ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Aerocool
Aerocool GT-A USB 3.0 Pencereli, Fan Kontrolculu Siyah ATX Oyuncu Kasası (AE-GTBE)

Aerocool GT-A USB 3.0 Pencereli, Fan Kontrolculu Siyah ATX Oyuncu Kasası (AE-GTBE)

Aerocool
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/1013

Aerocool GT-A USB 3.0 Pencereli, Fan Kontrolculu Siyah ATX Oyuncu Kasası (AE-GTBE)

Aerocool GT-A 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 x Fan Kontrolcülü, 5 Fan Yuvalı, Pencereli, SSD Ready ATX Oyuncu Kasası
Siz Bakmayın Onun Mid Tower Boyutlarında Olduğuna, Oyun Tutkunlarının Gözdesi Olmaya Geliyor!

Aerocool GT-A ile Sisteminiz Emin Ellerde
Üst düzey kasaların tüm özelliklerini bünyesinde barındıran Aerocool GT-A oyuncuların güçlü donanımlarına ev sahipliği yapmak için geliştirilmiştir. GT-A, güç ve performansın simgesi kırmızı iç boyası, 2 x fan kontrolcüsü, 2 x 12 cm fanları, vidasız 5.25" / 3.5" / 2.5" sürücü tasarımı, 1 x USB3.0 Desteği, 31cm VGA derinliği, 159.5mm işlemci soğutucu yüksekliği, kablo yönetim sistemi ve geniş iç hacmi ile yepyeni bilgisayar deneyimi sunuyor.Tüm Bağlantılar Elinizin Altında!
GT-A ön panelindeki bağlantıları ile güncel harici cihazların kablolu arabirimlerine destek verir. Ön panelde bulunan 1 x USB 3.0 ve 2 x USB 2.0 portlarından geleneksel depolama cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli elinizin altında bulabilirsiniz.


Kademesiz Fan Kontrolcü ile İstediğiniz Devri Yakalayın!
Yapısında bulunan 2 x 120 mm fan ile yüksek soğutma performansı sağlayan Aerocool GT-A, içinde bulunan fanları kontrol edebileceğiniz 2 adet dahili fan kontrolcüye sahiptir. Tek tuşla kontrol edilebilen yapıya sahip fan kontrolcü ile fanlarınızı istediğiniz devir ayarlarında kolayca kullanabilirsiniz.


Yedekleme Disklerinize Kolayca Ulaşın
Sabit disklerinize dilediğiniz zaman erişebilmek ve yedek disklerinizi bilgisayarınız çalışırken dahi kolayca takıp çıkarabilmek için AeroCool GT-A 'da Hot Swap SATA HDD yuvası bulunmaktadır. Üst panelde yer alan kapağı açarak HDD yuvasına erişebilirsiniz. Ufak bir dokunma ile açılan Hot Swap kapağı kullanmadığınız zamanlarda toz vb. dış etkenlerden korunmak için kapalı konumda tutabilirsiniz.3 x 5.25" Harici Yuva  

Aerocool GT-A' da DVD, Bluray optik sürücü ve Akasa AK-HC-05BK gibi fonksiyonel ön panel takabilmeniz için gerekli 5.25" sürücü yuvaları ön panele konumlandırılmıştır.

Çıkarılabilir 5.25" Kapak Tasarımı
5.25'' sürücülerinizi kolayca bağlamanın yolu da Aerocool GT-A 'da! Kasanızın ön panelini bir bütün olarak sökmenize gerek kalmadan çıkarılabilir 5.25'' kapakları ile sürücülerinizi kasanıza kolayca montajlayabilirsiniz.


Toplam 6 Disk Desteği 

Aerocool GT-A'nın sahip olduğu 3 x 3.5" ve 3 x 2.5" sürücü yuvalarını kullanarak toplam 6 adet 2.5" SSD/HDD veya 3 x 3.5" HDD / 3 x 2.5" SSD/HDD dahili depolama sürücüsüne sahip bilgisayar sistemi oluşturabilirsiniz.

 • Sürücü Yuvaları 

  Harici : 3 x 5.25"
  Dahili : 3 x 2.5", 3 x 3.5"

Vidasız 3.5"/2.5" Sürücü Yuvaları
Aerocool GT-A yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 3 x 3.5" ve 3 x 2.5" disk yuvasına sahiptir. Kızaklı tasarımı ile 3.5" disklerinizi vidasız bir şekilde GT-A 'ya montajlayabilirsiniz. 

5 Fan Yuvası: Sonuç Extreme Soğutma!
Kasanızda fırtınalara yer açın! Aerocool GT-A kasa içinde maksimum soğutma sağlayabilmek için 1 x 12cm ön ve 1 x 12cm arka panel fanıyla birlikte gelmektedir. Kasa içi soğutmanızı maksimize etmek ve hava gücünden daha fazla yararlanabilmek için Aerocool GT-A 'ya toplam 5 adet fan takabilirsiniz.

 •  Fan ve Fan Yuvaları

      Ön Panel: 2 x 12cm Fan yuvasında takılı 1 x 12 cm Kırmızı LED'li fan 
      Üst panel: 2 x 12cm Fan yuvası
      Arka panel: 1 x 12cm Fan yuvasında takılı 1 x 12cm fan


  Ön Panel Fan Filtresi
  Ön panelden kasa içine temiz hava akışı sağlayan 2 x 120 mm  fan takılabilir alanda klipsli yapıya sahip fan filtresi kullanılmıştır. Ön panele fan takmak istediğinizde bu klipsli filtreyi çıkartabilir, vidasız montaj özelliği sayesinde fanlarınızı filtreye sabitleyip kasanıza takabilirsiniz.

  Güç Kaynağı Toz Filtresi 
  Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. GT-A' da güç kaynağınıza ve sisteminize toz girişini engellemek için güç kaynağının alt panelini kaplayan çıkarılabilir toz filtresi bulunmaktadır. Arka panelde bulunan boşluk yardımı ile kolayca çıkartabilir, temizledikten sonra hızlıca geri takabilirsiniz.


  Şeffaf Yan Panelden Gücünüzü İzleyin!

  AeroCool GT-A, içinde taşıdığı canavarı çalışırken izlemeniz için şeffaf pencereli yan kapağa sahiptir. Bu sayede donanımlarınızı her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

  Kırmızı Boyalı İç Yapısıyla Etkileyici Görünüm
  Aerocool GT-A kırmızı boyalı anakart plakası, 2.5", 3.5" disk yuvaları ve 5.25" sürücü kilitleriyle ruhundaki spor tasarımı yansıtır. Performanslı anakartların tasarımlarında da kullanılan kırmızı-siyah renkler her zaman en iyi donanımlara sahip kullanıcıları temsil etmektedir.

  Üst Panelde Fan Boşluğu
  Aerocool GT-A üst panelinde 2 x 120mm fan takılabilmesi için alan bulundurur. İsterseniz üst panel kapağını çıkartarak ulaşılabileceğiniz boşluk sayesinde 120mm boyutundaki fanları kasanıza takabilir ve alt bölümde sıvı soğutma sistemlerinin radyatörleri için gerekli alanı elde edebilirsiniz.

  Anakartınızı Sökmeden CPU Montajı Yapın!
  159.5mm yüksekliğe sahip yüksek seviye işlemci soğutucularını kullanabileceğiniz GT-A; bu soğutucuların montajını anakartınızı sökmeden yapabilmeniz için özel CPU montaj boşluğuna sahiptir. 

  Yüksek Performans Ekran Kartı Kullanmak En Doğal Hakkınız!
  GT-A'da bulunan 310mm ekran kartı derinliği yardımıyla dünyanın en hızlı ekran kartları olan Geforce GTX980 ve AMD Radeon R9 290X'ten sisteminize bağlayabilir ve en güçlü oyun sistemlerinin altyapısını oluşturabilirsiniz.

  Özel Kablo Boşlukları ile Rahat Kablo Dizaynı
  Kasanızdaki etkili havalandırmayı önleyen ve göze hoş gelmeyen bir görüntü ortaya çıkaran kasa içi kablolarınızı ortadan kaldırmak ve kolay kablo yönetimi için Aerocool GT-A'da özel hazırlanmış kablo boşlukları kullanılmıştır. Bu kablo boşlukları sayesinde etkili kablo yönetimi yapabilir, kasanızı daha şık ve sağlıklı havalandırmaya sahip bir şekilde kullanabilirsiniz.

  90 Derece Açılı Çıkarılabilir HDD Yuvaları
  Aerocool GT-A' da yan şekilde yerleştirilmiş ve çıkarılabilen 3'lü HDD ve 3'lü SSD yuvaları bulunur. Diskleriniz 90 derece açılı yerleşim ile minimum yer kaplarken kasa ön panelindeki 12 cm fan üzerinden gelen 36.4 CFM'lik hava akımıyla sürekli serin ve performanslı çalışır.
  Sıvı Soğutmaya Hazır
  Aerocool GT-A, kasasında sıvı soğutmayı düşünen kullanıcıları unutmadı. Dilerseniz Dark AquaForce veya Silverstone TD03-E gibi 120mmx120mm radyatöre sahip sıvı soğutma sistemlerini kullanabilir veya arka tarafa konumlandırılmış hortum çıkışları ile harici modifiye sıvı soğutma sistemine geçiş yapabilirsiniz.

  Kolayca Açın, Donanımlarınıza Hızlıca Ulaşın!
  GT-A kasanızın yan kapağını kolayca açabilmek ve donanımlarınıza rahatça erişebilmek için geniş ve büyük parmak vidalara sahiptir. 

  Teknik Özellikler

  • Kasa Tipi: Middle Tower
  • Uyumlu Anakartlar: ATX, Micro-ATX , Mini-ITX
  • 5.25" Yuva: 3 adet dış yuva (Vidasız Montaj)
  • 3.5" Yuva: 3 adet iç yuva (Vidasız Montaj)
  • 2.5" Yuva: 3 adet iç yuva
  • G/Ç Yuvaları: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 / Mikrofon ve Kulaklık (AC97 & HD audio)
  • Genişleme Yuvası: 7 Adet
  • Boyut: 485(Y) x 185(G) x 475(D) mm
  • Kasa Malzemesi: 0.6mm SPCC(Çelik)
  • Güç kaynağı Yuvası: Altta
  • Fanlar ve Fan Yuvaları
       Ön Panel : 2 x 12cm fan yuvasında 1 x 12cm takılı fan (1200+/-%10, 36.4 CFM, 26.5dBA)
       Arka Panel : 1 x 12cm fan yuvasında 1 x 12 cm takılı fan(1200+/-%10, 36.4 CFM, 26.5dBA)
       Üst Panel : 2 x 12cm fan yuvası
  • Max. Ekran Kartı Derinliği: 310mm
  • Max. İşlemci Soğutucu Yüksekliği: 159.5mm
  • Renk: İç Kırmızı-Siyah, Dış Siyah
  • Ürün Kodu: AE GTBE

  AeroCool Hakkında
  2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, son yıllarda ürün gamını güç kaynakları, kasa fan ve fan kontrolcüleri, oyuncu ekipmanları gibi komponentler ile genişletmiştir. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasalarının yakaladığı başarıyı dünya çapında tanınan Xpredator kasa serisiyle perçinleyen Aerocool; 2012 yılında ise kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad ve kulaklık ürünlerinden oluşan Strike X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur. 2013 yılına gelindiğinde GT, GT-S ve DS Cube kasalarla ürün portföyüne dinamizm katan Aerocool, mod tutkunlarının ve oyuncuların gözdesi olmayı gelecek yıllarda da hedeflemektedir.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön