ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Vestel
Vestel Vega Plus 9 A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Wi-Fi Klima

Vestel Vega Plus 9 A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Wi-Fi Klima

Vestel
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/161876/17453
Vestel Vega Plus 9 A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Wi-Fi Klima

Yüksek performansı ve öne çıkan teknolojik özellikleriyle dikkat çeken Vestel Vega Plus 9 A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Wi-Fi Klima, hem ev hem de ofis kullanımı için uygun olduğundan fonksiyonel kullanım avantajıyla öne çıkıyor. 22 metrekareye kadar olan alanlarda maksimum etki sağlayan ürün, istenen sıcaklık değerlerine hızla ulaşıyor. Çocuklu evlerde kullanıma uygun olan Vestel Vega Plus 9, nem alma fonksiyonu sayesinde ortamdaki nem seviyesinin doğru değerlerde olmasına yardım ediyor. Wi-Fi bağlantısıyla ileri teknolojik özelliklere sahip olduğunu gösteren Vestel klima, akıllı cihazlarla kolaylıkla ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Geliştirilmiş özelliklere sahip çift ışıklı LCD kumandası ise kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. 

Enerji Tasarrufuyla Fonksiyonel Kullanım Avantajı

Elektrik tüketimini azaltan A++ enerji sınıfıyla dikkat çeken Vestel Duvar Tipi Klima, enerji tasarrufu yapılmasına olanak tanıyor. İstenen sıcaklığa anında ulaşması için turbo çalışma özelliği bulunan ürün, ani ısınma ya da serinlemeye ihtiyaç duyulması halinde hızlı bir şekilde sıcaklık değerlerinin ihtiyaçlara uygun olmasını sağlıyor. Otomatik koruma fonksiyonu sayesinde klimanın üzerinde yer alan sensörler olası bir hata durumunda devreye girerek sizi uyarıyor ve sorun ile alakalı detaylı bilgi veriyor. Vestel klimanın ısıtma ve soğutma fonksiyonları sıcaklık derecesi ne olursa olsun istenen değerleri korumak için her zaman devrede kalıyor.

Konforlu Bir Ortam İçin Tüm İhtiyaçlar Vestel Klima ile Karşılanıyor

 • Mat beyaz rengi ve kompakt tasarımıyla ortama ferahlık getiren klima, duvar tipi olduğundan alan kısıtı bulunan mekanlarda bile rahatlıkla kullanılıyor. Şık tasarımı ise dekorasyona anında uyum sağlayarak dikkat çekiyor. 
 • Ultra sessiz  uyku modu ve ultra sessiz çalışma özellikleriyle dikkat çeken Vestel 9000 BTU klima, huzurlu bir ortam oluşmasına yardım ederken, uyku sırasında ortam sıcaklığı ile hava akımının rahatsızlık vermeyecek düzeyle ayarlanmasını sağlıyor. 
 • Elektrik kesintisi olması durumunda restart modu devreye girerek klima önceki sıcaklık ayarlarıyla beraber çalışmaya kaldığı yerden devam ederek, zaman harcamanızı engelliyor. 
 • İyonizer teknolojisi sayesinde ortamdaki negatif enerjiyi ve stresi azaltan cihaz, doğada bulunan negatif iyonları kullanarak ferah bir ortam oluşmasına yardımcı oluyor. 
 • Yeşil çay yapraklarında bulunan ve doğal bir antivirüs olan catechin özünün kullanıldığı filtreye sahip olan Vestel klima, ortamdaki sigara dumanı gibi kirleticilerin etkilerini azaltıyor. 
 • Dış ünitenin soğukta çalışma performansının etkilenmemesi için defrost özelliği bulunan ürün, buzlanma oluşması durumunda hemen devreye girerek buzun çözülmesini sağlıyor. 

Vestel Vega Plus 9 Klima Teknik Özellikleri

 • Enerji Sınıfı: A++
 • BTU Kapasitesi: 9000
 • Maksimum Etki Alanı: 22 m2
 • Boyut: 28.10 x 82.20 x 19 cm
 • Nem Alma Fonksiyonu: Var

Yerli Marka Vestel Hakkında

1984 yılında Kıbrıs'lı iş adamı Asil Nadir tarafından kurulmuş olan Vestel, yerli marka olması nedeniyle kısa sürede dikkat çekmiş ve başarılarıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır. Elektronik ve beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra teknolojik gelişmelerden faydalanarak farklı alanlarda da tecrübelerini geliştiren marka, dünya standartlarındaki kaliteli ürünleriyle Türkiye'nin yanı sıra diğer ülkelerde de faaliyet göstermiştir. Vestel, geniş ürün yelpazesi ve kullanıcıların ihtiyacını karşılayan tasarımlarıyla günümüzde sektörün lider markalarından biridir. 

Uzun Ömürlü Kullanım İçin Klima Bakımı

Klima kullanım koşullarına dikkat edilmesi uzun ömürlü kullanım için oldukça önemlidir. Vestel Vega Plus 9 A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Wi-Fi Klima kullanımı söz konusu olduğunda çıkarılabilir hava filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi, ortamdaki hava kalitesinin korunmasına etkili olduğundan dikkat çekiyor. Hava filtrelerinin temizlenmemesi tüm bakteri ve tozların yeniden havaya karışmasına neden olacaktır. 

 

Ev Tipi

 

Vestel Vega Plus Inverter 9 A++ Wifi Klima

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Çıkarılıp Yıkanabilen Ön Filtre

Ortamda bulunan toz vb. partikülleri filtreleyip sağlıklı bir yaşam ortamı yaratırken, çıkarılıp yıkanabilme özelliği ile hem pratik şekilde sökülüp takılır hem de uzun ömürlü kullanım sağlar.

Wi-Fi Kontrol Özelliği

Akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi kullanarak klimanızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Örneğin işten çıkarken akıllı telefonunuzdaki uygulama yardımıyla klimanızı çalıştırın, eve vardığınızda klimanın bulunduğu ortam istediğiniz sıcaklıkta olsun.

Ultra Sessiz Uyku Modu

Klima uyku moduna alındığında ortam sıcaklığı ve hava akımı sizi rahatsız etmeyecek seviyeye ayarlanır. Klimanız sağlıklı, sessiz ve ferah bir uyku ortamı sağlar.

Ultra Sessiz Çalışma

Ultra sessiz çalışma özelliğine sahip modeller, üstün teknolojileri ve özel tasarımları sayesinde kütüphane sessizliğinde huzurlu ve rahat bir ortam sağlar.

Turbo Çalışma

Ani ısınmaya ve serinlemeye ihtiyaç duyulduğunda,turbo fan hızı sayesinde klimanız ortamı hızla istenilen sıcaklığa getirir.

Restart Özelliği (Elektrik kesintilerinde otomatik yeniden çalışma)

Bu fonksiyon elektrik kesintisi sonrasında klimanızın önceki ayarlarıyla yeniden çalışmaya başlamasını sağlayarak size kolay kullanım imkanı sunar. Değerleri yeniden set etmenize gerek kalmaz. Böylece klimanız elektrik geldiğinde otomatik olarak en son ayarlanan değerlere göre yeniden çalışır.

Nem Alma Fonksiyonu

Nem alma fonksiyonu sayesinde aşırı nemli, sahil kenarı vb. bölgelerde bulunan kapalı ortamlardaki nem seviyesi düşürülür ve ortam istenilen konfor seviyesine taşınır.

Çift Işıklı LCD Kumanda

Geniş LCD ekranlı Vestel kumandalar ergonomik yapısı ve soğutma modunda mavi, ısıtma modunda kırmızı renklerde yanan ekran aydınlatması sayesinde loş ve karanlık ortamlarda kullanım kolaylığı sağlar.

İyonizer

İyonizer özelliği ile ortamdaki negatif elektiriği ve üzerinizdeki stresi alır. Doğada, dağlık ve ormanlık alanlarda bulunan negatif iyonların olumlu etkisini evinize taşır ve ferah bir esinti bırakır.

Hata Teşhis ve Otomatik Koruma Fonksiyonu

Çalışma esnasında klimanızın üzerinde yer alan sensörler, fonksiyon ve çalışma koşullarını sürekli kontrol eder. Bu kontroller sonucunda herhangi bir sorun tespit ederse, klima otomatik olarak koruma moduna geçerek sizi uyarır ve saptanan durum ile ilgili bilgi verir.

Dijital DC Inverter Teknolojisi

Oda sıcaklığındaki değişimleri otomatik olarak algılayan Inverter sistemi, klimanın ortam sıcaklığındaki değişimlere göre otomatik olarak çalışma hızını ayarlamasını sağlar. 120o Square Wave DC inverter sistemlerle kıyaslandığında daha fazla enerji tasarrufu, daha sessiz ve dengeli çalışma sağlanır.

Catechin Filtre

Catechin, yeşil çay yapraklarında bulunan doğal çay özüdür. Doğal bir antivirüs olan catechin özü içeren filtre, sigara dumanı vb. kirleticileri üzerinde toplar ortam hava kalitesini arttırır.

Buz Çözme Özelliği

Defrost özelliği, klimanızda buzlanma oluştuğunda otomatik olarak devreye girerek buzu çözer ve buzlanmanın neden olacağı performans kaybını önler.

-10 °C 'de Isıtma

Soğuk havalarda bile klimanın ısıtma fonksiyonu istenilen sıcaklığı korumak için devrede kalır.

+46 °C 'de Soğutma

Sıcak havalarda bile klimanın soğutma fonksiyonu istenilen sıcaklığı korumak için devrede kalır.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön