Axen televizyon modelleri ihtiyacınıza göre aradığınız her türlü kaliteye en kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Axen LED Tv ayarları, kullanımı açısından oldukça pratik ve kolay imkan tanıyor. Birçok avantaja da en uygun şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmeniz için üst düzey performans göstererek fazladan keyif almanıza olanak sunuyor. Ses sistemi özellikleri yönünden çok yönlü olarak tasarlanan televizyon sistemleri sizlere net ses verisi elde etme fırsatını sağlıyor.

Odanızı tamamen saran ses kanallarıyla kendinizi bir sinema salonunda ya da canlı bir konser alanında hissettiren muhteşem özellikleri ve son sistem yenilikleri ayağınıza kadar getiriyor. Günlük yaşamınıza uygun olarak tasarlanan televizyon modellerinin fiyatları ürünün yapısına, modeline ve sahip olduğu teknik özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Ortalama bir ağırlığı olan ve aranan ideal tasarımı ulaşabildiği en güçlü görüntü teknolojisi sistemi ile de oldukça dikkat çekiyor. Özel olarak dizayn edilen Axen marka televizyon modelleri birçok salonun ve odanın arka planında dikkat çekerek ilgi topluyor. Siz de son sistem full hd görüntü kalitesi ile olağanüstü netlik deneyimini paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Axen LED TV

Axen modelleri ve özellikleri son derece güçlü donanıma sahip olan yapısı ile göz dolduruyor. Sizlere standartların üstünde bir performans göstererek etkileyici bir ses kalitesi sunuyor Özenle geliştirilmiş teknik özellikleri açısından modern ekipmanları ile Axen televizyonlar sağlam bir duruş sergiliyor. Full hd LED dinamik görsel sağlayıcısı bakımından da oldukça yenilik dolu bu modeller sizi oturduğunuz yerden eğlenceye, mükemmel bir deneyime davet ediyor. Axen LED Tv çeşitleri uzak mesafe bakışı için özel olarak tasarlanmış göz yormayan çözünürlük kalitesi sayesinde daha rahat ve konforlu hissetme ayrıcalığına sahip olmanızı sağlıyor. Kontrast ve ses çıkışı performansları özellikle göz önünde bulundurularak kullanıcılara artı sağlayarak eşlik ediyor. Uzaktan kumandası ile rahatlıkla kontrol edebileceğiniz ürünlerin arkasında var olan bağlantı girişleri ile uydu alıcısı, laptop, DVD/VCD oynatıcı, kulaklık, hoparlör gibi çeşitli ürünlere ev sahipliği yaparak beğeni topluyor.

Ekran ebatı nasıl olursa olsun şık görünümü ile her odanıza uyum sağlar. Tek yaşayanların ya da bir odasında kullanmak üzere daha çok tercih edenlerin küçük ebatlı Axen LED Tv modelleri kullanması yerden ve enerjiden tasarruf yapılmasını sağlar. Oldukça ileri seviyede donanıma sahip televizyon modelleri kullanıcıya kolay ve pratik bir kullanım alanı yaratıyor. Çok kolay bir şekilde sağlanan kurulumu ve diğer kişisel özellikleri kendi isteğinize göre ayarlar bölümünde ayrıntılı olarak düzenleyebilirsiniz. Ses ve görsellik açısından tercih edilen ürünler hem açık alanlarda hem de kapalı mekanlarda güçlü bir etkinlik gösteriyor. Akşam ışık altında ekstra bir enerji göstererek göz temasınızı olumsuz yönde etkilemiyor hatta uzun süre izlemenizdeki yorgunluğu da önlüyor. Dizüstü bilgisayar için ayrı bağlantısı bulunan televizyon seçenekleri ile karşılıklı bağlantı kurarak dilediğiniz şekilde kullanım olanağına kavuşabilirsiniz. Bütün bu özellikler haricinde kablosuz bağlantı imkanı sağlanan ürünler de geniş ekranda işlemlerinizi kontrol altında denetleme imkanı sunuyor. Kategori adı altında yapacağınız karşılaştırma sayesinde ihtiyacınız için uygun seçeneklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Axen LED Tv fiyatları tasarım, teknik ve ekran boyutu açısından değişiklik gösteriyor. Axen marka televizyon modellerini tercih etmeyi düşünenler için gelişmiş teknolojileri ile beraber birbirinden farklı seçenekleriyle dikkat çekiyor. İlgileneceğiniz Axen marka televizyon modelleri sizlere üstün performans garantisi veriyor. Siz de bu üstün ve benzersiz özelliklerden faydalanmak ve değerlendirmek istiyorsanız hemen keyifle alışverişe başlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Axen Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

55 inç / 139 cm
65 inç / 165 cm
50 inç / 127 cm
24 inç / 61 cm
32 inç / 81 cm
39 inç / 99 cm
40 inç / 101 cm
43 inç / 109 cm
49 inç / 124 cm
58 inç / 147 cm
4K Ultra HD
Full HD
HD
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/axen