Son yıllarda teknolojinin etkisiyle ev yaşamını kolaylaştıran ergonomik birçok ürün ortaya çıkar. Yenilen teknoloji temizliği rahat ve konforlu şekilde yapmayı sağlar. Onların başında Karcher süpürge modelleri de gelir. Ürün çeşitleri arasında dikey el süpürgesi, torbalı ve torbasız modeller mevcuttur. Torba değiştirmeyi sevmeyen kişilerin tercih edeceği Karcher torbasız süpürgeler zahmetsiz, kolay kullanım sağlar. Karcher süpürgeler sahip oldukları şeffaf ve yıkanabilir toz haznesi sayesinde temizlikte büyük kolaylık yaratır. Karcher toz torbasız süpürgelerin haznesinin yıkanabilir olması sürekli değişim ve yedek filtre derdinden kurtarır. Kısa sürede evinizi hijyenik ve sağlıklı hale getirebilirsiniz. Karcher süpürge aparatları ile dar ve girilmesi zor alanları temizleyebilirsiniz. Zemini temizlerken farklı aparatı, halı ve koltuğu süpürürken farklı başlıkları tercih edebilirsiniz. Bu sayede kullanıldığı alana göre işlemi pürüzsüz ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Derinlemesine temizliği pratik hale getiren ergonomik ürün aparatlarını elinizde kolayca kavrayabilirsiniz. Ağrı ve yorulmaların önüne geçen bu süpürgeler sahip olduğu tekerleklerle pratik biçimde hareket eder. Evi temizlerken odalar arasında gidiş gelişleriniz bu sayede kolay hale gelir. Özellikle evde çocuğu veya hayvanı olanlar Karcher kablosuz süpürge modellerini tercih edebilir. Karcher dikey süpürge modelleri içinde kablosuz tasarımları bulabilirsiniz. Yemek sonrası yere dökülen kırıntıları almak için ideal bir üründür. Ayrıca fişe takılma durumu olmadığı için arabanıza dökülen kırıntıları da alabilirsiniz. Karcher şarjlı süpürge kategorisinde bulunan dikey süpürge 3,5 saatte şarj olur. Şarja taktıktan sonra yaklaşık 1 saat kesintisiz ürünü çalıştırabilirsiniz. Karcher akülü süpürge ile masa altlarını, koltuk kenarlarını ve ulaşılması zor olan her alanı kolayca temizleyebilirsiniz. Çift saplı tasarlanan bu dikey ve şarjlı süpürge, pratik bir el tipi süpürgeyi andırır. Yüksek motor gücü sayesinde her yüzey pürüzsüz şekilde temizlenebilir.

Karcher Süpürge Çeşitleri

Karcher marka süpürgeler kullanım alanına, özelliğine ve fonksiyonuna göre değişiklik gösterir. Bunlardan biri olan üstün özellikli Karcher ıslak kuru süpürge modelidir. En küçük kir ve tozu dahi ince ayrıntısına kadar alan 1200 Watt’lık çekim gücüne sahiptir. Ayrıca bunu yaparken sadece 1000 W enerji harcayarak enerjiden de tasarruf sağlar. Farklı amaçlar için kullanılan Karcher süpürge aparatlarıyla istediğiniz temizliği kısa sürede yapabilirsiniz. Bu model de Pull & Push kilit sistemi bulunur. Bu itme- çekme kilit sistemi sayesinde güvenliğini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Hafif tasarımlı bu ürünü ihtiyacınız her an çalıştırabilir, ince ve kaba temizliğinizi yapabilirsiniz. Hepa filtre sisteminin bulunduğu bu süpürge toz, kir ve bakterileri makinenin içine hapseder. Müşteriler için ürün çeşitliliğini fazla tutan markanın göze çarpan modellerinden biri de Karcher buharlı süpürge’dir. Buharlı temizlik makinesi olarak satışa sunulan bu ürün sert zeminler yüksek performans gösterir. Fayansları, aspiratörleri ve istenmeyen her türlü kiri hafif dokunuşları sayesinde zarar vermeden temizler. Zemin aparatına mikrofiber bez takarak, en büyük alandan en küçük alana kadar her yer hijyenik hale getirebilirsiniz. Bu Karcher ev süpürgesi seçeneklerinden kullanıma uygun ürünü bulabilirsiniz. Karcher ev tipi süpürgelerde ergonomik, çekim gücü yüksek, rahat taşınabilir, torbalı-torbasız, elektrikle ve şarjla çalışan geniş ürün skalasını bulmanız mümkündür. Sadece yüzeylerde temizlik yapmak istemeyenler için halı yıkama makinesi versiyonları da mevcuttur. Emiş gücü ve yüksek performansıyla bu süpürgeyle, profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Karcher akıllı süpürgeleri çeşitli modlara ayarlayarak düşük veya yüksek derece temizliğinizi yapabilir, zemin ve parkelerde pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Detaylı teknik bilgilere Karcher süpürge yorumları sayesinde de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Karcher Süpürge Modellerinde Avantajlı Kullanım

Temizlikte süpürge kullanımın artmasıyla birlikte farklı fonksiyonda çeşit çeşit hafif, motor gücü yüksek ve işlevi fazla modeller üretilir hale gelir. Ev toplamlarında yapılan beş çayları sonrası yere dökülen ufak tefek kırıntılar için Karcher gırgır süpürgeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şarjlı olan ürünü 3 saatte doldurabilirsiniz. Daha sonra yarım saat gibi kısa bir sürede kırıntıları içine depolar. Evcil hayvana sahip kişiler gün içinde dökülen tüyleri bu ürünle alabilir. Süpürme işlemi gerçekleştirilirken çıkan yüksek sesler kişileri rahatsız edecek boyutta olabilir. Bu durumu göz önünde bulunduran marka Karcher sessiz süpürge modellerini piyasaya sürer. Zemin, toz alma ve normal aparat olmak üzere farklı aksesuarları bu ev tipi sarı sessiz süpürgede bulmanız mümkündür. 76 db ses gücüne sahiptir. Ayrıca çelik uzatmayı kendi boyunuza ve kullanımınıza göre ayarlayabilirsiniz. Karcher el süpürgesinde de bu ayarlamaları yapabilirsiniz. Farklı yüzeyler için uç kısımları değiştirebilir, alana göre yüksek verim sağlayabilirsiniz. Karcher elektrikli süpürgelerde kullanımı kolay hale getiren bir diğer konuda kablosuzun süpürge içine düğme yardımıyla girmesidir. Markanın sağladığı avantajlar şöyle sıralanabilir:

  • Karcher oto süpürge ile otomobilinizin içini ve paspaslarını temizleyebilir, ilk günkü haline getirebilirsiniz. Parlak ve derinlemesine temizlik için ayrıca ıslak kuru ve halı yıkama süpürgelerini de tercih edebilirsiniz.
  • Geniş müşteri kapasitesine sahip olduğu için Karcher süpürge kullananların bilgilendirici yorumlarını kolaylıkla her ürün için bulabilirsiniz.
  • Karcher sulu süpürge su filtresine sahip teknolojiyle üretilir. Torbalara alerjisi olanlar için kuru süpürmenin yanına alternatif sağlar. Bakterileri, kiri ve tozu su haznesine alarak, kullanıldığı alana %99’a varan bir parlaklık verir. Filtresi çıkabildiği için suyu kolayca doldurabilirsiniz.
  • Esnek ve kompakt yapıya sahip bu ürünler kolaylıkla ev içinde saklanabilir.
Her Bütçeye Uygun Karcher Süpürgeler

Karcher süpürge fiyatları motor gücüne, kullanım tipine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Elektrik ve şarj ile çalışan süpürgelerde farklı bir fiyatlandırma söz konusu olabilir. Derinlemesine temizlik için gerekli olan Karcher otomatik süpürge modelleri yüksek motor gücüne ve geniş filtre özelliğine sahiptir. Bu ürünlerde Karcher süpürge aksesuarlarını kullanarak parke, koltuk, halı ve sert yüzeyler için süpürme işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca bu geniş ürün skalasında son teknoloji Karcher robot süpürge modeli vardır. 120 dakika çalışma süresine sahip üründe hiçbir temasa gerek yoktur. Zaman ayarlaması, haritalama ve navigasyonu ayarlayıp arkanıza yaslanabilirsiniz. Yerinizden kalkmadan kısa süre için 4 saatlik şarj ile, 2 saatte evinizi temiz hale getirir. Derinlemesine bir temizlik için Karcher buharlı temizleyici çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Yenilikçi yapısıyla dikkat çeken markanın üstün özellikli, ergonomik ve kullanışlı Karcher profesyonel süpürgelere Hepsiburada üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.

Karcher Süpürge Seçiminde Önemli Noktalar Nelerdir?

Karcher süpürge makinesi çeşitleri fazla olduğu için öncelikle büyük ölçekli temizlik mi yoksa küçük ölçekli mi istediğinize karar vermeniz gerekir. Karcher endüstriyel süpürge gibi modeller derinlemesine temizlik için tercih edilir. EC motoruna sahip bu süpürge daha çok işyerleri gibi büyük alanda kesintisiz temizlik için tercih edilir. Karcher sanayi tipi elektrik süpürgesi de bu amaçla kullanılabilir.

Karcher Süpürgeler Nasıl Kullanılır?

Karcher toz torbalı süpürge çeşitlerinde kullanım sıklığına göre torbalar değiştirilmelidir. C sınıfa sahip bu model sert zeminlerde yüksek çekim gücünü gösterir. 65 DB ses gücü sizi rahatsız etmeden temizliğinizi yapmanızı sağlar. Karcher vakumlu süpürge de hastane, otel, okul gibi kişi sayısının çok olduğu yerlerde kullanılır. İçinde bulunan döşeme aparatı ve detay aparatını kullanacağınız alana göre tercih edebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu pedalla eğilmenize gerek kalmadan ayağınızla açıp kapatabilirsiniz.

Karcher Süpürgeler Kolay Taşınabilir mi?

Karcher süpürgeler sahip olduğu tekerlek sistem sayesinde kolaylıkla istediğiniz yere taşınabilir. Ayrıca yüksek motor gücüne sahip olmasına karşı hafif ve esnek yapıdadır. Süpürgenin taşımasını kolaylaştıran tutacaklar da bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karcher Süpürge

275 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Süpürgeler
Süpürgeler
Toz Torbasız Süpürge
Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Şarjlı Süpürge
Robot Süpürge
Robot Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Halı Yıkama Makinası
Halı Yıkama Makinası
Buharlı Temizleyici
Buharlı Temizleyici
Süpürge Aksesuarları
Süpürge Aksesuarları
Sulu Süpürge
Sulu Süpürge
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 275 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/karcher