Fenerbahçe Kupa Bardakları

Sıklıkla çay ve kahve çeşitleri gibi farklı içecekler tüketen birçok kişi içtikleri içeceğe uygun bardaklara ihtiyaç duymaktadır. Kupa bardaklar içtiğiniz içeceği sıcak veya soğuk fark etmeksizin rahat bir şekilde tüketmeniz için üretilmektedir. Özellikle de sporseverlerin dikkatini çeken veya hediye amaçlı alınan lisanslı bardaklar da birçok insandan tam puan almaktadır. Taraftarların severek kullandıkları takım renkleri bulunan kupa bardaklar birçok çeşitte bulunmaktadır. Lisanslı ürünler olan fenerbahçe kupa bardakları porselen maddeden üretilmektedir. Çeşitli baskı sistemleriyle kupanın üzerindeki desenler zenginleştirilebilir. Taraftarlar tarafından severek kullanılan fenerbahçe kupa bardakları desenlerinden bir tanesi de herkesin bildiği klasik çubuklu forma desenleridir. En fazla bilinen ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir diğer model ise porselen kupanın üzerinde Fenerbahçe takım renkleri olan ve Fenerbahçe amblemli kupa bardaktır. Bu bardakları ister elde ister makinenizin düşük derecesinde kolayca yıkayabilirsiniz. 

Kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilen Fenerbahçe kupa bardaklarının dayanıklı yapıları sayesinde sizlere uzun ömürlü kullanım sağlar. Evinizde iş yeriniz de veya bulunduğunuz her yerde rahatlıkla çay kahve içebileceğiniz bu kupa bardaklar sizlere her zaman kolaylık sunar. Fenerbahçe tutkunlarının maç izleyip bir yandan da çay kahve içerken bu kupa bardaklar daima yanlarında olur. Bu kupa bardaklar Fenerbahçe tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Sağlam bakıya sahip olan bu kupalar her zaman Fenerbahçe heyecanınızı dinamik tutmanızı sağlar. İsterseniz kendinize alabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Fenerbahçe renklerinin bulunduğu kupa bardakları, Fenerbahçe severlerin her zaman yanında olmasından mutluluk duyacağı bir üründür. 

Herkesin severek tercih ettiği fenerbahçe kupa bardakları birbirinden çeşitli modelleri ile siz severlerle buluşturuluyor. Dayanıklı yapıları sayesinde sizlere uzun ömürlü kullanım sağlayarak her zaman yanınızda olur. Fenerbahçe maçlarını izlerken bir yandan da fenerbahçe kupa bardak ile çay içmeniz çok hoş olur. Taraftarların çok yüksek derecede ilgisini çeken kupa bardakların çeşitli model özellikleri bulunmaktadır. Fenerbahçe kahve ve çay kupaları özel tasarımları kişiye özel baskı imkanı sunar. Özellikle de geçmişten bugüne koyu bir taraftan olan kişiler için özenle hazırlanan kupaları hediye almak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir. 

Beğenilerek kullanılan fenerbahçe bardak kupa modellerinin desenlerinin kişiye özel üretilmesi sizlere farklı bir avantaj sağlar. Fenerbahçe renkleriyle özdeşleştirilmiş olan birçok sayıda çeşitli desenlerle bezenmiş kupaların kullanımları ve boyutları son derece idealdir. Çeşitlilik gösteren Fenerbahçe kupa bardakları kupanın her iki tarafına da baskı desen yapılarak sizlere sunulmaktadır. Çeşitli renk skalasına sahip olan bu kupalara istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Fenerbahçe kupaları porselenden üretilmiştir. Bu sayede zararlı maddeler içermez ve sağlığınıza zarar vermez. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kalın yapıları sayesinde içeceğinizin sıcaklığını sizlere hissettirmeyen özelliklere sahiptir. Sıcaklığı hapsederek daha uzun süre sıcak bir kahve ve çay keyfi sunar. Pürüzsüz ve kusursuz dış yüzeyi, sıcaklığı tam iletmeyen bir taban kısmı bulunur. Bu sayede sehpaların ve masaların yüzeyinde iz yapmaz. Her zevke hitap edecek olan seramik ve porselen Fenerbahçe kupa modellerinden birini tercih edebilirsiniz. 

