Pembe Akıllı Saat

Tüm dünyada hızla gelişmeye devam eden teknoloji ve internet dünyası akıllı saat üretimini de seri biçimde üretmektedir. Kullanımı oldukça önemli olan ve günümüzde artık yediden yetmişe herkesin ihtiyaç duyduğu araç gereçlerden biri olan akıllı saat modelleri birçok konuda avantaj sağlıyor. Dilediğiniz her an her yerde bileğinizde tüm dünyayı kontrol edebileceğiniz bir düzeneğe sahip olan akıllı saatler, gün geçtikçe daha fazla kitleye ulaşmaya da devam ediyor. Hızlı ve kullanışlı bir hayat için, gündemi yakından takip edebilmek için ve özellikle de çocukların hayatını onları rahatsız etmeden kontrol altına alabilmek için akıllı saatlerin kullanım önemi yadsınamaz. Kız çocukları için özel olarak tasarlanan pembe akıllı saat modelleri ise çeşitli pembe tonları ile dikkat çekiyor. Kullanım avantajları ve birbirinden farklı nitelikleri sayesinde çocuklar için oldukça sevimli bir kullanım sunuyor. Akıllı olarak adlandırılmasındaki en önemli sebep ise teknolojiyi küçücük ekrana sığdırmış olmasıdır. Çeşitli kordon materyalleri kullanılarak tasarlanan akıllı saat modellerine pembe renk tonu da ayrı bir hava katmaktadır. Hem kullanımını daha keyifli hale getirmekte hem de kız çocukların gün ve saatini takip etmesini kolaylaştırmaktadır. Sizler de kontrolü elden bırakmak istemeyen ve çocuğunu her zaman takip etmek isteyen anne ve babalar olarak bu saat modellerine göz atabilir ve en kullanışlı olanları temin edebilirsiniz. Çocuğunuz için hem hak ettiği güzel bir hediye olacak hem de onu rahatsız etmeden kontrol altına almış olacaksınız. 

Pembe Akıllı Saat Çeşitleri

Birbirinden farklı tarz ve tasarımlara sahip olan pembe akıllı saat çeşitleri kordon farklılığıyla, ekran farklılığıyla ve içerik, nitelik açısından farklı modellere ayrılır. Renk tonu olarak pembenin açık, parlak, mat, nude ve soft gibi farklı tonlarının kullanımına da yer verilir. Bu sayede pembe renk içeren bu akıllı saat modelleri kızlar tarafından bir hayli beğeniyle kullanılır. Çocuklarınızın sizden uzak bir yere gitmesi gerektiğinde ve telefon kullanım yaşına henüz gelmediklerinde, saat kullanımı ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin çocuğunuzu daima bu akıllı saat modelleri sayesinde yanı başınızda tutmuş olacaksınız. Özellikle de kız çocukların ilgisini büyük ölçüde çekmekte olan pembe akıllı saatler farklı tonlar ile tüm bayanların da ilgisini çekmeye hızla devam ediyor. 

Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati

Tam anlamıyla bir çocuk tasarıma sahip olan Movetime Family Watch 4G akıllı çocuk saatlerinde kız çocuklar için pembe renk tonları erkek çocuklar için mavi renk tonları kullanılır. Aile nereye giderse gitsin çocuk uzakta olsa dahi takip sistemi ile kolaylıkla takip altına alabilirsiniz. Suya dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan bu akıllı saat modellerinde 1,3 inç renkli ekran tasarımı da mevcuttur. Ekran ve kayış kısmı manuel olarak değişime uygundur. Tamamen ebeveyn onaylı şekilde satışa sunulan bu akıllı saat modelleri çocuk dostu ve teknoloji dostudur. Kullanan her çocuğun büyük ölçüde memnun kaldığı bu akıllı saat modelleri suya dayanıklı olduğundan yüzme esnasında da bilekte kalmasında hiçbir sakınca bulunmaz. Gör, konuş ve iletişimde kal teknolojisine bağlı olarak tasarlanan bu modeller sayesinde çocuklar aileleri ile daima iletişimde kalabilirler. Çocuğunuz nerede olursa olsun onu rahatlıkla kontrol edebilir, arayabilir ve görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Bağlantı ayarları son derece kaliteli olduğundan konuşma esnasında herhangi bir kesintiyle baş başa kalmazsınız. Dahili kamerası sayesinde görüntü kirliliği de oluşmaz. HD modülde görüntülü konuşmayı devam ettirebilirsiniz. Görüntülü konuşmanın yanı sıra emojili, sesli ve resimli mesaj alıp gönderme özelliği de bulunur. 

