yansıtılıyor. 360 derece filtreleme sistemine sahip olan Dyson Pure Humidify+Cool, bu filtreleme sistemi ile havada bulunan tüm partikülleri filtreleyebiliyor.

Evinizde Dyson Pure Humidify+Cool Havası

Aktif karbon ve HEPA filtreye sahip olan Dyson Pure Humidify+Cool, ortamda kirlilik yaratan partikülleri ve gazları yakalıyor. Yakaladığı gaz ve partikülleri Dyson Ultraviolet Temizlik teknolojisini kullanarak %99,9 oranında yok ediyor. Dyson Air Multiplier™ teknolojisini kullanan Dyson Pure Humidify+Cool, temizlediği ve nemlendirdiği havayı yaşam alanı içerisinde dağıtıyor. Pervanesiz ve haznesiz tasarımı ile çocuklu evlerde maksimum güvenlik sağlayan cihaz, minimal tasarımıyla yaşam alanlarına modern bir detay katıyor. Her yaşam alanına uyum sağlayan renkleri ile ortamda dingin bir etki yaratıyor.

Ele sığabilecek boyutlarda kompakt kumanda sistemi ile kolaylıkla çalıştırılabilen Dyson Pure Humidify+Cool, akıllı telefon ile de kontrol edilebiliyor. Kumanda sistemindeki tüm özellikleri ve daha fazlasını bulunduran akıllı telefon uygulaması ile yaşam alanındaki hava kalitesi günlük ve haftalık olarak kontrol edilebiliyor. Dyson teknolojileri ile donatılan Pure Humidify+Cool, özel olarak ayarlandığında kapalı olduğunda dahi ortamdaki havanın kalitesini analiz ediyor ve ön belleğine kaydediyor.

Sunduğu filtrelenmiş hava ile alerjik bünyelerin bile rahat etmesini sağlıyor. Ortamdaki hava kalitesini iyileştirmek ve filtrelemek üzerine programlanan Dyson Pure Humidify+Cool, özel bölmesine eklenen su ile nemlendirme etkisi de yaratıyor. Bu nemlendirme işlemi öncesinde ve sonrasında ortamın nemini ölçüyor ve işlemi bu bilgiye göre başlatıp sonlandırıyor.

Dyson Pure Humidify+Cool Modları ve Zamanlayıcıları

Her ana ve her kullanım şekline ayak uydurmak üzere farklı çalışma modları ve zamanlayıcıları bulunan Dyson Pure Humidify+Cool, difüze modu ile hava akımını cihazın arka tarafına yönlendiriyor. Difüze modu, ortamdaki havayı serinletmeden temizleme ve nemlendirme işlemini gerçekleştiriyor. Bu özelliği sayesinde soğuk kış günlerinde ortam sıcaklığında bir değişim yaratmadan istenen konforu sağlayabiliyor. Cihazın rüzgâr modu özel algoritmaları ile hava akımında ferahlık uyandıran bir rüzgâr hissi yaratıyor. Kullanıcılara tam konfor sağlamak için tasarlanan Dyson Pure Humidify+Cool, özel gece moduyla ortamdaki hava akımını en sessiz ayarda temizliyor ve nemlendirebiliyor. Cihazın özel modlarını kullanarak ortama serin hava akışı sağlayabilir ve havayı temizleyebilirsiniz.

Dyson Pure Humidify+Cool, çekirdek haznesinde bulunan karbon filtre ile en küçük partikülleri filtreleyebilir ve bunun yanında ultraviyole ışığı sayesinde %99,9 oranında havayı temizleyebilir. Ortama özel nemlendirme moduna sahip olan Dyson Pure Humidify+Cool, kış günlerinde ortamda görülen kuru havayı kontrol ederek belirliyor ve ortam nemini ideal seviyeye gelene kadar nemlendiriyor. Dyson Pure Humidify+Cool sıcak ve kuru günlerde buharlaşan etki ile konforlu bir hava yaratıyor. Biyostatik evaporatörü kullanan cihaz, ortamdaki sıcak enerjiyi alıyor ve serinletiyor. Bu işlemle oda içerisinde temiz bir hava akımı yaratıyor.

Devamlılık Sağlayan Performans

Dyson derin temizlik döngüsü teknolojisi ile kireç birikintilerini su sistemi bünyesinde yok ediyor. Bu özelliğinin devreye girmesi için özel tuşa dokunmanız ve cihazın yönlendirmelerini takip etmeniz gerekiyor. Akıllı sensör donanımına sahip olan Dyson Pure Humidify+Cool, hafızasında bulunan algoritmasını kullanarak ortamdaki hava kalitesini ölçüyor, düzenliyor ve ardından gerçek zamanlı bir analiz sunuyor. Dyson Link uygulaması ile akıllı telefonunuzdan kolaylıkla yönlendirme yapabilirsiniz. Bu özelliği kullanarak evde olmasanız dahi cihazın çalışmasını kontrol edebilir ve nerede olursanız olun, evinizin hava kalitesini ayarlayabilirsiniz. Bu özelliği ile siz evde olmasanız bile çalışabilen Dyson Pure Humidify+Cool, evinizin havasını devamlı olarak temizleyebiliyor.

Akıllı telefonunuza indirdiğiniz Dyson Link uygulaması ile cihazın sunduğu geri bildirimleri kolaylıkla alabilirsiniz. Bu uygulama ile sıcaklık seviyesi, nem oranı ve iç mekândaki hava kirliliği gibi bilgileri takip edebilirsiniz. Bunun yanında yine cep telefonunuz üzerinden sorun giderme ve bakım desteği gibi özellikleri de kullanarak olası sorunları çözebilirsiniz. Dyson Pure Humidify+Cool çok sayıda işlevi tek cihazda kullanmanıza olanak tanıyor. Bu özelliğiyle ön planda olan Dyson Pure Humidify+Cool, sunduğu farklı özelliklerinin yanı sıra kaliteli materyalleri ve inovatif tasarımıyla da büyük beğeni kazanıyor. Cihazın teknik özellikleri ve ara yüzü bir bütün olarak değerlendirildiğinde devamlılık sağlayan bir performans sunduğu görülüyor.

Akıllı salınım sistemine sahip olan Pure Humidify+Cool; yaz aylarında yaşam alanını serinletiyor, kışın ise kuru hava ile mücadele ederek ortamı ideal nem seviyesine getiriyor. Ürünlerini yüksek teknolojili biyokimya laboratuvar ortamında profesyonel bir ekiple geliştiren Dyson markası, Pure Humidify+Cool modelinde teknolojiyi algılama, aerodinamik ve filtrasyon kullanıyor. Teknolojik donanımlarla geliştirilmiş bu mühendislik ilkeleri doğrultusunda şekillenen ürün, yaşam alanlarında kaliteli bir hava akımı oluşturuyor.

Öne Çıkan Teknik Detaylar

36 saate varan nemlendirme sunan Dyson Pure Humidify+Cool, verimli bir su yönetimi sağlıyor. 5 litre kapasiteye sahip olan su tankı ile kesintisiz nemlendirme sağlayan Dyson Pure Humidify+Cool, tekrar doldurmanıza gerek kalmadan işlem uyguluyor. Kendi kendini temizleme sistemine sahip olan Dyson markalı cihaz, bu özelliği ile pratik bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Boyut ve ölçüleriyle kolaylıkla konumlandırılabilen ürün, bu bakımdan temiz ve konfor sunan bir havaya ihtiyaç duyulabilen her yaşam alanında kullanılabiliyor.

  • Yükseklik: 925 milimetre
  • Genişlik: 312 milimetre
  • Ağırlık: 8,29 kilo
  • Salınım açısı: 45 ya da 90 derece
  • Hız ayarı: 10 kademe

Biyostatik evaporatör gümüş telleri, ortamda bulunan ultra ince partiküllerin daha fazla yayılmasını engellemek adına evaporatörün 3D hava ızgarasının içerisine örülüyor. Bu şekilde de filtrelenmiş havayı nemlendirebiliyor. Cihazın jet eksen kontrolü ile tüm yıl boyunca ortamdaki hava akımını kontrol edebilirsiniz. Donanımında bulunan 2 osilatörü sayesinde 90 derecelik bir açı ile cihazın üzerindeki aralıklardan hava akımını yönlendiriyor.

Dyson Pure Humidify+Cool, kurulumu tamamlanmış bir şekilde geliyor. Cihazın bu özelliği hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de parçaları yanlış kurmadan kaynaklanabilecek olası sorunların önüne geçiyor. Bunun yanında teknik nedenlerden ya da evinizdeki elektrik akımından kaynaklı arızaları da akıllı telefonunuza indirebileceğiniz Dyson Link uygulaması ile kolaylıkla çözebilirsiniz. Bu bakımdan her detayı düşünülmüş bir performans sunan Dyson Pure Humidify+Cool ile yaşam alanınıza tazelik, temizlik ve konfor katabilirsiniz.

Cihazın kutu içeriğinde kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getiren parçalar yer alıyor. 2 metre uzunluğunda güç adaptörü ve kumanda ile birlikte gelen Dyson Pure Humidify+Cool modelini hemen sipariş edebilirsiniz.


Dyson Pure Humidify+Cool Hava Temizleme Fani (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson Pure Humidify+Cool Hava Temizleme Fani (Dyson Türkiye Garantili) Özellikleri

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000019PBJK
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön