ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Paugge
Paugge Hdmi 2.0b Premium Sertifikalı 4K 60Hz 18Gbps Bandwith HDR Dolby Vision HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo - 5 Metre

Paugge Hdmi 2.0b Premium Sertifikalı 4K 60Hz 18Gbps Bandwith HDR Dolby Vision HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo - 5 Metre

Paugge
%13 indirim 149,01 TL 129,92 TL
( / adet)
uzunluk
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483638/17201/157410/60005398
Paugge Hdmi 2.0b Premium Sertifikalı 4K 60Hz 18Gbps Bandwith HDR Dolby Vision HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo - 5 Metre

Paugge Profesyonel Seri Premium HDMI Sertifikalı
Version 2.0 4K Ultra HD 4096×2160 18Gbps Bandwith
4K 60 Hz / High Dynamic Range (HDR)
HDMI Ethernet Channel (HEC) / Audio Return Channel (ARC)
21:9 Aspect Ratio / HDCP 2.2 Destekli
5 Metre HDMI Kablo
4K Televizyonunuz için aldığınız 4K HDMI Kablo gerçekten beklediğiniz performans kriterlerine sahip mi?


Paugge 7NA75B HDMI Kablo Özellikleri!

* Premium HDMI Sertifikası
* HDMI Versiyon 2.0
* 4k & Full HD Display
* 4096x2160, 1920x1080 Çözünürlük Desteği
* 4K 60Hz Desteği
* 18 Gbps Bant Genişliği
* High Dynamic Range (HDR) Desteği
* Audio Return Channel (ARC) Desteği
* HDMI Ethernet Channel (HEC) Desteği
* 21:9 Aspect Ratio Desteği
* Full HD 3D 60 Hz Desteği
* 32 Kanal Ses Desteği
* 1536kHz Ses Desteği
* Çoklu Kanal Ses Desteği
* Dual View


HDMI Versiyon Karşılaştırma!

4K Televizyonlarda V1.4 HDMI Kablo kullanımında hareketli sahnelerde buzlanma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Bunun sebebi V1.4 Kablonun bandwith genişliğinin 10.2 Gbps olmasıdır. Premium Sertifikalı V2.0 HDMI Kablonun bandwith genişliği 18 Gbps'dır. 
Paugge Premium Sertifikalı V2.0 HDMI Kablo, geriye dönük olarak V1.4 ve V1.3 özellikleri ve cihazları da destekler.

Digiturk 4K için v2.0 HDMI Kablo!

HD’den 4 kat daha net görüntü veren 4K teknolojisi artık Digiturk’te. Digitürk 4K yayınını SagemplusIQ 4K kutu ile yapıyor. 4K yayınını mükemmel netlikte ve akışta izleyebilmeniz için kutunuzun ve televizyonunuzun 4K destekli olması yanında mutlaka kutu ile televizyonunuz arasında kullandığınız HDMI kablonuzun da v2.0 olması gerekiyor. Piyasada birçok v2.0 kablo satılıyor. Ancak bu kabloların, gerçekten v2.0’da olması gereken kalite ve teknolojik altyapıya sahip olduğundan emin olmanın tek yolu kablonun Premium Sertifikasına sahip olmasıdır.

Digiturk 4K uydu cihazınızdan en mükemmel görüntüyü almak için; Paugge Premium Sertifikalı v2.0 4K Hdmi kablo mükemmel seçimdir.


HDR Destekli HDMI Kablo!

HDR TV teknolojisi en parlak beyaz ile en koyu siyah arasındaki kontrastı daha vurgulu hale getiriyor, renkleri daha gerçekçi kılıyor ve görüntüyü genel olarak daha canlı gösteriyor. Bu sebeple HDR teknolojisi televizyonların ve monitörlerin görüntü kalitesinde gözle görülür bir gelişme sağlıyor.

Televizyonda ve monitörde HDR teknolojisinden faydalanmak için hem HDR destekli bir televizyona ya da monitöre, hem de HDR destekli bir HDMI kabloya sahip olmanız gerekiyor.

HDMI kablonun HDR destekli olması için v2.0 olması gerekiyor. Ancak piyasada birçok kalitesiz ve orjinal olmayan kablonun da v2.0 olarak satıldığını da unutmamak gerek.

