Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi

Warmhaus
17.200,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (7)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

17.299,00 TL
17.375,07 TL
DSACategoryId/2147483638/161876/17723
Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi
* Full premix tam yoğuşmalı* AB ErP Yönetmeliğine uyumlu çevreci kombi* Elektronik gaz adaptif sistem ile gazın enerjisine göre tam yanma* %108?e varan yüksek verim ve 1/7 Modülasyon ile yüksek tasarruf* Korozyona dayanıklı prinç hidroblok ile sorunsuz kullanım* Çift muslukta sıcak su konforu (14,4 1/dk) (?t: 25 °C kadar)* Yıllık 26 kW elektrik tüketimi* Pre-heat ile sürekli hazır sıcak su* Sessiz çalışma (52 db) ve düşük ısı kaybı* Paslanmaz çelik eşanjör ile uzun ömürlü* Kompakt boyutlarla şık görünüm* Yönetmeliğin L profiline göre ve verilen iklim şartlarında

Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

Yaşam alanlarında ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan bazı ürünler bulunur. Yüksek performansı ile sıklıkla tercih edilen Warmhaus Ewa 24 kw tam yoğuşmalı ERP'li kombi, fonksiyonel özellikleri ile göz kamaştırır. Isı kaybını minimuma indiren teknolojisi ile bütçenizde tasarruf oluşturabilirsiniz. Dayanıklı malzeme içeriği sayesinde kombi modelini uzun yıllar ilk günkü verimliliğinde kullanabilirsiniz. Ewa 24 kombi modelinin üretim aşamasında çizilen yol haritası, beklentilerinizin fonksiyonel özellikleri sayesinde ergonomik bir ürün ile karşılanmasına yardımcı olur.

Yüksek Performans Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi Modelinin Sunduğu Avantajlar

Kombi kullanmak modern toplumlarda temel ihtiyaçlardan biri haline gelir. Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı kombinin sunduğu avantajlar şu şekildedir:

  • Ewa kombi kullanarak yüksek verimlilik sağlayan kaliteli malzeme içeriği sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajına sahip olabilirsiniz.
  • Hermetik baca tipine sahip kombi modeli, atık gazın dışarı atılmasına yardımcı olur ve güvenli bir kullanım keyfi sunar.
  • Warmhaus Ewa 24 kw tam yoğuşmalı kombi, cihazın çalışması durumunda oluşan su buharını tekrar kullanır.
  • Warmhaus kombi ile enerjiden tasarruf edebilirsiniz.
  • Minimal tasarımı ve Led ekran özelliği kullanımı konforlu hale getirir.
  • Cihazın çalışma sesini minimum seviyeye indiren teknolojisi, konforlu kullanım avantajı sunar.

Warmhaus Kombi Seçimi Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi seçiminde üründen beklediğiniz sonuçları alabilmek için göz önünde bulundurmanın önem taşıdığı bazı durumlar bulunur. Bu sebeple seçimlerinizi sadece Warmhaus Ewa 24 kw tam yoğuşmalı ERP'li kombi en ucuz model arasından yapmanız doğru olmayabilir. Bunun yerine öncelikle kombiyi kullanmayı düşündüğünüz mekan için yalıtım türü ve metrekare, gibi başlıca özelliklerini bilmeniz işinizi kolaylaştırır. Warmhause Ewa 24 kw kombi, kullanımı kolaylaştıran fonksiyonel özellikleri ve enerji tasarrufu avantajıyla sıklıkla tercih edilir. Özellikle geniş mekan ölçülerinde gösterdiği ısıtma performansı, tercihleri olumlu yönde etkiler.

Avantajlı Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi Fiyatları

Avantajlı Warmhaus Ewa 24 kw tam yoğuşmalı ERP'li kombi fiyatları ihtiyaçlarınızı bütçenizi aşmadan karşılamanız düşünülerek belirlenir. Yaşam alanınız için tercih ettiğiniz Warmhaus tam yoğuşmalı kombi ile yakın zamanda yeni bir ürün alma ihtiyacının önüne geçebilirsiniz. Bu sayede hem alırken hem de kullanırken bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Siz de Hepsiburada ile Warmhaus Ewa 24 kw tam yoğuşmalı ERP'li kombi satın alabilir ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi Ne Kadar Enerji Harcar?

Warmhaus kombi modelinde, 24 kw güç kapasitesini tam yoğuşma özelliği ile harmanlanır. Bu sayede yüksek performans ısınma deneyimini enerji israfının önüne geçerek yaşamanıza imkan sunar. Buna ek olarak 160 metrekareye kadar ölçülerdeki yaşam alanlarında tercih edilebilir.

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi Nasıl Temizlenir?

Yoğuşmalı kombiler, diğer pek çok modele göre daha verimli ısıtma performansı ile ön plana çıkabilir. Bununla birlikte kombi temizliğine ek olarak mekanda bulunan peteklerinde temizlenmesi, ısıdan sağlıklı bir şekilde yararlanmak için gereklidir. Warmhaus Ewa kombi ve peteklerin dış yüzey kaplamalarını nemli bri bez yardımı ile silerek temizleyebilirsiniz.

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi İçin Cihaz Bakımı Nasıldır?

Warmhaus Ewa 24 kW kombi bakımının belirli aralıklarla takip edilmesi ve yaptırılması, aynı verimlilik ile ürün kullanımına devam edebilmeniz için önem taşır. Bununla birlikte gerekli koşullarda Warmhaus tam yoğuşmalı kombi bakımının yetkili servis tarafından yapılması önerilir.


İklimlendirme sektörünün önemli markaları arasında yer alan Warmhaus, yenilikçi ürün yelpazesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Markanın ürettiği ürünler arasında; kombiler, şofbenler, radyatörler, yoğuşmalı kazanlar yer alıyor. Yenilikçi teknolojilerle üretilen Warmhaus kombiler her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olan Warmhaus kombiler çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. 24 kW güce sahip olan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi ısıtma işlemini pratik bir hale getiriyor. Çok yönlü kullanıma sahip olan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi; ev, restoran, dükkan ve işyerinde kullanılabiliyor. İşlevsel yapısı ile ön plana çıkan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi tasarruf sağlıyor. Çevreye daha az hasar veren Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi doğa dostu oluşu ile çevreye duyarlı olan kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yüksek performans gösteren Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi doğalgaz ile çalışıyor. Sonbahar ve kış mevsimi gibi hava sıcaklığının düşük olduğu zamanlarda Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi yüksek verimlilik göstererek ortamı ısıtıyor. Warmhaus Ewa 24 kW tam yoğuşmalı ERP’li kombi incelemesini Hepsiburada ile kolayca yapabilirsiniz. 

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP’li Kombi Özellikleri

Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi özellikleri ile ısıtma işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiriyor. Yüksek verimlilik sunan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi teknik özellikleri sayesinde kullanıcı deneyimini arttırıyor. Hermetik bacalı Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi çevreye daha az zararlı gaz salınımı yapıyor. Doğa dostu oluşu ile ön plana çıkan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi yakıt olarak doğalgaz kullanıyor. Kapasitesi 20000 kcal/h olan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi su ve ortam ısısını kolayca ayarlıyor. Yoğuşmalı özelliğe sahip olan Warmhaus Ewa tam ERP’li kombi geniş alanları dahi rahatlıkla ısıtıyor. Soğuk kış aylarında yüksek verimlilik sunan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombinin genleşme tankı kapasitesi 8 lt. Kullanım suyu debisi dakikada 14.4 lt olan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi; banyo, mutfak gibi alanlara sıcak su ulaşımını hızlıca gerçekleştiriyor. Suyun ısınması için beklemeyi önleyen Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi su tasarrufu sağlıyor. Kısa süre zarfında suyu ısıtan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi kış aylarında oldukça avantajlı bir hale geliyor. Beyaz renk tasarımı ile her yaşam alanına uyum sağlayan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombinin ağırlığı 32.6 kg. Alandan tasarruf sağlayan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi; mutfak, balkon veya diğer odalarda muhafaza edilebilir. 52 dB ses seviyesine sahip olan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi gürültü kirliliğini önlüyor. Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombinin yüksekliği 725 mm, genişliği 420 mm, derinliği ise 288 mm. 

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP’li Kombi Kullanımı

Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi kullanımı kontrol tuşları sayesinde oldukça basit. Kombinin üzerinde yer alan butonlar sayesinde hem su sıcaklığı hem de ortam sıcaklığı kolayca ayarlanabiliyor. Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombinin göstergeleri arasında basınç kontrolü için tasarlanan seçenek yer alıyor. Çeşitli açılardan yüksek performans gösteren Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi kullanım özellikleri dolayısıyla pratiklik sunuyor. Dayanıklı şekilde tasarlanan Warmhaus Ewa tam yoğuşmalı ERP’li kombi dış etkenlere karşı direnç gösteriyor. 

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP’li Kombi Fiyatları

Warmhaus Ewa 24 kW tam yoğuşmalı ERP’li kombi fiyatlarına Hepsiburada ile kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Cihazın özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Uygun olması durumunda sepetinize ekleyerek hızlıca satın alabilirsiniz.

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi Özellikleri

Renk Beyaz
Kontrol Paneli Buton
Baca Tipi Hermetik
Isıtma Tekniği Konvansiyonel
Kapasite 24 kW
Eşanjör Tipi Paslanmaz Çelik
Wi-Fi Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000RQIBE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Sanica Java Yoğuşmalı Kombi 24 KW Baca Dahil BAYMAK DOLCEVITA DPY PREMİX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ 24 KW Viessmann Vitodens Trend 25 Kw Protherm Gepard Condense 24 Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Protherm Puma Condens 18/24 Kw (16.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Sanica Kral Premix 24 20.640 Kcal/h Yoğuşmalı Kombi Termostat Baymak Duotec Compact 24 Kw E.c.a Citius Premix 28 Hm Yoğuşmalı Baymak Luna Avant Yoğuşmalı Kombi 24 Kw Lambert ATTIVO 24 Ln Yoğuşmalı Kombi + Baca (Baymak Servis Güvencesiyle) E.C.A Citius Premix 24/24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Dolce Vita DPY Compact 24 Premix Yoğuşmalı Kombi (Baymak Güvencesi ile) Lambert LPY 33 FI 24 Kw 28380 Kcal/h Hermetik Premix Yoğuşmalı Kombi Baymak Duo Tec Compact Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Lambert LPY 33 kw Yoğuşmalı Kombi + Baca (Baymak Servis Güvencesiyle) Protherm Lynx Condens 24/24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Baymak Luna Avant 24 FI 25,2 Kw 21672 Kcal/h Hermetik Yoğuşmalı Kombi Warmhaus Ewa 20 Kw Yoğuşmalı Kombi Dolce Vita Felice 24 LN Yoğuşmalı Kombi (Baymak Güvencesi ile) Copa Eomix 35 Hermetik Tam Yoğuşmalı Kombi Copa Eomix Premix Yoğuşmalı Kombi 24 Kw 20.640 Kcal Lambert Lpy Compact 24 Premix Yoğuşmalı Kombi + Baca (Baymak Servis Güvencesiyle) Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Viessmann Vitodens Trend 19KW Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Protherm Lynx Condens 24 Kw Erp Yoğuşmalı Kombi Ewa Warmhaus Ewa 24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Termoteknik Logıc 31/35 Yoğuşmalı Kombi 26.000 Kca/h Warmhaus Enerwa Plus Erp 33 Kw Yoğuşmalı Kombi
Başa dön