Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Dyson
Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445
Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)
Dyson Türkiye Garantisi Nedir?
• Ürününüzü Dyson Türkiye resmi mağazasından aldığınız takdirde Dyson uzmanları tarafından verilen benzersiz Dyson satış sonrası tecrübesini yaşayabilirsiniz.
• Ürününüzü üstünde yer alan seri numarası ile birlikte Dyson Türkiye websitesinden kaydettirerek 2 yıl süresince Dyson Türkiye garantisi altında ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Garanti süresi kablolu süpürgeler icin 5 yıldır.
• Garanti süresi boyunca arızalı ürününüz kargo aracılığı ile adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve servis hizmeti sonrasında ücretsiz olarak teslim edilir.
• Dyson Türkiye yetkili servis bilgilerine Dyson Türkiye Müşteri Hizmetleri üzerinden veya Dyson Türkiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Dyson V8 Absolute 21.6 V dikey şarjlı süpürge, kablosuz süpürgelerin konforunu güçle birleştiriyor. Zahmetsiz temizliğin sırrını veren Dyson V8 Absolute süpürge, kablolara bağlı kalmadan hareket edebilmenizi sağlıyor. Sert zeminlerden halılara kadar farklı yüzeylerde etkili temizlik sağlıyor. Ev, araba veya iş yeri temizliği için tercih edebileceğiniz modern ev yardımcınız, detaylı temizliği dakikalar içinde tamamlamanızı sağlıyor.

Tam Donanımlı Temizlik Yardımcısı 

Dyson V8 Absolute 21.6 V dikey şarjlı süpürge, tek tuşla el süpürgesine dönüşüyor. İster uzun, ister kısa sapla kullanabileceğiniz ürün ile merdivenleri, duvar köşelerini, koltuk minderlerini, mobilya altlarını, otomobil yüzeylerini zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Yüzeylere dökülen kırıntılar da halıya yerleşen kirler de Dyson V8 Absolute için dert değil. Özel başlıklar, farklı alanlarda en iyi performansı sergilemek ve en rahat temizliği sağlamak için tasarlanıyor. 

Hem Yumuşak Hem Sert Yüzeylerde Temizlik 

 • Direct drive temizleme başlığı sayesinde halılarda derinlemesine temizlik sağlıyor. Halının dokularına işleyen kirler bile arınıyor. 
 • Motor sonrası filtre sayesinde alerjenleri yakalıyor ve alerji sahibi kullanıcıların rahat etmesini sağlıyor. 
 • İnce tozları, kırıntıları temizleyebiliyor. Mikroskobik boyuttaki tozları bile haznesinde hapsediyor, özel hava sistemi sayesinde emilen tozlar asla yeniden dışarı salınmıyor. 
 • Hafif ve çok yönlü özelliği ile kolaylıkla taşınıp hareket ettirilebiliyor. 
 • Azalmayan emiş gücü ile tüm evi tek şarjla, 40 dakikada temizliyor. Geniş alanlarda, daha fazla süreye ihtiyaç duyulduğunda yeniden şarj edilerek kullanıma hazırlanabiliyor. 
 • Dyson V8 dijital motorla çalışıyor. Sıradan süpürgelerden çok daha sessiz ve güçlü olan dijital motor dikey süpürgeye fark katıyor. 

Yüksek Emiş Gücü 

 • Devir/dakika: 107,000 
 • Güç: 425 Watt
 • Şarj: 40 Dakikaya kadar azalmayan emiş gücü 
 • Ağırlık: 2,5 kg
 • Sistem: 2 Kat Radial™ siklonlar

Az Yer Kaplayan, Profesyonel Süpürge

Temizlik profesyonellerinin tercihi olan Dyson V8 Absolute 21.6 V dikey şarjlı süpürge, kutusunda şarj ünitesi, hızlı açılan Soft Roller temizleme başlığı, Direct Drive temizleme başlığı, aralık aparatı, kombinasyon aparatı, mini yumuşak toz fırçası ve mini motorlu aparat bulunduruyor. Dokunmadan hazne boşaltmaya imkan veren sistem sayesinde kullanıcılar tozla temas etmeden hazneyi boşaltabiliyor.

Temizlikte Teknolojinin Adı: Dyson 

James Dyson imzasını taşıyan İngiliz şirket Dyson, 1993 yılından bu yana hizmet veriyor. Ev elektroniğinde profesyonel araçların titizliğini sunan marka, elektrikli süpürge, hava temizleyici fan, el kurutma makinesi ve ısıtıcı ürünler tasarlıyor. Türkiye'ye 1995 yılında giriş yapan ve o tarihten bu yana gitgide genişleyen müşteri kitlesinde memnuniyet yaratan Dyson, 2018 yılından beri Türkiye operasyonlarını Türkiye ofisi üzerinden sürdürüyor. Dyson ürünlerinin ortak noktası ise pratiklik sağlaması. Tüm ürünlerde alerjen özellik öne çıkıyor. Çevre dostu ve hipoalerjenik sertifikalarına sahip olan Dyson ürünleri, geleceğin teknolojilerini evlerinize getiriyor. 

İster Uzun Süpürge, İster El Süpürgesi 

Dyson elektrikli süpürge, dikey özelliği ile az yer kaplıyor. Tek hamle ile el süpürgesine dönüşürken, tek hareketle yüksek yerlere uzanan sapla tavanı bile temizlemenize yardımcı oluyor. Maksimum moda ile daha güçlü temizlik sağlıyor ve yüksek gücü 7 dakika koruyabiliyor. Özel tasarlanan şarj ünitesi duvara monte edilebiliyor. Süpürge bu sayede hem kolay saklanırken, hem de muhafaza anında şarj oluyor ve her an kullanıma hazır halde sizleri bekliyor. 

Siz de Dyson V8 Absolute 21.6 V dikey şarjlı süpürgeyi kolaylıkla sipariş vererek temizliği zahmetsiz hale getirebilirsiniz. Evinizi, arabanızı, iş yerinizi temizleyecek, farklı yüzeylerde mükemmel performans sergileyecek kullanışlı süpürge ile temizliğin profesyonel yardımcısına hemen sahip olabilirsiniz. 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön