Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
iRobot
iRobot Roomba 605 Robot Süpürge

iRobot Roomba 605 Robot Süpürge

iRobot
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033
iRobot Roomba 605 Robot Süpürge

iRobot® Roomba® 605 - Her gün çaba harcamadan temizlik3 Aşamalı Temizleme Sistemi ve İkili Çoklu Yüzey Fırçası ile Güçlü Çekim

Kir ve toz, 3 Aşamalı Temizleme Sisteminden saklanamaz. Özel olarak tasarlanmış Kenar Süpürme Fırçası ve İkili Çoklu Yüzey Fırçalar ile güçlü çekiş özelliğine sahiptir. Kenar Süpürme Fırçası, köşeleri ve kenarları robotun temizleme yoluna süpürür. Çoklu Yüzey Fırçalar, halı liflerinden ve sert zemin yüzeylerinden kir, toz ve saçları kaldırmak için birlikte çalışır ve vakumlayarak, kiri ve kalıntıları doğrudan toz haznesine gönderir.

Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizler

Otomatik Ayarlanan Temizleme Başlığı ve Çiftli Çoklu Yüzey Fırçalarını; farklı zemin yüzeyleriyle yakın temasta tutmak, halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar.

Akıllıca evinizde gezinir

iAdapt® haritalama sistemi, Roomba® 605'in evinizin farklı odalarına uyum sağlamak için saniyede 60'tan fazla karar vermesine ve karanlıkta bile zeminlerinizi iyice temizlemesine yardımcı olan bir dizi akıllı sensör kullanır. Yükseklik sensörleri, cihazın merdivenlerden veya diğer yüksek yerlerden düşmesini tamamen engeller.

Sizin için çalışan bir kir dedektifi

Roomba® robot süpürge , Dirt Detect ™ Teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

Köşelerde ve kenarlar boyunca süpürür

Kenar Süpürme Fırçası, kirleri kenarlardan ve köşelerden alıp, 3 Aşamalı Temizleme Sisteminin yoluna süpürmek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Otomatik şarj olma

Roomba® robot süpürge, ihtiyacınız olduğunda hazırdır. Temizleme döngüsünün sonunda veya pil zayıfladığında kendisini şarj etmek için otomatik olarak Home Base® şarj istasyonuna döner.

Evcil Hayvan Tüyleri için İdeal

Roomba®’nın 3 Aşamalı Temizlik Sistemi, evcil hayvan tüylerini zemininizden temizler. Evcil hayvan tüyü, ince toz ve döküntüler AeroVac filtresi tarafından verimli bir şekilde yakalanır.

25 yılı aşkın robot uzmanlığı ve sürekli yenilik

Robot süpürge kategorisinde öncü olan iRobot, 1990 yılında pratik robotları gerçeğe dönüştürmek vizyonuyla kuruldu. Bugün, Roomba robot süpürge ve Braava robot paspasları ailesi de dahil olmak üzere dünya çapında 20 milyondan fazla ev robotu sattık. Ancak teknolojimiz sadece robotlarla ilgili değil. Bu aynı zamanda sizinle de ilgili - her gün size hayatı kolaylaştırmak ve kendinize vakit ayırmanıza yarıdımcı olmak için çalışıyoruz.

Roomba 605, tek tuş ile tertemiz zeminler

 • 1 Roomba 605
 • 1 Home Base® Şarj İstasyonu
 • 1 Şarj Kablosu


Orijinal Parçalar

Roomba® robot süpürgeler modülerdir. Roomba'nızın ömrünü uzatmak için çoğu parça, değiştirilebilir ve yeni filtreler ve Sanal Duvarlar gibi aksesuarlar ayrı olarak satın alınabilir. Orjinal iRobot parçaları ile Roomba®'nızın kalitesi garanti altındadır.

Sunduğu üstün temizlik performansı ve kolaylık ile kullanıcılar arasında bir fenomene dönüşen iRobot Roomba 605 Robot Süpürge, sunduğu yenilikçi çözüm ile siz dinlenirken evinizin her yerini derinlemesine temizler. Evinize uyum sağlayan cihaz, 60 dakikalık kullanım süresi ile evinizi tek seferde temizleyerek hijyenik hâle getirir. Üstelik bunun için tuşuna basarak cihazı çalıştırmanız yeterli oluyor. Gerisini Roomba 605 kendi hâlleder. Sahip olduğu özelliklerle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden ürün, zamanını daha verimli kullanmak ve enerjisini zevk aldığı işlere ayırmak isteyenleri arzu ettikleri deneyimle buluşturur.

Derinlemesine Temizlik İçin iRobot Roomba 605 Her An Görev Başında

 • 3 aşamalı temizleme sistemi ve ikili çoklu yüzey fırçası ile etkili temizlik imkânı sunan iRobot Roomba 605, yüksek çekim gücü ile halı veya sert zemin fark etmeksizin her türlü yüzeyde maksimum performans sunar. Evcil hayvan tüyleri de dâhil olmak üzere tüm kirleri direkt olarak toz haznesine gönderir.
 • iAdapt haritalama sistemi, cihazda bulunan sensörler yardımıyla evinizin krokisini çıkararak yaşam alanınıza uyum sağlar. Bu sayede cihaz, haritalandırma yardımıyla saniyede 60’tan fazla karar vererek ışıksız ortamlarda bile görevini yerine getirir.
 • Kenar süpürme fırçası, kirlerin köşelere saklanmasına engel olarak her bir santimetreyi etkin bir biçimde temizler.
 • iRobot Roomba 605, temizleme işlemini bitirdiğinde veya pili zayıfladığında otomatik olarak Home Base şarj istasyonuna döner ve bir sonraki temizlik için kendini hazır hâle getirir.
 • Roomba robot süpürge, Dirt Detect teknolojisi yardımıyla evinizin yoğun olarak kullanılan bölgelerini tespit eder. Ardından daha fazla kirlenen bölgelerde ekstra performans gösterir.

Teknik Özellikler

 • Ağırlık: 3.6 kg
 • Çalışma Süresi: 60 dk
 • Şarj Süresi: 3 saat
 • Toz Kapasitesi: 0.5 litre
 • Renk: Beyaz

iRobot Hakkında

Ürettiği robotik cihazlarla kullanıcıların yaşam standartlarını yükselten iRobot, 1990 yılında ABD’de kuruldu. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, askeri savunma için tasarladığı robotların ardından 2002 yılında geliştirdiği ilk temizlik amaçlı robotu kullanıcılara tanıttı. İlerleyen yıllarda teknolojik anlamda üzerine koyarak ilerleyen firma, kalitesiyle ve sunduğu konforla dünyanın dört bir yanına yayılarak robotik teknolojileri kullanıcıların günlük yaşantısına adapte etti.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön