Geliştirdiği elektrikli ev aletleri ile 1966 yılından bu yana çok sayıda kullanıcıya ulaşan Arzum, tıpkı blender, mutfak robotu, kettle, tost makinesi, mini fırın, saç kurutma makinesi, elektrikli süpürge ve ütü çeşitleri gibi ürünleri ile dikkat çeker. Yeni nesil teknolojileri kaliteli malzemeler ile bir araya getirerek kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen başarılı marka, özellikle elektrikli süpürge modelleri ile fark yaratır. Her tür beklenti ve ihtiyaca yanıt veren model seçenekleri ile övgü toplayan Arzum süpürge modelleri, yüksek emiş güçleri, kullanıcıyı yormayan yapıları, çok yönlü kullanım sağlayan aparatları, havayı da temizleyebilen filtreleri ve düşük ses seviyeleri ile ev temizliğini konforlu bir hale getirir. Kullanıcıyı yormadan derinlemesine temizlik vadeden bu cihazlar, modelden modele farklılık gösteren fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Arzum süpürge fiyatları genel olarak ulaşılabilir seviyelerdedir.

Arzum Süpürge Özellikleri

Başarılı markanın elektrikli süpürgeleri, robot süpürgelerden Arzum gırgır süpürge olarak adlandırılan nostaljik gırgır görünümlü süpürgelere kadar birçok modeli kapsar. Çeşidin çok olması nedeniyle çok fazla özelliği bir arada sunan bu süpürgeler farklı motor ve emiş güçlerine sahiptir. Arzum 1500, 1550, 1600, 1800, 2400, 2500 watt süpürge gibi farklı güce sahip olan modellerin emiş güçleri de farklıdır. Arzum süpürge modelleri, kullanılan filtreler nedeniyle farklı özelliklere sahiptir. HEPA filtre ve çeşitlerine sıkça yer verilen bu süpürgelerde klasik sünger motor koruma filtresinden kağıt filtreye kadar farklı özellikleri ile öne çıkan filtreler kullanılır. Farklı ses seviyeleri ile dikkat çeken Arzum elektrikli süpürge sessiz süpürme avantajı sunan ve 60 dB’in altında çalışan süpürgeleri ile fark yaratır. Düşük çalışma seslerinin Arzum elektrikli süpürge kullanıcı yorumları ve incelemelerinde de onaylandığı Arzum sessiz süpürge modelleri arasında 40 dB’in altında ekstra sessiz süpürgeler de yer alır. Ağır olmayan gövdeleri, hareket kolaylığı sağlayan tekerlekleri, kullanıcıların boylarına göre ayarlayabileceği teleskopik boruları, kablo uzunlukları, hızlı şarj özellikleri, tam dolu batarya ile uzun süre süpürme avantajı sunan Arzum elektrikli süpürge modelleri, darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı dış gövdeleri ile uzun bir kullanım ömrü vadeder. Kolay bulunabilen yedek parça, etkin temizlik sağlayan süpürme başlıkları da Arzum elektrikli süpürge modellerinin genel özellikleri arasındadır.

Arzum Süpürge Çeşitleri

Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alan Arzum’un kullanıcılara farklı seçenekler sunduğu elektrikli süpürge çeşitleri şunlardır:

  • Dikey Süpürgeler: Klasik yatay süpürge tasarımın aksine dikey kullanım ve park avantajı sunan bu modeller arasında kablolu/kablosuz, toz torbalı/toz torbasız gibi modeller bulunur. Arzum uzun süpürge olarak da bilinen bu modeller arasında Arzum baston süpürge, gırgır süpürge ve yeni nesil şarjlı süpürgeler bulunur.
  • Kablosuz/Şarjlı Süpürgeler: Şarj edilebilir bataryaları ile kablosuz kullanım avantajı sunan Arzum kablosuz süpürge modelleri, hafif olmaları ve kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlamaları ile öne çıkar. Kullanım ve şarj süreleri ise batarya tipine ve kapasitesine göre değişir.
  • Toz Torbalı Süpürgeler: Hem dikey hem de klasik yatay modeller arasında yer alan toz torbalı süpürgeler arasında kullan-at torba ile yıkanabilir torbaların yer aldığı modeller bulunur.
  • Toz Torbasız Süpürgeler: Bu süpürge modellerinde toz torbası yerine tozların biriktiği bir toz haznesi yer alır. Arzum hazneli süpürge modellerinde hazne kapasitesi ve boşaltma şekli süpürge modeline göre farklılık gösterir.
  • Robot Süpürgeler: Yaşam alanlarının her zaman temiz kalmasını isteyenlere hitap eden ve Arzum süpürge makinesi olarak da bilinen robot süpürge modelleri sessiz ve pratik olmaları ile öne çıkar.

Gelişen teknolojiler ile birlikte kullanıcılara farklı süpürge modelleri sunan Arzum, ıslak ya da kuru temizlik yapılmasını sağlayan süpürgeler de üretir. Arzum elektrikli süpürge kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde öne çıkan bu modeller, all in one konsepti ile büyük bir kolaylık sağlar. Öte yandan Arzum elektrikli süpürge toz torbalı, torbasız modeller arasında birkaç hareket ile el süpürgesine dönüşen modeller de bulunur. Arzum küçük elektrikli süpürge olarak da bilinen bu modeller, ergonomik tasarımları ile büyük ilgi görür.

Arzum Süpürge Modelleri

Her çeşit süpürge çeşidini üreten Arzum, nostaljik görünümlü süpürgelerden modern teknolojilerle çalışan robot süpürgelere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Arzum elektrikli süpürge çeşitleri arasında en sık tercih edilenler Arzum şarjlı süpürge olarak bilinen kablosuz ve dikey modellerdir. Ortalama 30 dakikaya varan kullanım süreleri ile dikkat çeken bu süpürgeler kablosuz kullanım sunar. Arzum ayaklı süpürge olarak bilinen modeller ise kablolu dikey süpürgelerdir. Nostaljik görünümlü modern bir gırgır olan Arzum gırgır süpürge de bu modeller arasında yer alır. Farklı özelliklere sahip modelleri ile dikkat çeken Arzum torbalı, torbasız süpürge ile baston süpürgeler, 3 metreye varan kablo uzunluğu, farklı süpürme başlıkları ve 48 dB ile 81 dB arasında değişen ses seviyeleri ile dikkat çeker. Öte yandan Arzum toz torbasız süpürge modelleri arasında ıslak ve kuru çalışan ürünler de vardır. Su tankı bulunan ve tozları suya hapseden süpürgeler ile toz haznesine sahip olan süpürgelerin tamamı farklı kullanım süreçlerine sahip olsalar da derinlemesine temizlik vadeder. Arzum elektrik süpürge fiyatları ise modelden modele farklılık gösterir. Dolayısıyla Arzum şarjlı süpürge fiyatları ile kablolu Arzum torbasız elektrikli süpürge fiyatları arasında farklılıklar söz konusudur.

Arzum Süpürge Aksesuarları

Turbo süpürme başlığı, evcil hayvan başlığı, perde süpürme aparatı gibi süpürme başlıkları ile etkin bir temizlik sunan Arzum elektrikli süpürgeler, yedek parça ve aksesuar avantajıyla da benzerlerinden ayrılır. Markanın süpürme başlıkları pek çok modelle uyumlu olduğu için kullanıcılara süpürgesini geliştirme olanağı sunar. Bununla birlikte filtreler ve toz torbaları başta olmak üzere yedek parça bulma kolaylığı ile fark yaratan Arzum, tüm yedek parça ve aksesuarlara bütçe dostu fiyatlar ile ulaşma olanağı sunar. Arzum süpürge kullananlar tarafından övgüyle söz edilen bu avantaj sayesinde süpürge modeli ne olursa olsun masrafsız ve ayrıcalıklı bir kullanım sağlanır. Arzum süpürge yorumları ve değerlendirmelerinde de kullanıcılardan tam not almayı başardığı görülür.

Arzum Süpürge Fiyatları

Şarjlı dikey süpürgelerden HEPA filtreli klasik süpürgelere kadar pek çok seçenek sunan Arzum, kullanıcıların yorulmadan derinlemesine temizlik yapabilmeleri için ürün gamını genişletmeye devam eder. Modern üretim teknolojileri sayesinde her yeni süpürge modelinde yeni avantajlar sunan başarılı marka ulaşılabilir fiyat politikası ile fark yaratır. Sahip oldukları özellikler nedeniyle farklı fiyatlar ile kullanıcılara sunulan Arzum süpürge çeşitleri, uzun ömürlü ve masrafsız kullanım vadeder. Hemen herkese hitap eden Arzum elektrikli süpürge fiyatları, süpürgelerin özellikleri ve çalışma prensiplerine göre farklılık gösterir. Örneğin, yeni nesil temizlik cihazları olarak kabul edilen robot süpürge fiyatları ile dahili bataryaya sahip Arzum toz torbasız süpürge fiyatları farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak her bütçeye hitap eden bir Arzum elektrikli süpürge modeli bulmak mümkündür.

Arzum süpürge alırken nelere dikkat edilmeli?

Zengin ürün yelpazesi ile kullanıcılara çok fazla seçenek sunan Arzum, dikey/yatay, kablolu/kablosuz, toz torbalı/toz torbasız, robot, şarjlı ve el süpürgesi modelleri üretir. Motor güçleri, çalışma sesleri, toz hazneleri, kablo uzunlukları, ağırlıkları, hareket kabiliyetleri, filtre tipleri, enerji tüketim miktarları, şarj süreleri hatta görsel tasarımları ile birbirinden farklı olan Arzum süpürgeler arasından beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı tercih etmeniz önerilir.

Arzum süpürge filtresi nasıl temizlenir?

Arzum süpürgelerin emiş gücünün ilk günkü gibi kalmasında büyük rol oynayan filtreler, süpürge modellerine göre farklılık gösterir. Bu filtrelerden bazıları yıkanabilir nitelikte iken bazılarının ise asla su ile temas etmemesi gerekir. Dolayısıyla filtre temizliğinden önce Arzum süpürgenin kullanım kılavuzunda yer alan filtre bakımı bölümü incelenmelidir.

Arzum robot süpürge nasıl kullanılır?

Akıllı robot süpürge modelleri ile beğeni toplayan Arzum, mobil uygulama üzerinden kontrol avantajı ile pratik bir kullanım sağlar. Bu sayede robot süpürgeyi, üzerinde yer alan kontrol panelinden veya akıllı telefonda yer alan mobil uygulama üzerinden kontrol etmek, çalışma alanını, çalışma sürelerini belirlemek mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Süpürge

299 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Süpürgeler
Süpürgeler
Toz Torbasız Süpürge
Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Şarjlı Süpürge
Robot Süpürge
Robot Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Süpürge Aksesuarları
Süpürge Aksesuarları
Sulu Süpürge
Sulu Süpürge
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 299 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/arzum