Risk almamak ve HDR destekli en iyi 4K HDMI 2.0 kabloya sahip olmak için kesin çözüm; satın alacağınız HDMI kablonun Premium HDMI Sertifikasına sahip olmasıdır.
PS4 PRO 4K HDR Oyun ve 4K Eğlence Deneyimi!

PS4 PRO bir HDR TV sayesinde oyunları çarpıcı ölçüde canlı ve gerçekçi renkler ile sunarak; maceralarınıza inanılmaz canlılıkta hayat verir. Bu canlılık için HDR destekli HDMI kablo kullanmanız gerekir.

Yoğun ve gerçekçi oyun deneyimi, olağanüstü net videolar ve HDR ile her anında inanılmaz ayrıntı seviyesi için PS4 PRO için Paugge Premium Sertifikalı 4K 60 Hz HDR Destekli V2.0 HDMI Kablo kullanın.


4K 60 Hz oyunlar için mükemmel seçim!

En yeni oyunları dinamik 4K ve 60Hz ile muhteşem netlikte oynayın. Ten renkleri daha sıcak hale gelir, oyun içi öğeler gerçekçi dokulara sahip olur ve oyun ortamları hiç olmadığı kadar canlanır


High Bandwith Digital Content Protection (HDCP 2.2)

Yüksek Bant genişliğinde Sayısal İçerik Koruması olarak tanımlanan bu protokol BluRay, sayısal televizyon yayını, internet akışları (Netflix vb) gibi yayınların ve içeriklerin kopyalanmasını engellemek amacıyla oluşturulmuştur. HDCP 2.2 Protokolü 4K için en üst versiyon olup; HDCP 2.2 ile korunan 4K yayınları izlemek için Paugge Premium Sertifikalı 4K  HDCP 2.2 Destekli V2.0 HDMI Kablo kullanın.

21:9 Ultra Wide Screen Aspect Ratio

Ultra Wide Monitörlerde, 21:9 Destekli yayınları izlerken veya uygulamaları kullanırken altta ve üstte siyah bölüm kalmaması ve görüntünün monitöre tam oturması için Paugge Premium Sertifikalı V2.0 21:9 Aspect Ratio destekli HDMI Kablo kullanın.
Premium HDMI Sertifikası Nedir?

Premium HDMI Kablo Sertifikasyon Programı; 4K 60Hz, BT.2020, HDCP 2.2 ve HDR gibi özellikleri içeren 4K Ultra HD ürünleri ile kullanmak üzere yeni bir HDMI kablo ihtiyacı olan tüketicilerin satın alma sürecini gerekli teknik özelliklere ve üst seviye kaliteye sahip orjinal ve onaylı bir kablo ile güvenli bir şekilde tamamlamaları için HDMI Licensing LLC tarafından yürütülen bir yasal programdır.
Premium HDMI Kablo Sertifikası, kablonun; tasarım, malzeme kalitesi ve tüm üretim süreçlerinin Premium HDMI Kablo Sertifikasyon Programı tarafından gerekli koşulan bütün kriterlere uygunluğu ve üretim sonucunda kablonun HDMI Licensing tarafından yapılan bütün testleri başarı ile geçmesi koşulu ile “HDMI Licensing” tarafından verilir. HDMI kablonun Premium HDMI Sertifikasına sahip olduğu, HDMI kablo kutusu üzerine HDMI Licensing tarafından yapıştırılan benzersiz bir doğrulama etiketi ile ilan edilir. Her ürünün sertifika etiketi kendisine özeldir ve diğerlerinden farklıdır. Bu sertifika etiketi kullanıcılara Premium HDMI Sertifikasının gerçekliğini HDMI LLC tarafından yönetilen özel bir karekod okuyucu yardımı ile doğrulayabilme imkanı verir.
Premium Sertifika Programı ile ilgili daha fazla bilgi için www.hdmi.org/premiumcable web adresini ziyaret edebilirsiniz.

HDMI Licensing, LLC 
2115 O’Nel Drive, Suite 202 
San Jose, CA 95131, USA 
www.hdmi.org 

App Store veya Google Play 'den HDMI LLC tarafından yayınlanan sertifika karekod okuyucu programını akıllı telefonunuza indirerek; elinizdeki ürünün Premium Sertifikasının gerçekliğini kontrol edebilirsiniz.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000008C4EE
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön