Navitech Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Çeyrek asırlık sektör tecrübesiyle tüketici elektroniği alanında söz sahibi isimlerden biri hâline gelen Delco Elektronik’in tescilli markalarından Navitech, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların beğenisine sayısız ürün sunuyor. Navigasyon cihazları, tablet bilgisayarlar, oto multimedya sistemleriyle dikkat çeken marka, güncel teknolojilerle donatılan ses ve görüntü sistemleriyle de adından söz ettiriyor. Navitech ses ve görüntü sistemleri fiyatları, markanın sunduğu ürünlerin teknik özelliklerine ve işlevlerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ancak Navitech, rekabetçi bir strateji izlediği için geliştirdiği ürünlerin fiyatlarını genellikle ulaşılabilir seviyelerde tutmayı başarıyor.

Dijital Dünyaya Açılan Pencereniz: Navitech LED Ekranlar

Televizyon kanallarını izlemek yerine, evde bulunduğu zamanlarda multimedya içeriklerini ve internet üzerinden yayın yapan akış platformlarını takip etmek isteyenlerin keyifle kullanabilecekleri LED ekranlara hayat veren marka, güncel teknolojileri ürünlerine konumlandırıyor. Görüntü kalitesi bakımından tatmin edici olan LED ekranlar, sektör standartlarını yakalayan ekran yenileme hızlarıyla olduğu kadar çözünürlükleriyle de beğeni topluyor. Kullanım alanı ve ihtiyaçlar çerçevesinde genişlikleriyle birlikte çözünürlükleri de değişiklik gösteren Navitech LED ekranlar, 22 inçten 65 inçe kadar uzanan geniş bir yelpazede bulunuyor. Ürünlerin ekran çözünürlükleri ise HD Ready (1366 x 768 piksel) ila 4K-Ultra HD (3840 x 2160 piksel) arasında değişebiliyor. Evde ve iş yerlerinde değerlendirilebilecek şekilde dizayn edilen LED ekranlar, yerleşik uydu alıcısı ve anten girişsiz üretiliyor. Televizyon yayınlarını takip etmek isteyen teknoloji meraklıları ise modellere, haricen receiver cihazları bağlayabiliyor.

Stereo ses çıkışı, HDMI portu, USB portu, kulaklık çıkışı gibi bağlantı noktalarıyla yeterlilik gösteren Navitech LED ekranların, gelişmiş modellerinde, Android işletim sistemi yer alıyor. İnternete Ethernet portu ya da Wi-Fi üzerinden bağlanabilen ekranlar, Android işletim sisteminin, televizyon cephesinde sunduğu tüm imkânları kullanıcılarla buluşturuyor. Ayrıca ürünlerde multimedya oynatma gibi temel fonksiyonlar da bulunuyor.

Navitech Ses Sistemleriyle Multimedya İçeriklerinin Keyfini Çıkarın

Görüntü sistemlerinde olduğu gibi ses sistemlerinde de kendine özgü çözümler geliştiren Navitech, araç içi amfi ve hoparlör modelleriyle sürücülerin, araç içi müzik dinleme deneyimlerini farklı bir noktaya taşıyabilmelerine zemin hazırlıyor. Dilediği her yerde müzik keyfini sürdürmek isteyenleri ise Bluetooth destekli kablosuz hoparlör modelleriyle memnun eden marka, hem ev hem de açık alan kullanımına uygun pek çok çözüme imza atıyor. LED aydınlatmalı saat fonksiyonuyla ve alarm özelliğiyle öne çıkan bazı hoparlörler, sabahları, favori müzik parçalarıyla uyanmayı hedefleyenlere sesleniyor. Yüksek performanslı taşınabilir hoparlörler, güçlü bas ve mid hoparlörlerinin yanı sıra ses kalitesini artıracak tweeter’ları da üzerinde taşıyor. Ödüllü tasarımlara sahip Navitech Bluetooth hoparlörler, kullanım kolaylığı sağlayan tuşları, zengin bağlantı noktaları ve 10 metreye kadar çekim mesafesi sunmasıyla beğeni kazanıyor.

Markanın açık alan kullanımı için uygunlaştırdığı Bluetooth hoparlörler ise kompakt boyutlarıyla dikkat çekiyor. Ekstra bas ve pasif radyatör imkânlarıyla donatılan ürünler, gelen telefon aramalarına yanıt verilebilmesi için yerleşik mikrofon bulunduruyor. Saatlerce kesintisiz çalışabilen modeller, kullanıcıların çantalarına rahatlıkla sığabiliyor.

Soru 1: Satın aldığım LED ekrana haricen uydu alıcısı bağlayabilir miyim?

Cevap 1: Navitech imzalı LED ekranlara, üzerlerindeki fiziksel bağlantı noktaları aracılığıyla uydu alıcılarınızı kolayca bağlayabilirsiniz.

Soru 2: Android işletim sistemli Navitech LED ekranlara, uygulama marketindeki uygulamaları yüklemem mümkün mü?

Cevap 2: İlgili modellerin yeterli seviyedeki depolama alanları sayesinde gereksinim duyduğunuz uygulamalar, Play Store üzerinden indirip yükleyebilirsiniz.

Soru 3: Tabletim ve taşınabilir bilgisayarımla birlikte kullanmak üzere Bluetooth destekli kablosuz hoparlör almak istiyorum, Navitech’in böyle ürünleri var mı?

Cevap 3: Marka; tasarım, ses çıkış gücü, batarya kapasitesi gibi özellikleri bakımından farklılık gösteren birçok Bluetooth hoparlör üretiyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Navitech Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

6 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Navitech Ses Görüntü Sistemleri
  2. Kutsan Ses Görüntü Sistemleri
  3. Nunamax Ses Görüntü Sistemleri
  4. TV Guard Ses Görüntü Sistemleri
  5. WandGlass Ses Görüntü Sistemleri
  6. Bestoclass Ses Görüntü Sistemleri
  7. Tayfun Ses Görüntü Sistemleri
  8. Mottoglass Ses Görüntü Sistemleri
  9. Etiasglass Ses Görüntü Sistemleri
  10. Electroon Ses Görüntü Sistemleri
  11. Coruian Ses Görüntü Sistemleri
  12. Elektrogun Ses Görüntü Sistemleri
  13. Cenex Ses Görüntü Sistemleri
  14. Parmis Ses Görüntü Sistemleri
  15. Maza Ses Görüntü Sistemleri
  16. Swat Ses Görüntü Sistemleri
  17. Zapp Ses Görüntü Sistemleri
  18. Formmaxglas Ses Görüntü Sistemleri
  19. Rewel Ses Görüntü Sistemleri
  20. Dahua Ses Görüntü Sistemleri
  21. White Glass Ses Görüntü Sistemleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Model Yılı
 8. Ekran Boyutu
 9. Uydu Alıcı
 10. Wi-Fi
 11. Çözünürlük
 12. Ekran Formatı
 13. Görüntü Teknolojisi
 14. Ambilight
 15. HDMI Girişleri
 16. Tuner
 17. İşletim Sistemi (Smart TV)
 18. Bağlantı Seçenekleri
 19. Curved (Kavisli)
 20. Satıcı
 • Marka Navitech
DSACategoryId/2147483638/17201/navitech
Başa dön