Hoover Robot Süpürge

Ev temizliğine bambaşka bir boyut getiren yeni nesil Hoover robot süpürgeler, teknoloji çağına yakışan modern tasarımları ve fonksiyonel özellikleriyle günlük iş yükünüzü azaltır. Böylece süpürge yapmak için harcadığınız zaman size ve sevdiklerinize kalır. Akıllı Hoover robot süpürgeler, geleneksel süpürgelerden farklı olarak sizin müdahaleniz olmadan kendi kendine her yeri dolaşır ve temizlik yapar. Ezber bozan robot teknolojisi ile donatılan modeller, evinizin her köşesini tanır ve temizlenecek alanların tümünü eksiksiz ve etkili bir şekilde temizler. Hoover robot süpürgeler işini yaparken siz de keyifle çayınızı kahvenizi içebilirsiniz.

Yeni Nesil Robot Süpürgelerle Yorulmadan Temizlik

Hoover robot süpürge modelleri, şaşırtıcı robot teknolojisi ile donatılmıştır ve bu teknoloji size hiçbir iş bırakmaz. InfraRed algoritmik gelişmiş akıllı navigasyon sistemine sahip olan robot süpürgeler, adeta evinizin bir bireyi gibi yaşadığınız alanı ve zemini tüm detaylarıyla tanır ve çalışmak için en optimum rotayı çizer. 90 dakika boyunca kesintisiz olarak çalışan süpürgeler koltuk masa, yatak ve muhtelif eşyaların altları da dahil olmak üzere tüm ayrıntılara girer çıkar ve temizler. Süpürgelerin 68 mm boyutlarındaki süper ince dairesel yapısı, cihaza maksimum manevra kabiliyeti kazandırır. Böylece yatak altı gibi alçak yerlere bir engelle karşılaşmadan kolaylıkla girip çıkabilir. Hoover robot süpürgelerde bulunan temas sensörü, hareketi ve manevra alanını hesaplar. Bu da doğru ve verimli bir süpürme performansı sunar. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen robot süpürgeler, 9 farklı programı sayesinde istediğiniz temizliğe kolayca ulaşmanızı sağlar. 

Öne Çıkan Üstün Teknik Donanım

Benzersiz bir teknolojinin kapılarını açan Hoover robot süpürgeler, 90 dk ile 120 dk arasında değişen kullanım süreleri ile kesintisiz çalışma olanağı sağlayan NiMH ya da Lithium Ion batarya teknolojisi ile üretilmiştir. Çift hızlı, otomatik şarj olma özelliğine sahip olan cihazlar ortalama olarak 240 dakikada şarj edebileceğiniz ürünlerdir. Düşme önleyici sensörleri ve darbe tamponu ile güvenli kullanım sunan modeller, hem evinizde hem ofisinizde kullanılmak için son derece idealdir. Cihazların kullanım alanını halılar ve sert zeminler oluşturur. EPA/H.E.P.A filtreye (Yüksek Verimli Partikül Filtresi) sahip olan robot süpürgeler, astıma ve alerjiye neden olan ince toz partiküllerini yakalar ve tutar. Böylece ince tozların neden olduğu alerjik tepkileri ortadan kaldırır ve rahat bir nefes almanızı sağlar.

Hoover robot süpürgeler sessiz çalışma özelliği ile de geleneksel süpürgelerden ayrılır. Yalnızca 60 dB ses seviyesi ile çalışan modeller varlığıyla sizi fazla rahatsız etmez. Kuru emiş türü Hoover süpürgeler güçlü emiş performansı sayesinde her yerin tozunu alır ve evinizde temizlik ve hijyen sağlar. Hoover robot süpürgeler modeline bağlı olarak zaman planlama, haftalık programlama, çarpma önleme, köşe temizliği, Spot modu, kızılötesi kumanda, LCD, dokunmatik ekran, sesli rehber, Wi-Fi desteği gibi pek çok özelliklerle donatılmıştır. 500 ml geniş toz haznesi kapasitesine sahip olan modeller, kesintisiz temizlik olanağı sağlar. Küçük bir daire şeklinde tasarlanan Hoover süpürgeler montaj gerektirmeyen ürünlerdir ve yalnızca takvim, tarih, navigasyon bazlı kolay kurulum işleminden sonra hemen çalışmaya hazırdır.

Hoover robot süpürgelerin aksesuarları bulunuyor mu? 

Hoover robot süpürgeler modeline bağlı olarak değişen aksesuarlarla birlikte gelir. Sanal bariyer, ikişer tane yan fırça ve zemin parlatıcısı bu aksesuarlardan bazılarıdır. 

Hoover robot süpürgelerin ağırlıkları ne kadardır? 

Hoover robot süpürgeler son derece hafif gövdelere sahiptir. Robot süpürgelerin ağırlıkları 2.3 kg ile 3.1 kg arasında değişkenlik gösterir. 

Hoover robot süpürgeler telefondan yönetilebilir mi?

Evet. Süpürgenizi akıllı telefonunuz ya da tabletinizden kolayca yönetebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hoover Robot Süpürge

1 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Değerlendirme Puanı
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/hoover