Sahte Caydırıcı Kamera

Hırsızlık ya da soygun gibi durumların önüne geçmek amacıyla kullanılan caydırıcı kamera çeşitleri, iş yerinizin ya da evinizin güvenliğini yükseltmenize yardımcı oluyor. Birebir gerçek kamera görünümüne sahip ürünler sayesinde iş yerinizde ya da evinizde aklınız kalmadan aktivitelerinizi gerçekleştirebilir, mekanınız sürekli kayıt altındaymış gibi gösterebilirsiniz. Herhangi bir bilgisayar altyapısı gerektirmeyen sahte caydırıcı kamera çeşitleri, 2 adet AA alkalin pil yardımıyla her daim kamera izlenimi vermeyi amaçlıyor.

Sahte Kamera

Apartman girişlerinde, iş yerlerinde, garaj kapılarında, müstakil evlerin girişlerinde, koridorlarda ya da yazlık evlerde kullanım için uygun olan sahte kamera modelleri, muhtemel hırsızlık, soygun ya da kapkaççılık vakalarının önüne geçmeyi amaçlıyor. Caydırıcı özelliği sayesinde hırsızların yapacakları faaliyetlerden vazgeçmesini ve mekanınızı korumayı amaçlayan ürünler, çok yönlü kullanımlarıyla da pratik bir çözüm sunuyor. Kolaylıkla monte edilebilen ürünleri kullanmak istediğiniz yeri değiştirmek istediğinizde rahatlıkla sökebilir, yerini değiştirebilir, farklı açılara odaklayabilirsiniz.

Harekete duyarlı sensörler ile birlikte gelen modeller, normal bir kamera gibi kayıt yapıyormuşçasına kırmızı ışık desteği sunuyor. Herhangi bir hareket anında yanmaya bağlayan kırmızı ışık, caydırıcı kameraların gerçekçiliğini ve caydırıcılığını sunmayı amaçlıyor. Dilerseniz 5 metreye kadar algılama menzili bulunan ürünleri tercih edebilir, dilerseniz hareket gördüğünde yön değiştiren sahte kameraları da tercih edebilirsiniz.

Kullanılacak mekana göre değişiklik gösteren sahte kamera çeşitleri, ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. İç mekanda kullanıma daha uygun olan oval, yapışkanlı modeller, hem iç mekanlar için özel olarak üretilmiş yüksek çözünürlüklü kamera izlenimi veriyor hem de dekorasyonunuz ile kolaylıkla uyum sağlıyor. Farklı renklere ve boyutlara sahip iç mekan sahte kamera modelleri, yanından geçseniz dahi hareketi algılama ve kaydediyormuş izlenimi verme özelliği ile birlikte geliyor.

Dış mekanlarda kullanıma olanak veren sahte kamera modelleri, askılı yapıları ile dikkat çekiyor. Hareketi algıladıktan sonra sağa sola dönerek kayıt yapıyormuş izlenimi veren modeller, elektrik tesisatına ihtiyaç duymadan yalnızca 3 adet AA pil ile çalışıyor. Özellikle tenha ya da karanlık sokaklarda, dükkan önlerinde ya da apartman girişlerinde kullanıma uygun olan modeller, gerçek bir kamera ile aynı izlenimi veriyor. Gerek ailenizi, gerekse kendinizi çok daha güvende hissettirecek modeller sayesinde, işleriniz ile ilgilenebilir, tatile gittiğinizde aklınız evde kalmadan aktivitelerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Sahte Caydırıcı Kamera Fiyatları

Farklı markaların farklı lens ve mercek markaları arasında seçiminizi yapabileceğiniz sahte kameralar, fiyatları ile de her bütçeye hitap etmeyi amaçlıyor. Malzeme kalitesine ya da görünümüne göre değişkenlik gösteren sahte caydırıcı kamera fiyatları arasından bütçenize ya da kullanım amacınıza en uygununu seçebilir, güvenliğinizi artırmaya başlayabilirsiniz.

Görünümüyle gerçek bir kameradan farksız olan sahte güvenlik kameraları, sahte gece görüşlü modelleriyle de caydırıcılığı artırmayı amaçlıyor. Kamera lensinin ve optiğinin etrafında bulunan yüksek ışıklandırma sistemi ve mercekler sayesinde gece görüşlü bir kamera izlenimi veren modeller, hırsızların iş yerinize ya da evinize girmesini zorlaştırıyor. 12V 1A adaptör yardımıyla cihazınızı bağladıktan sonra devreye giren gece görüş infrared LED özelliğine sahip modeller sayesinde, güvenliğinizi iki kat artırabilir, kötü durumların önüne geçebilirsiniz.

Genellikle plastik kasaya sahip sahte kamera modelleri, emniyet önlemlerinize bir yenisini daha eklemeyi amaçlıyor. Eğer hırsızlara karşı önlem almak istiyor ancak çok yüklü paralar ödemek istemiyorsanız rahatlıkla tercih edebileceğiniz modeller, bütçenizi sarsmadan caydırıcılık sağlıyor. Gerek iç mekanlarda kullanıma uygun oval sahte kamera çeşitlerini, gerekse dış mekan sahte kamera çeşitlerini tercih ederek güvenliğinizi artırabilir, ailece huzur içerisinde bir yaşam sürebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Caydırıcı Kamera

274 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 274 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/161719/161837/60007235