Gelişen teknoloji sayesinde batarya kapasiteleri artmasına rağmen akıllı cep telefonu ve tabletlerin, gün içinde veya günün sonunda akıllı aygıtların şarj edilmeleri gerekiyor. Şarj işlemi ise genellikle ürünlerle gelen hızlı ya da normal şarj cihazlarıyla gerçekleştiriliyor. Akıllı aygıtların aktif olarak kullanıldığı anlarda, kullanıcıların zaman zaman sorun yaşayabilmelerine neden olabilen geleneksel şarj aygıtları yerine değerlendirilebilecek kablosuz şarj cihazları, akıllı aygıtların konforlu şarj edilebilmesine zemin hazırlıyor. Şarj sürecinde aygıtların anlık olarak kullanılabilmesine ve zahmetsizce yeniden şarja bırakılabilmesine olanak veren modeller, kablosuz şarj destekleyen ürünlerle kullanılabildiği gibi çeşitli ara çözümler sayesinde, kablosuz şarj özelliği olmayan aygıtlarla da çalışabiliyor.

Teknoloji markalarının ürettiği kendi akıllı aygıtlarına özel kablosuz şarj cihazları; yapısal ve teknik açıdan çeşitli farklılıklar gösterebiliyor. Kimi kablosuz şarj üniteleri, yüksek amper gücü sunarak telefonların ve tabletlerin kısa sürede şarj edilmesini sağlarken bazı ürünler, az akım sunmasına karşın daha konforlu kullanım deneyimi yaşatıyor. Görünüm ve üretildiği materyale göre çeşitlilik sergileyen modeller, Qi standartlarını destekleyip desteklememelerine göre de kendi içinde farklılık arz ediyor. Son yıllarda üretilen kablosuz şarj destekli birçok akıllı cep telefonu ve tabletin kullandığı bu standart, teknoloji tutkunlarının ürün seçimlerini değiştirebiliyor. Zira akıllı aygıtların şarj cihazlarıyla uyumluluğu, bu standart aracılığıyla gerçekleşebiliyor. Bahse konu standardı desteklemeyen akıllı aygıtlara özel geliştirilen kablosuz şarj cihazları da bulunuyor. Gerek akıllı aygıtın üreticisi olan marka tarafından gerekse farklı firmalar tarafından ortaya konan ürünler, belirli kalite standartlarını yakaladığı için kullanıcılar tarafından rahatlıkla edinilebiliyor.

Kablosuz şarj özelliği olmayan akıllı telefon ve tabletler de teknoloji markalarının geliştirdiği çözümlerle dolaylı yoldan bu imkâna kavuşuyor. İlgili modellerin şarj portuna takılabilen kablosuz alıcılar, batarya bölümlerine takılabilen ek parçalar ve daha pek çok çözüm, aygıtların kablosuz şarj cihazlarından yararlanabilmesini mümkün kılıyor. Kullanım sürecinde üzerlerinde bulunabilen LED aydınlatmalarla şarj işleminin ulaştığı noktaya dair sahiplerini bilgilendiren kablosuz şarj cihazları, akıllı aygıtlarla daima iletişim halinde oluyor.

Kablosuz Şarj Cihazı Fiyatları

Modern tasarımları sayesinde ev ve iş yerlerinde değerlendirilebilen ürünler, dekoratif birer araç olmayı da başarıyor. Minimal çizgilerin hâkim olduğu alanların bütünlüğünü bozmayan ve bu yapıya katkıda bulunan kablosuz şarj cihazları, yüksek taşınabilirlik sunmalarıyla da beğeni topluyor. Seyahatlerde ve tatil yerlerinde kullanılabilecek şekilde dizayn edilen modeller, adaptörden güç alarak çalışabildiği gibi USB kablosu aracılığıyla bilgisayarlara bağlanarak da çalışabiliyor. Yeni nesil giyilebilir teknoloji ürünlerine yatırım yapanların da alışveriş listelerine ekleyebilecekleri cihazlar, sıklıkla değerlendirilen tüm akıllı aygıtların kesintisiz biçimde çalışmasına yardım ediyor. Akım değerleriyle şarj ettikleri aygıtlara herhangi bir zarar vermeyen modeller, şarj konusunda ideal çözümlerden birine dönüşüyor.

Kablosuz şarj cihazı fiyatları, ürünlerin teknik kabiliyetlerine ve sağladığı akım miktarına göre değişiklik gösterebiliyor. Markaların, ürüne özel geliştirdiği kablosuz şarj cihazları son derece erişilebilir aralıklarda yer alırken farklı firmaların ürünleriyle uyumlu yapıdaki evrensel şarj cihazları, daha yüksek fiyatlarla alıcı buluyor. Bunların yanında, aynı anda birden fazla akıllı aygıtı ve giyilebilir teknoloji ürününü şarj edebilen cihazlar da üst seviye ürün kategorisine konumlandırılıyor. Kablosuz şarj desteği olmayan akıllı aygıtlara bu özelliği kazandıran araçlar, kısıtlı bütçeye sahip kullanıcıların kolayca alabilecekleri fiyatlarda bulunuyor.

Akıllı aygıtlarını, şarjda olduğu zaman diliminde de konforlu şekilde kontrol ve takip edebilmeyi hedefleyenlerin yönelebilecekleri cihazlar, teknik yeterlilikleri ve tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor. Teknolojinin ulaştığı noktayı temsil eden ürünler arasına katılan kablosuz şarj cihazları, yeni sahipleri ile buluşmayı bekliyor.

Kablosuz Şarj Cihazları

189 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Xiaomi
  2. Anker
  3. Spigen
  4. Case 4U
  5. Samsung
  6. Trust
  7. Ttec
  8. Belkin
  9. Huawei
  10. Baseus
  11. FluxPort
  12. MiniBatt
  13. NILLKIN
  14. Woodacs
  15. CRESCENT
  16. Hoco
  17. Joyroom
  18. Nokia
  19. Ally
  20. Fantasy
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Seyahat Şarjı
 6. Bağlantı Tipi
 7. Araç Şarjı
 8. Satıcı A-Z

Kablosuz Şarj Cihazları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483642/371967/16113/80314030
BAŞA DÖN