Fenerbahçe Kupa Bardakları Modelleri

Fenerbahçe kupa bardakları çeşitli modeller ve desenleri ile takımın tarafları ile buluşturulmaktadır. Hayranlarının hayatın her döneminde tutulan takıma dair bir nesneyle takımlarını özdeşleştirmesi olağan bir durumdur. Hayranlar da mazisi epey eski zamana dayalı, kuvvetli bir takma ait tüm ayrıntıları hayatının içinde bulundurmaktan zevk almaktadır. Bilhassa bitki çayı veya kahve içmek için kullanmaya elverişli olan çeşitleri değişik teknik ile basılan kendine özgü motifleri ile birlikte olduğunda takımın hayranları için kusursuz eşyalar arasında yer almaktadır. Bununla beraber sağlam ve sağlıklı hammaddelerden üretilmiş Lisanslı Fenerbahçe bardağı herhangi bir ısı temasından etkilenmemektedir. İçeriğinde porselen madde bulundurduğundan dolayı üstüne sublimasyon yöntemi ile yapılan baskılar uzun ömürlü ve kalıcıdır. Bu baskı tekniği ile yapılmış olan türlerin ılık suyla birlikte elde yıkanması bardağın güvenli bir biçimde kullanılmasına imkan sağlar. Bu yöntem sayesinde ürününüz uzun ömürlü olur. Farklı farklı ürünlerin yapımında kullanılan porselenin kalitesi önemli olduğundan dolayı sıhhat yönünden emniyetli ve konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz biçimde üretilmektedir. Fenerbahçe porselen kupalarda çift yüzeyine basılan baskılar canlı ve yüksek kalitede spesiyal renklere sahip yapıdadır. 

Canlı renklere sahip olan ve kendine özgün tasarımlarıyla Fenerbahçe tutkunlarının ilgisini çeken bu kupalar oldukça kullanışlıdır. Fenerbahçe kupalarının sevilen desenlerinden bir diğeri de Fenerbahçe renkleriyle bezenmiş olan ortasında Fenerbahçe amblemi ve 1907 tarihi bulunan kupalardır. Ayrıca Fenerbahçe’nin renklerini taşıyan birden fazla tasarımlı modeller taraflarla buluşturulmaktadır. Hem sevdiklerine hediye vermek isteyenlerin hem de taraftarların ilk seçimleri arasında olan fenerbahçe bardak kupa modelleri her açıdan avantaj sağlamasıyla çok fazla tercih edilmektedir. Hem kendisine hem de tuttuğu takıma değer verildiğini gören kişiler mutlu olacaktır. Siz de Fenerbahçe kupa bardak hediye çeşitlerinden birini tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Fenerbahçe Kupa Bardakları Dayanıklı mıdır?

Cam ve porselen malzemelerden üretilen farklı tasarımlara sahip olan ve taraftarlar tarafından beğenilerek tercih edilen kupa bardaklar son derece dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede kullanıcılarına uzun ömürlü kullanım sağlar. İş yerinizde evinizde ve istediğiniz her yerde rahatça çay, kahve içebileceğiniz ısıya dayanıklı kupa bardak modellerinden birini tercih ederek severek kullanabilirsiniz. Çok fazla kişinin tercihi olan bu kupa bardaklar hafif çarpmalarda düşmelerde kolayca kırılmaz ve zarar görmez. Ayrıca porselen yapısı sayesinde kanserojen madde içermez ve kullanımında sizin sağlığınıza zarar vermez. 

Fenerbahçe Kupa Bardakları Fiyatları Nasıldır?

Fenerbahçe kupa bardakları modellerine ve bardağın yapısına göre farklılık gösterdiği gibi fiyatlandırma konusunda da farklılık göstermektedir. Birçok kişinin tercihi olan ve severek kullandıkları fenerbahçe kupa bardak fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Fenerbahçe kupa bardakların fiyatları porselen, cam ve seramik oluşuna göre değişkenlik gösterir. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile pek çok kişiyi memnun eden desenleri ve tasarımları ile beğenileri kazanan kupa bardaklar farklı çeşitleri ve uygun fiyatlarıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Siz de istediğiniz modeli tercih ederek ister kendiniz için isterseniz de sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. 

Fenerbahçe Kupa Bardakları Özellikleri Nelerdir?

Özel baskı tekniği kullanılan bezemeli kupalar yapısı sayesinde ister elde istersiniz de bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Özel baskılama tekniği kullanılarak üretilen modeller dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlüdürler. Fenerbahçe kupalarının diğer özelliklerinden bir tanesi de çay veya kahve tüketirken yapıları sayesinde içeceklerinizin sıcak kalmasını sağlar. Ayrıca elinizin yanmasını da önleyen özel malzemelerden üretildiği için elinizi sıcağa karşı korur. Fenerbahçe kupa bardakları seramik ve porselen malzemelerden üretildiği için temiz ve sağlıklı deneyim sunmaktadır. Porselen kupa bardakları koku ve tat sindirmediği için içeceklerinizin tadını bozmayarak sizlere keyifli tüketim sağlar. Anti bakteriyel özelliği sayesinde bakteri ve mikrop çekmeyen yapılarda üretilerek sağlığınıza zarar vermez. Kupa bardakların sağlam yapısı sayesinde oluşacak olumsuz çarpma gibi durumlarda kolayca kırılma yapmaz ve sert yüzeyleri kolayca bozulmaz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fenerbahçe Kupa Bardakları

İndirimli Ürünler
DSACategoryId/60001546/2147483635/27007679/27074921/27078135/27084525