Hareket et, eğlen ve motive et özelliği sayesinde de çocuğunun adımlarını sayabilir ve onu daha hareketli bir yaşam için motive edebilirsiniz. Çocuklarınız için egzersiz hedefleri koyabilir ve aktif bir yaşam için yorulmadan destekleyebilirsiniz. Üstelik yeni hedefler koyarken onların ne kadar heyecanlı, cesur ve teşviğe açık olduğunu da keşfedebilirsiniz. Kontrol et ve uyarıları al özelliği sayesinde çocuğunuzun konumunu merak ettiğiniz her an kontrol edebilirsiniz. Özellikle de SOS özelliğini devre içi bırakarak konumu düzenli olarak takip altına alabilirsiniz. Üstelik bu özellik açık olduğu sürece çocuğunuzun nerede hareket ettiğine dair uyarı bildirimlerini de alabilirsiniz. Bu özelliğin yanı sıra alarm kurma, sınıf moduna alma, arkadaş bulma, fitness takibi yapma ve hava durumu takibi yapma gibi özellikleri de aktifleştirebilirsiniz. Özellikle de okul döneminde çocuklar saatlerini çok daha verimli bir biçimde kullanabilirler. Ders zamanında sınıf modunu açarak hiçbir bildirim ve uyarıyı almazlar. Rahatsız edici herhangi bir durumla karşı karşıya kalmazlar. Bu özellikler ve birbirinden verimli modlar sayesinde çocuklar gününü çok daha planlı ve programlı şekilde yaşamaya devam edebilirler. Küresel koruma sistemiyle, sesli görüşme özelliğiyle, uyumlu marka özelliğiyle de tüm dünyada çocukların en sevdiği akıllı saatler arasında girmeyi başarır. 

Honor Band 6 Akıllı Bileklik

Akıllı saat pembe renk modeller arasında yer alan Honor Band 6 akıllı bileklik, en çok tercih edilen modellerden biri olmaya da hızla devam ediyor. Dilediğiniz her an her yerde çocuğunuzun hayatını takip etmenize olanak sunan bu akıllı saatler ile gün boyu içiniz rahat edecektir. Adımsayar özeliği sayesinde çocukların gün boyu ne kadar adım attığını öğrenebilir ve hareket etme konusunda çocuklarınızı teşvik edebilirsiniz. Uyku takibi sayesinde gece boyunca verimli bir uyku geçirip geçirmediklerini yalnızca küçük bir ekran sayesinde inceleyebilirsiniz. Günlük kullanıma son derece uygun olan bu akıllı bileklik modellerinde 24 ay garanti süresi mevcuttur. Kalp ritmi ölçme özelliği sayesinde ise çocukların günlük olarak nabızlarını ölçebilir ve böylece rahat bir şekilde sağlık takibini de yapabilirsiniz. 

Akıllı Saat Small Gold Pembe

Akıllı saat modelleri arasında yer alan ve gold ile pembenin uyumunu en güzel şekilde gözler önüne sermekte olan bu modeller kız çocuklarında hayranlık uyandırmaya hızla devam ediyor. Hem günlük kullanıma uygun olan hem de özel kombinlerle kullanıma uygun olan akıllı saatlerde birçok farklı özellik çocukları teknolojiye de ısındırıyor. 

Sim Kartlı Pembe Akıllı Çocuk Saati

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı saatler, daha da gelişmiş özellikler sergilemeye hızla devam ediyor. Sim kartlı şekilde kullanılan akıllı pembe çocuk saatleri, çocukların tarifesine uygundur. Bütün sim kart operatörlerine uygun şekilde çalışan bu modeller çocuklar için hem öğretici nitelikte hem de günlük olarak zamanı takip etme niteliğindedir. Eğlenceli bir şekilde matematik oyunları sunan bu saat sayesinde çocuklar matematiğe olan ilgilerini arttırır ve çözmeleri gereken tüm problemleri çok keyifli bir şekilde çözmeye başlarlar. Uzaktan dinleme sistemi sayesinde habersiz bir ortamda ses dinleyebilir ve uygulama üzerinden takip numarası ile çocuklarınızı takip edebilirsiniz. Akıllı saat kullanımı sayesinde nerede ne yaptıklarına dair haberiniz her zaman olur ve böylece gün boyu gönlünüz rahat bir şekilde aklınız çocuğunuzda kalmaz. Uzaktan kamera sistemi sayesinde çocuktan habersiz bir şekilde fotoğraf çekebilir ve uygulama üzerinden kendi cihazınızda fotoğrafı görebilirsiniz. İOS ve Android uyumlu şekilde kullanılan sim kartlı pembe akıllı saat modellerinde çocukların sağlığı için 2G teknolojisine yer verilir. 4 ile 16 yaş arası çocukların kullanımına uygun olan bu saat modellerinde geçmiş konumları takip etme özelliği de bulunur. Aynı zamanda çocuklarınızla iletişim kurmak için sesli mesaj alıp verme özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Saati uzaktan açma ve kapama özelliği bulunduğundan istediğiniz zaman açık veya kapalı konuma getirebilirsiniz. Alarm kurma özelliği sayesinde çocuklarınıza gün içerisinde yapmaları gereken tüm aktiviteleri saatlik olarak hatırlatabilirsiniz. Rahat etmeyin modu sayesinde çocuklarınız ders çalışırken ya da sınıf içerisindeyken saatin çalma ve ötme özelliğini kontrol ederek kapatabilirsiniz. Acil arama özelliği sayesinde 3 saniye içerisinde çocuğunuza uyarı ya da bildirim gönderebilirsiniz. Harita üzerinden çocuğunuzun konumunu takip edebilir ve gününü çok planlı şekilde geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Kutu içeriğinden bir adet akıllı saat, garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve şarj kablosu çıkar. Ürünü kullanım kılavuzu sayesinde saati kısa sürede kurabilirsiniz. Kurmadan ve kullanım aşamasına geçmeden önce ürünün 2 saat boyunca şarj olduğundan emin olmalısınız. Ardından sim kartına ait olan pin kodunu kaldırmalısınız. Pin kodu kalktıktan sonra artık kartı saate takabilirsiniz. Sim kartını saat kapalıyken taktığınızdan emin olmalısınız. Açtıktan sonra yönlendirmeleri takip ederek gerekli olan uygulamaları indirebilir ve çocuğunuzun zevkine göre içeriğini ayarlayabilirsiniz. 

Pembe Oyuncak Temalı Akıllı Bileklik

Pembe oyuncak temalı şekilde tasarlanan akıllı bileklik modellerinde süper hafiflik ve incelik saate zarif bir tasarım katar. Aynı zamanda hem zamanın hem de modelin keyfini çıkarmaya olanak sağlar. Geliştirilmiş led ekran ve netlik özelliği sayesinde çocukların her şeyi HD kalitede görmesine ve izlemesine olanak sağlar. Kişiselleştirilmiş saat yüzleri sayesinde çocukların kendine has bir bileklik tarzı edinmesine yardımcı olur. Benzersiz bir cazibeye sahip olan bu modeller çok yönlü sağlık yönetimi de sağlar. Her ayrıntıya önem verilerek tasarlanan akıllı bileklik modellerinde kan oksijen doygunluğu ölçümü niteliği de mevcuttur. Bu özellik sayesinde kişisel sağlık koruyucusu olarak kullanımına devam edilebilir. Aynı zamanda 24 saat boyunca kalp atış hızı izleme özelliği de vardır. Sizi korumaya yönelik uyarıları sayesinde çocukları rahatsız etmeden kontrol altına alır. Uyku kalitesi izleme sayesinde uykuya dair performansı optimum düzeyde takip altına alır. Uyku evrelerini analiz etmeniz için oldukça ideal bir gereçtir. Ayrıca çocukların stres düzeyini incelemeye yönelik özellikler de sergileyen pembe oyuncak temalı akıllı bileklik modelleri bunaldıkları zaman sakinleştirici ipuçları verirler. 

Dokunmatik Ekran Pembe Spor Bileklik 

Akıllı saat denildiği zamana akla gelen ilk özellik ekran kalitesidir. Netlik açısından, HD görünüm açısından ve diğer tüm özellikler açısından ekranın kullanışlı olması gerekir. Dokunmatik ekran pembe spor akıllı bileklik modelleri tam günlük kullanıma uygundur. Tüm gün spor verilerinizi takip etmenize ve kaydetmenize olanak sunan dokunmatik ekran spor pembe akıllı saat, alt ve üstü geniş çaplı modeller arasında yer alır. Hafif ağırlığı sayesinde bilekte kolay bir kullanım avantajı sunar. 3 farklı hareket modunu destekleyerek aktiviteleri izler, koşu ve atlama dahil tüm hareketleri kayıt altına alır. Çeşitli ortamlara çok hızlı bir şekilde uyum sağlayan bu bileklik modeli mesaj ve çağrıları da kolaylıkla almanızı ve vermenizi sağlar. Sağlıklı bir yaşam tarzına adapte olmak isteyenler için en ideal modeller arasında yer alan dokunmatik ekran pembe spor bileklik modelleri önemli bilgileri de hatırlatır. 

Pembe Universal Çocuk Akıllı Saat

Özel takip sistemine sahip olan pembe universal çocuk akıllı saat modellerinde Sos özelliği ve LBS girişleri mevcuttur. Ders modundan alarm moduna, uzaktan kamera modundan, konum takibine, karşılıklı konuşma özelliğinden saatin şarjı azaldı uyarısına, sesli mesaj alıp verme özelliğinden acil arama özelliğine varana dek nitelikleri oldukça fazla olan bir modeldir. GPS sistemine dahi sahip olan bu akıllı saat sayesinde dilediğiniz her an her yerde çocuğunuzu izleyebilirsiniz. Üstelik bunu ona fark ettirmeden ve rahatsız etmeden yapabilirsiniz. Garanti süresi 12 ay olan akıllı saat modellerinde su geçirmez özellik de mevcuttur. Belirli bir derinliğe kadar çocuklar kolunda akıllı saati varken yüzebilirler, duş alabilirler. 

En Üst Sürüm Pembe Akıllı Saat

En üst sürüm özelliklere sahip olan pembe akıllı saat modellerinde vücut ısı göstergesi dahi mevcuttur. Vücut ısısını kontrol ederek çocukların ateşi olup olmadığı konusunda uyarı ve bildirim verir. Kalp atım sayısını takip ederek herhangi bir nabız sorunu olup olmadığına dair uyarı yapar. Sosyal medya hesaplarına girip mesaj alabilmeyi destekler. Aynı zamanda hem Android hem de IOS desteklidir. Adım sayar özelliği sayesinde çocukların günde kaç adım attığını göstererek onları sağlıklı ve hareketli bir yaşam için aktif ve hevesli hale getirir. Aynı zamanda kalori hesaplama özelliği sayesinde kilo alıp verme konusunda plan ve programınızı takip etmenize de olanak sağlar. Full dokunmatik ekranı sayesinde çocukların kullanımını kolaylaştırır. Bir takışta sarj süresi kesintisiz şekilde yaklaşık 2 saat sürmektedir. 

Tüm Telefonlarla Uyumlu Yeni Nesil Pembe Akıllı Saat

Tüm telefonlarla uyumlu şekilde üretilen yeni nesil pembe akıllı saat modellerinin kullanımı her geçen gün artış göstermeye hızla devam ediyor. Daha fazla iç konfora sahip olan bu modeller uzun ömürlü pil kullanımına da sahiptir. Yoğun kullanımlar için de, tipik kullanımlar için de, en önemlisi de temel kullanımlar için tercih edilebilir ideal modellerdir. Tasarımı oldukça zarif ve mini görünmesine rağmen içerdiği özellikler maksimum güce ulaşır. 

Akıllı Saat Kullanımının Faydaları Nelerdir?

Hem yetişkinler için hem çocuklar için akıllı saat kullanımının önemi her zaman ön plandadır. Özellikle de çocuklar için akıllı saat kullanımı demek takiplerini gün boyu rahatlıkla yapabilmek demektir. Nabız ölçümünden sesli mesaj servisine, saat kontrolünden hareket kontrolüne varana dek her açıdan hem çocuklara hem ebeveynlere avantaj sağlar. 

Pembe Akıllı Saat Fiyatları

Pembe akıllı saat fiyatları bütçe dostu olacak şekilde belirlenir. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan son derece kolay bir şekilde pembe akıllı saat modellerinden çocuklarınız için temin edebilirsiniz. Özellikle de kız çocuklarının ilgisini büyük ölçüde çekmekte olan bu saat modellerinde fiyatlar sizleri zorlayacak seviyede değildir. 

Pembe Akıllı Saat Modelleri Kimler İçin Uygundur?

Pembe renk tonlarına sahip akıllı saat ve bileklik modelleri kız çocukları ve bayanlar için uygundur. Kız çocukları için daha açık renk tonları tercih edilirken kadınlar için daha koyu pembe renk tonu içeren modeller tercih edilebilir. 

Pembe Akıllı Saat Modelleri Bütçeye Uygun mudur?

Pembe renk kullanılarak tasarlanan akıllı saat modelleri oldukça ideal fiyatlara sahiptir. Bu nedenle almak istediğiniz zaman bütçenizi zorlamadan temin edebilirsiniz. Niteliklerine göre ve ekran kalitesine bağlı olarak fiyatlarında değişiklikler elbette meydana gelebilir. 

Pembe Akıllı Saat Modellerinin En Temel Özelliği Nedir? 

Pembe akıllı saat modellerinde en temel özellik dokunmatik ekrana sahip olmalarıdır. Çocuklar için daha kolay bir kullanım sağlar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pembe Akıllı Saat Fiyatları

568 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka