Evlerinizde ya da iş yerleriniz gibi kapalı mekânların ısıtılmasında verimli ve pratik cihazların başında elektrikli radyatörler geliyor. Birçok farklı modeli ve tasarımı bulunan elektrikli radyatörler arasında en kullanışlı türler ise yağlı radyatörlerdir. Ev aletleri tasarımında uzmanlaşan Vestel tarafından geliştirilen yağlı radyatörler, farklı modelleriyle mekânlarınızı ısıtırken alternatif çözümler sunar. 

Vestel Yağlı Radyatörler Havayı Kurutmadan Isıtır

Vestel yağlı radyatör modelleri, çalışma prensipleri bakımından benzer yöntemler içerirken; tasarımları, ebatları ve diğer teknolojik özellikleri ile farklılık gösteriyor. Elektrik enerjisiyle çalışan rezistansın, radyatörün petekleri içerisinde dolaşan yağı ısıtması mantığı üzerine geliştirilen yağlı radyatörler, mekânlarınızı ısıtırken önemli avantajlar sağlar. Vestel Yağlı Radyatör modellerini, kullanışlı hale getiren özelliklerden başında havadaki nemi yok etmemesi, bir başka deyişle ortamı ısıtırken havayı kurutmamasıdır. Nefes kalitenizi doğrudan etkileyen ortamdaki havanın kuruluğu, özellikle alerjik astım, nefes darlığı gibi rahatsızlıkları bulunan bireylerin yaşam kalitesini etkiler. 

Bulunduğu Ortamda Eşit Miktarda Sıcaklık Verir

Havayı kurutmamasının yanı sıra ısıyı bulunduğu ortama eşit miktarda yayması da yağlı radyatörlerin tercih sebeplerinden biridir. Diğer ısıtıcı türlerinden farklı olarak sadece çalıştığı doğrultudaki alanı değil, mekânın tümüne yayılan sıcaklık konforu sunar. İçerisindeki kalın yağın temel özellikleri gereği; çalıştırıldığı ilk andan itibaren ortamı hızlı ısıtır. Hızla ısınmasına karşın soğuması ise uzun sürer ve cihazı kapalı konuma getirdikten sonra bile dakikalarca ısı yaymaya devam eder.

Farklı Petek Dilimi Sayılarıyla Her Büyüklükteki Odalarınızı Kolayca Isıtın

Vestel yağlı radyatörler, farklı boyutlarda ve farklı sayıda petekleri bulunan modellerde üretilir. Isıtmak istediğiniz odanın büyüklüğüne göre daha fazla sayıda petekli cihazlara yönelebilirsiniz. Vestel yağlı radyatör modelleri arasında 9 dilimli ve 13 dilimli petek yapısına sahip olan cihazlar bulunur. Soğuk kış aylarında ya da serin geçen bahar aylarında, ne kadar ısınmak istediğinize bağlı olarak en doğru Vestel radyatör modelini tercih edebilirsiniz.

Isı Kademeleri ve Termostatı Sayesinde Mekanlarınızdaki Isıyı Siz Belirleyin

Petek sayısından bağımsız olarak Vestel Yağlı Radyatörler, üzerindeki ısı kademeleri ile ortamın ısısını kontrol etmenizi sağlar. 3 kademeli derece ayarının yanı sıra üzerindeki termostat yardımıyla, ortamın sıcaklığını kontrol etme imkânı tanır. Led panelindeki göstergelerden, odanın sıcaklığını, ihtiyacınız olan dereceye gelip gelmediğini kontrol ederek ısı kademelerini kolayca yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz. Petek sayısı fazla olan modeller, yağlı radyatörün bir diğer önemli özelliği olan geç soğumasını bir avantaja dönüştürmenizi sağlar. Daha fazla petek dilimleri, daha fazla alanı ısıtırken ortamın daha geç soğumasına da yardımcı olur. 

Vestel Yağlı Radyatör Modellerinin Diğer Özellikleri

  • Vestel Yağlı Radyatör modelleri, güvenlik bakımından da önemli özelliklere sahiptir. Bunlardan biri olan devrilme emniyeti sayesinde, cihaz yere devrildiğinde otomatik olarak ısıtma işlemini durdurur.
  • Gece yatarken ya da siz evde yokken ortamı güvenle ısıtmanızı sağlayan Vestel Yağlı Radyatörler, termostat kontrolü sayesinde aşırı ısınmalarda cihazı otomatik olarak kapatır. Emniyetli kullanım sağlayan bu özellik yangın veya eşyalarınızın zarar görme riskini ortadan kaldırır.
  • Yağlı radyatörler, tek başına odalarınızı ısıtacak güce sahiptir. Ancak ihtiyacınıza göre doğal gaz, kat kaloriferi gibi merkezi sistemlerde lokal bazlı ısı desteği olarak da tercih edilirler.
  • Tekerlikli ayakları ve kolay taşınabilir tasarımı sayesinde cihazın eviniz ya da iş yerinizdeki konumunu rahatlıkla değiştirebilirsiniz. 
  • Vestel Yağlı Radyatörler, siyah ve beyaz renk alternatiflerinin yanı sıra şık tasarımlarıyla odalarınızın tarzıyla kolayca uyum sağlar.
  • Elektrik tüketimi, diğer ısıtıcı cihazlarla benzer seviyededir. Soğuk kış günlerde odalarınızı ısıtırken; elektrik faturalarında büyük etkiye sebep olmaz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Yağlı Radyatör

4 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081037/vestel