ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
LG
LG 49SK8100PLA 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

LG 49SK8100PLA 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

LG
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
LG 49SK8100PLA 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

Ürettiği tüketici elektroniği cihazları ile dikkat çeken LG, kullanıcılara LED TV modelleri de sunuyor. LG’nin satışa sunduğu LED TV modelinde 3D TV ve 3D Sinema özellikleri de bulunuyor. Modelde yer alan Smart TV özelliği sayesinde birçok uygulama, kolaylıkla LED TV’de çalıştırılabiliyor.

LG LED TV ile TV Seyretmek Hiç Olmadığı Kadar Zevkli

 • LG 49SK8100PLA TV modeli, Ultra HD (4K) çözünürlük standardı ve 3840 x 2160 piksel ekran çözünürlüğü ile kullanıcılara en net görüntüleri veriyor.
 • Modelin sahip olduğu Virtual Surround teknolojisi, sesin oda içinde çok daha iyi bir şekilde yayılmasına olanak tanıyor. Ayrıca, modelde yer alan Net Ses III teknolojisi sayesinde sesler, çok net bir ton ile çıkıyor.
 • LED TV modelinde bulunan görüntü özellikleri arasında HDR Effect, Smart Content Optimizer, Dynamic Color ve 4K Upscaler özellikleri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, harika bir seyir deneyimi yaşıyor.
 • Renk Düzenleme Motoru sayesinde LED TV, en canlı renkleri kullanıcılara ulaştırıyor. LG TV modelleri arasında farklı bir yeri olan bu modeldeki 24p Real Cinema teknolojisi sayesinde sinema salonları, evlere geliyor.
 • 1102 mm genişliği, 644 mm yüksekliği ve 64 mm derinliği ile dikkat çeken LED TV modeli, daha çok büyük mekânlar için uygun bir TV modeli gibi görünüyor. LG TV, 13 kilogramlık ağırlığı ile en hafif TV modelleri arasında bulunuyor.
 • Yıllık ortalama 129 kWh enerji tüketimi ile A+ enerji verimliliği sınıfında bulunan LED TV modelinde akıllı enerji tasarrufu sistemi ve otomatik kapama özelliği de kullanılıyor. Bekleme modunda 0,5 W enerji tüketen TV modeli, normal bir şekilde çalışırken ortalama 34 W güç harcıyor.

 

Ek Özellikler

 • İşlemci: Quad
 • İşletim Sistemi: webOS
 • Dâhili Uydu Alıcısı: Var
 • HDMI Girişi: 4 Adet
 • USB Girişi: 2 Adet

Kutu İçeriği

Ürünün kutu içeriğinde bir adet LG 49SK8100PLA 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon, bir adet sihirli kumanda, bir adet pil (kumanda için), bir adet VESA duvar montaj desteği, bir adet güç kablosu, bir adet kullanım kılavuzu ve garanti belgesi bulunuyor.

Marka Hakkında

LG, tüketici elektroniği alanında faaliyet gösteren en eski firmalardan biri olarak biliniyor. Güney Kore merkezli elektronik devi LG’nin dünya çapında yaklaşık 112.000 çalışanı ve 119 şubesi bulunuyor. 2014 yılında yaklaşık 60 milyon dolarlık satış yapmayı başaran LG, dört ana departmanı ile dikkat çekiyor. Bu departmanların arasında Ev Eğlencesi, Mobil İletişim, Ev Aletleri ve Havayolu Çözümleri ve Araç Bileşenleri bölümleri yer alıyor. LG, şu anda dünyanın en büyük ikinci televizyon üreticisi olarak biliniyor.

İşlevselliği Artıran Ek Detaylar

LG LED TV modelinin sahip olduğu HDMI girişleri sayesinde dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, kolaylıkla LED TV’ye bağlanabiliyor. Modelde yer alan USB bağlantı noktaları sayesinde birçok multimedya formatı, LED TV’ye aktarılabiliyor ve tüm TV yayınları, bir harici diske veya USB belleğe kaydedilebiliyor. Ülkemizdeki en yaygın ses ve görüntü aktarma yollarından biri olan SCART teknolojisi, bu modelde de bulunuyor. Harici ses sistemlerinin LED TV modelleri ile bağlantılı çalışabilmesini sağlayan optik ses çıkışı da cihazda kullanılıyor. Dijital yayınların kolaylıkla izlenmesini sağlayan Common Interface (CI+) girişi de bu modelde bulunuyor. Modelde bulunan diğer bağlantı türleri ise komponent (bileşen) girişi, kompozit (AV) girişi, anten/kablolu anten girişi, uydu anteni girişi ve PC/DVI ses girişi olarak sıralanıyor. LG’nin uzun yıllara dayanan sektör tecrübesini yansıtan LG TV modeli, alıcıları ile buluşmayı bekliyor.

 

Çözünürlük : 3840X2160
Model : 49Sk8100Pla
Kutu İçeriği : Sihirli Kumanda (Mr18)
Boyut : 1102 X 717 X 248 (Ayaklı)
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön