Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Seg Sbm 3020 W 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Bilgi Formu
SEG
8.299,00 TL %4
7.979,05 TL
( / adet)
Satıcı: CarrefourSA
Resmi Satıcı
Puan 9,5
Kampanyaları Gör 1
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/22156

SEG SBM 3020 W E Enerji 3 PRG. Bulaşık Makinesi

 • Enerji Sınıfı:E
 • Kullanım Şekli:Freestanding
 • Kapasite:12
 • Ses Seviyesi (dB):54
 • Renk :Beyaz
 • Derinlik (cm) :59,8
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh):258
 • Dijital Ekran :hayır
 • Su Tüketimi (lt/program):12
 • Genişlik (cm) :59,8
 • Program Sayısı :3
 • Yükseklik (cm):85

Bulaşık makineleri evlerde sıklıkla kullanılan eşyalardan biridir. Yalnızca evlerde değil, restoran ve kafe gibi mekanlar dahil geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bulaşık makinelerinin temel amacı su kullanımından tasarruf ederek kirli mutfak eşyalarını hijyenik bir şekilde yıkamasıdır. SEG SBM 3020 W 3 programlı bulaşık makinesi ekonomik su tüketimi özelliğine sahiptir ve ekonomik programın su tüketimi 12 litredir. Sudan tasarruf ederken aynı zamanda mutfak eşyalarınızı hijyenik bir şekilde yıkar. Enerji E sınıfına sahip olan SEG Sbm bulaşık makinesi sizleri sudan tasarruf ettirmekle kalmayıp aynı şekilde enerjiden de tasarruf ettirir. İşyerleri ve evlerde sıklıkla kullanılan SEG bulaşık makinesi oldukça rağbet görmektedir.

SEG SBM 3 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

SEG SBM 3020 bulaşık makinesi birçok teknolojik özelliğe sahiptir. Freestanding kullanım şekline sahip olan SEG SBM bulaşık makinesinin 3 ayrı programı bulunur. Bu programlar; enerji tüketimi, kapasite ve su tüketimi programlarıdır. Programlarının ekonomik olmasıyla enerji ve sudan oldukça tasarruf ettirir. SEG SBM 3020 W 3 programlı bulaşık makinesi yorumlarına göz atarak kullanıcıların ortalama ne kadar tasarruf ettiğini inceleyebilirsiniz. SEG SBM bulaşık makinesinin genişliği 59 cm olup yüksekliği 85 cm’dir. Ebatının büyük olmaması sayesinde tüm mutfaklara ve diğer kullanım alanlarına rahatlık uyum sağlar. Genel SEG SBM 3020 W 3 programlı bulaşık makinesi özellikleri aşağıdaki şekildedir:

 • E yeni enerji sınıfındandır.
 • 3 adet programı bulunur.
 • Solo kullanım şeklindedir.
 • Ses gücü D sınıfıdır.
 • Garanti süresi 6 aydır.
SEG SBM 3020 Bulaşık Makinesi Kullanım Avantajları

SEG SBM 3020 W bulaşık makinesinin sunduğu en önemli avantaj sizlere enerji ve su tüketiminden tasarruf ettirmesidir. Ekonomik programlarının sağladığı bu avantajı müşteriler tarafından oldukça beğenilmektedir. Bulaşık makinesinin programını ayarlayarak enerji ve su tüketiminden tasarruf edebilirsiniz. SEG bulaşık makinesinin sağladığı avantajlardan bir diğeri ise portatif boyutudur. Bu sayede evlerde ve işyerlerinde küçük alanlarda dahi rahatlıkla yerini alır. Boyutunun ve genişliğinin fazla olmamasıyla birlikte kaba bir görüntü oluşturmaz. Solo kullanım şekline sahip olan SEG SBM 3020 bulaşık makinesi, solo olduğu için mutfaktaki alanınıza göre esnek şekilde yerleştirebilirsiniz. Önemli avantajı ise taşınabilir bir bulaşık makinesi tipine sahip olmasıdır.

SEG SBM 3 Programlı Bulaşık Makinesi Fiyatları

SEG SBM 3020 W 3 programlı bulaşık makinesi fiyatı ürünün program sayısı ve ekonomik olmasına göre değişkenlik gösterir. Bulaşık makinesinin üretim aşamasında kullanılan malzemeler ortaya bir maliyet çıkarır. Ortaya çıkan bu maliyetler göz önünde bulundurularak bulaşık makinesinin fiyatı belirlenir. Fiyatın belirlenmesinde en önemli kriter makinenin sahip olduğu özelliklerdir. SEG SBM 3020 W 3 programlı bulaşık makinesi satın alırken sahip olduğu özellikleri mutlaka incelemeniz tavsiye edilir. Özelliklerine ve bulaşık makinesinin üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. SEG SBM 3020 W 3 programlı bulaşık makinesi en ucuz fiyat avantajlarından yararlanmak isterseniz Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz.

SEG SBM 3020 W Bulaşık Makinesinin Kısa Programı Var mıdır?

SEG SBM 3020 bulaşık makinesinin kısa programı mevcuttur. En kısa program 30 dakikadır.

SEG SBM 3 Programlı Bulaşık Makinesinin Kullanım Özelliği Nedir?

SEG SBM 3 programlı bulaşık makinesinin kullanım şekli solodur. Böylelikle taşınma durumlarında istediğiniz gibi taşıyabilir ve kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz.

SEG SBM Bulaşık Makinesi Tasarruflu mudur?

SEG SBM 3 programlı bulaşık makinesi enerji tasarruflu bir üründür. Az enerji harcayarak üstün performans gösterir.

Seg Sbm 3020 W 3 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

Garanti Notu Arçelik Garantisi Altındadır(Montaj Ücretsiz)
Ekonomik Program Su Tüketimi 12 lt
Ekonomik Program için Kapasite (Kişi) 10 - 12,9 lt
Ses Gücü Sınıfı D
AB Yeni Enerji Sınıfı E
Derinlik (cm) 59.8
Ekonomik Program Süresi 205 Dakika
Renk Beyaz
Kullanım Şekli Solo
Dijital Ekran Yok
Ses Gücü Düzeyi Db(A) 54
Yükseklik (cm) 85
Ekonomik Program Enerji Tüketimi 0,90 kWh
Genişlik (cm) 59.8
Program Sayısı 3
Ses Seviyesi (dB) 54
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 258
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV0000060N7A
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön