Televizyon neredeyse her evde ve iş yerinde bulunan, tüm dünyadaki olaylar hakkında bilgi sahibi olmak için gerekli olan önemli bir elektronik cihazdır. Gün geçtikçe televizyonların sahip oldukları teknik özellikler ve tasarımlar değişir. Modern dünyaya ayak uyduran ürünler gelişir, fiziksel ve donanımsal bakımdan teknolojinin getirilerini kullanıcılara yansıtır. Axen televizyon modelleri de ekran boyutlarıyla, çözünürlükleriyle, görüntü teknolojisiyle, renkleriyle, işletim sistemleriyle ve diğer özellikleriyle ön plana çıkar. Bir televizyondan beklenen tüm özellikleri içeren modeller gelişmiş teknolojik donanımları sayesinde farklı avantajlardan yararlanmayı sağlar. Geniş ekranları film ve dizi keyfinizin ikiye katlanmasına yardımcı olur. Sinemadaymış gibi hissetmenizi sağlayacak çözünürlük ve ses kaliteleri de Axen Tv çeşitleri arasında yer alır. Yüksek performanslı Axen küçük Tv modern ekipmanlarıyla da dikkat çeker. Ürünlerde yer alan USB, kulaklık, scart ve VGA girişleri ile diğer elektronik cihazlarınızı bağlayabilir, büyük ekranda müzik dinleme, film izleme ve oyun oynama keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca 2 veya 3 HDMI girişine sahip olan modellerde siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunur. Odanızın dekorasyonunu ve zevkinizi göz önünde bulundurarak renk seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Axen televizyon çeşitleri Smart Tv işletim sistemiyle de ön plana çıkar. Smart Tv özellikleri sayesinde internete geniş ekrandan bağlanabilir, teknolojinin avantajlarından Axen marka güvencesiyle yararlanabilirsiniz. Akıllı televizyonlar dijital ortamdan müzik dinlemenizi ve dizi izlemenizi sağlar. Üstelik oyun oynayabilir ve sosyal medyada da gezinebilirsiniz.

Kaliteli Axen Televizyon Modelleri

Birbirinden kaliteli Axen LED Tv modellerini keşfederek yüksek ses ve görüntü kalitesinden yararlanabilirsiniz. Farklı ekran boyutlarına ve çözünürlüklere sahip olan modeller televizyon izleme keyfinizi ikiye katlar. Sevdiklerinizle ya da tek başınıza sevdiğiniz programları izlerken fonksiyonel modelleri kullanabilirsiniz. Özellikle standart kalınlıklarda olmaları her yere kolayca uyum sağlamalarına yardımcı olur. Ayaklı modeller ise Tv ünitesi ya da masa üzerine konulabilmelerini sağlar. Standart uzunluklara sahip olan Axen Tv modelleri masaüstünün kolayca temizlenmesine de zemin hazırlar. Ürünler farklı genişliklerdeki ekranlarıyla da dikkat çeker. Yüksek çözünürlüklere sahip olan modellerde zevkinize, bütçenize ve ortamınıza uygun olan ekran boyutunu belirleyebilirsiniz. Bu sayede yüksek performanslı görüntü kalitelerinden de yararlanılabilir. Modeller 55, 50, 43, 32, 58, 49 ve 39 inç boyutlarıyla farklı tasarımlara sahiptir. Her boyut farklı santim değerleriyle ölçülür. Satın alırken yerinizi ölçerek Tv boyutunu belirleyebilirsiniz. Axen 60 ekran, 80 ekran, 108 ekran, 165 ekran Tv seçenekleri çözünürlükleriyle de ön plana çıkar. 4K Full HD, Full HD ve HD seçeneklerine sahip olan modeller görsellerin canlı ve net gözükmesini sağlar. 4K teknolojisi yüksek piksel sayıları sayesinde ekrandaki her şeyi Full HD şekilde görebilmenizi sağlar. Sinema formatında filmler izlemek isterseniz 4K modelleri inceleyebilirsiniz. Dijital sinema versiyonlarını kapsayan Axen 4K televizyon çeşitleri renkleri de canlı halleriyle görebilmenizi sağlar. Film, dizi, program ya da klip izlerken yüksek ışık teknolojisi sayesinde renkler maksimum kaliteyle ekranda belirir. Bu sayede derinlik ve gerçeklik de artmış olur. Görüntüyle beraber ses kalitesinin de arttığını söylemek mümkündür. Axen marka televizyon çeşitlerinde Full HD görüntülerle beraber yüksek ses teknolojisi de bulunur.

Yüksek Teknolojili Axen Televizyon Çeşitleri

Axen televizyon çeşitlerinin dikkat çeken özelliklerinin başında yüksek teknolojiyle donatılmış olmaları yer alır. Ürünlerde yer alan Smart Tv ve LED teknolojisi yüksek performanslı görüntüler çıkmasını sağlar. Dijital ortamda yayınlanan dizi, film ve müzikleri Axen 124 ekran televizyon ile izleyebilirsiniz. Akıllı televizyonlarda yer alan teknolojiler oyun oynayıp sosyal medya hesaplarınızda gezinmenize de yardımcı olur. Telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden yapabileceğiniz çoğu şeyi Smart Tv teknolojisiyle gerçekleştirebilirsiniz. Yapay zeka teknolojisi kullanılarak üretilen Axen monitör Tv çeşitleri gelişmiş işletim sistemlerine sahiptir. Android işletim sisteminin bulunduğu ürünler mevcuttur. Android Tv modelleri gelişmiş teknik özellikleri sayesinde televizyon izleme keyfinizin artmasını sağlar. Üstelik popüler sosyal medya platformlarına da doğrudan bağlanabilmenize yardımcı olur. Basit bir Wi-Fi bağlantısı sayesinde televizyonunuzu internete bağlayabilir, teknolojinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Axen marka Tv Smart Tv teknolojisi sayesinde çeşitli oyun ve uygulamalardan yararlanabilmenizi de sağlar. 4 çekirdekli işlemciye sahip olan modeller UHD 4K görüntü kalitelerine sahiptir. Tüm bu özellikleri yüksek performanslı bir çalışma göstermelerine yardımcı olur. Üstelik yenileme hızları da yüksek olduğundan ekranın başında fazla beklemenize gerek kalmadan tüm komutları hızlıca gerçekleştirir. Yüksek teknolojili Axen küçük televizyon farklı mobil uygulamaları indirebilmenizi de sağlar. Oyun, program gibi çeşitli uygulamaların sürümlerini kaldırır ve gelişmiş arayüzleri sayesinde rahatça kullanabilmenizi sağlar. Axen 24 inç televizyon çeşitleri birden fazla uygulamayı aynı anda kullanabilmenize de yardımcı olur. Farklı RAM ve dahili hafıza kapasitelerine sahip olan ürünler gelişmiş özellikleri sayesinde farklı uygulamaları aynı anda çalıştırabilir. Ayrıca kablosuz görüntü aktarımını destekleyen modeller de bulunur. Bu seçenekler sayesinde telefonlar, tabletler ve bilgisayarla televizyona bağlanabilir. Ardından cihazlardaki görüntüler büyük ve yüksek çözünürlükteki ekranlarda görüntülenebilir.

Axen Televizyon Modelleriyle Benzersiz Deneyimler

Film ya da dizi izlerken, oyun oynarken, müzik dinlerken benzersisz deneimlerden yararlanmak isterseniz Axen Android Tv modellerini kullanabilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip olan ürünler ölçüleri, işletim sistemleri ve ekran teknolojileriyle hayatınızın keyifli hale gelmesini sağlar. Büyük ekranda yapacağınız aktiviteleri arttırabilir, görselleri canlı ve net bir şekilde görebilirsiniz. Ekrandaki renklerin dengeli bir şekilde canlı ve parlak gözükmesini sağlayan LED teknolojisi müşterilerin beğenisini toplar. Kaliteli aydınlatma çözümlerine sahip olan Axen 32 inç televizyon düşük enerji tüketimleri ile de ön plana çıkar. Bu sayede elektrik faturasından da tasarruf edilebilir. LED teknolojisi minimum enerji tüketimiyle maksimum kullanım ömrünün gerçekleşmesini sağlar. Axen televizyon özellikleri arasında uzun kullanım ömürleri de yer alır. Yıllar boyu sorunsuz bir şekilde teknolojik donanımlara sahip, şık tasarımlı ürünleri kullanabilirsiniz. Kaliteli ekranları dayanıklı yapılarıyla ön plana çıkar. Arayüzlerinin kullanışlı olması da ürünlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Modeller kaliteli, boğuk olmayan, net ses çıkışları sayesinde gürültülü bir şekilde film, dizi izlemenizi ve müzik dinlemenizi sağlar. Bu özellik oyun oynarken de keyifli deneyimler elde etmenize yardımcı olur. Axen Full HD, UHD Tv seçenekleri geniş ekranda benzersiz oyunlar oynamanıza yardımcı olur. Kendi oyun konsollarınızı bağlayabileceğiniz gibi Smart Tv sayesinde oyun da indirebilirsiniz. Heyecan ve aksiyon dolu görevleri mükemmel ses, görüntü kalitesiyle geçebilirsiniz. Dikkat çekici bir başka özellik görüntü yenileme hızlarıdır. Film, dizi izlerken ya da oyun oynarken yenileme hızının önemi artar. Bunun nedeni görüntülerin maksimum hızda yenilenmesi görselleri yakalayabilmek adına oldukça önemlidir. Axen Smart Tv seçenekleri sahnelerin akıcı bir şekilde izlenmesini sağlar. Bu özellik Full HD görüntü kalitesinde film ya da dizi izlemek için mükemmel bir deneyimdir. Modern tasarımlı Tv sehpası çeşitlerini inceleyerek Axen ürünlerini rahatlıkla konumlandırabileceğiniz bir ürüne ulaşabilirsiniz.

Axen Televizyonların Teknik Özellikleri

Gelişmiş teknik özelliklere sahip olan Axen 24 inç Tv çeşitleri ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ekran boyutları, çözünürlükleri, dahili Wi-Fi’ye sahip olmaları ve kablosuz görüntü aktarımları sayesinde her ortamda pratik bir kullanım sergiler. Özellikle kablosuz görüntü çıkışları sayesinde kablo derdiyle uğraşmadan hızlı bir şekilde bağlantı yapılabilir. Bu sayede telefondaki, bilgisayardaki ya da tabletteki görüntüler televizyona aktarılabilir. Farklı dahili hafızalara sahip olan modellerde internet bağlantısı da kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Android Tv seçeneklerinde ev internetinizi bağlayabilir, yüksek kalitedeki teknolojik donanımlardan yararlanabilirsiniz. Axen Tv özellikleri arasında giriş çıkış bölümlerinin kalitesi de yer alır. USB, kulaklık girişleri için tasarlanan bölümler birden fazladır. Bu sayede aynı anda hem USB girişi sağlayabilir hem de kulaklıkla dinleyebilirsiniz. Televizyona birden fazla cihaz aynı anda bağlanabilir ve ses sistemi girişleri yapılabilir. Televizyon Axen modellerini dikkat çeken diğer teknik özellikleri kontrast oranlarıdır. Görüntü kalitesi üzerinde oldukça etkili olan kontrast oranları renklerin maksimum canlılıkla gözükmesini sağlar. Bu sayede derinlik ve gerçeklik payları da yükselmiş olur. Özellikle siyah ve beyaz tonları Axen 55 inç televizyon sayesinde net bir şekilde gözükür. Siyah ve beyaz dışında ara tonlar olan gri renkleri de belirgin şekilde ortaya çıkar. Dikkat çekici çözünürlük performansları ürünlerin dinamikliğini arttırır. Ayrıca 4 çekirdekli işlemcileri de hızlı performansların deneyimlenmesini sağlar. Çekirdekli hızı Axen 109 ekran Tv modellerinin hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Özellikle internete bağlanıldığında, video izlerken donma ve kasma sorunları yaşanmaz. Tepkime hızı her zaman maksimum performanstadır, bu sayede web tarayıcı ve uygulamalar yüksek kalitede çalışır. Ekran geçişleri oyun oynarken de mükemmel bir deneyim yaşamayı sağlar. Axen televizyon 82 ekran modelleri işlemcileri ve işletim sistemleri sayesinde gelişmiş özelliklerini yansıtır.

Şık Tasarımlı Axen Televizyonlar

Markanın televizyonları şık tasarımlarıyla da ön plana çıkar. Günümüzün popüler tasarımları arasında yer alan ince ekranlar Axen uydu alıcılı, oval, plazma Tv seçenekleri arasında bulunur. İnce ekranlar dayanıklı ama bir o kadar da hafiftir. Bu nedenle rahatça istenilen noktalara taşınabilir. Ayrıca görüntü kalitesinin artması, derinliğin ve gerçekliğin yüksek performanslı olması için de ince ekranlar tercih edilir. Ekranların incelikleriyle beraber büyüklükleri de dikkat çeker. Farklı inçlerdeki modeller her eve uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Bu sayede dekorasyon ve salon büyüklüğü dikkate alınarak ebat seçimi yapılabilir. Şık tasarımlı modeller siyah ve beyaz renkleriyle de göz kamaştırır. Genellikle siyah tasarımlar klasik olduğundan sıklıkla tercih edilir. Ancak dekorasyona ve zevke bağlı olarak Axen beyaz Tv modelleri de seçilebilir. Şık beyaz çerçevelerden oluşan ürünlerde ayaklarda beyazdır. Bu sayede baştan aşağı uyumlu bir tasarım elde edilir. Çok yönlü tasarımlar düz ve kavisli modelleriyle de ön plana çıkar. Klasik düz tasarımlar görüntülerin her noktadan eşit şekilde gözükmesini sağlar. Özellikle kabalıkla beraber Tv izlerken düz ekranların avantajları ortaya çıkar. Axen beyaz televizyon çeşitleri odak mesafesinin iyi bir şekilde ayarlanmasını sağlar ve görüntüler eşit uzaklıkta her yere dağılır. Bu sayede çoklu izleyiciler ve oyuncular televizyonu maksimum verimle kullanabilir. Günümüzün popüler tasarımları arasında yer alan Axen Curved Tv modellerinde ise farklı avantajlar yer alır. Kavisli tasarımlar derinliğin artmasını ve ışık odağının yayılmasını sağlar. Bu özellik göz sağlığının korunması açısından da oldukça önemlidir. Ekrandan yayılan ışıklar gözleri yormaz, kontrast oranları da mükemmel şekilde ayarlanır. Özellikle sinema severler Axen 40 inç tv tasarımlarını sıklıkla tercih eder. Bunun nedeni Tv karşısında saatlerce vakit geçirseniz dahi yorulmadan keyifli dakikalara devam edebilirsiniz.

Axen Televizyon Fiyatları

Kaliteli Axen 82 ekran Tv çeşitlerinin fiyatları da oldukça uygundur. Şık tasarımlı ve çok fonksiyonlu modeller fiyatlarıyla bütçeyi fazla zorlamadan gelişmiş görüntü kalitesinden yararlanmayı sağlar. Yüksek performanslı modellerdeki ses ve görüntü kaliteleri dizi, film izleme, oyun oynama keyfini ikiye katlar. Axen televizyon fiyatları belirlenirken ekran boyutları, çözünürlükleri, Smart Tv’ye sahip olup olmadıkları, işletim sistemleri, renkleri, HDMI giriş sayıları ve bağlantı seçenekleri dikkate alınır. Teknik özellikleri ve teknolojik donanımları gelişmiş modellerde fiyatlar yükselebilir. Ancak kullanım bakımından oldukça tatmin edici ve keyifli olduklarını söylemek mümkündür. Axen Tv ne kadar sorusunun cevabı ürünlerin yeni nesil teknolojileri ne kadar içerdiğiyle de alakalıdır. Smart Tv teknolojili modeller sadece televizyon görevi değil aynı zamanda telefon, tablet ve bilgisayar görevi de görür. Büyük ekranda oyun oynamak, sosyal medyada gezinmek ya da popüler videoları izlemek isteyenler Axen 140 ekran televizyon tercih edebilir. Mouse ve klavyeyle beraber de kullanılabilecek olan ürünler 4K Ultra HD LED teknolojileriyle mükemmel görüntü kalitesinde görselleri seyredebilmenizi sağlar. Ekrandaki sahneleri canlı ve parlak bir şekilde görürken aynı zamanda gözlerinizin fazla ışıktan yorulmasını engelleyebilirsiniz. Axen Tv fiyatları belirlenirken tasarımları ve avantajları da göz önünde bulundurulur. Ürünler düz ya da kavisli tasarımlarıyla görüntülerin mükemmel bir şekilde seyredilmesini sağlar. Ürünlerle beraber gelen kumanda da ergonomik tasarımıyla dikkat çeker. Kumanda ve televizyonla beraber kullanma kılavuzu da yer alır. Axen televizyon nasıl kurulur sorusunun cevabını bu kılavuzda bulabilirsiniz. Ayrıca Axen televizyon yorumları sayesinde müşterilerin deneyimlerini öğrenebilir, hangi modelin size uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. Yorumlar içerisinde ürünlerin avantajlarından da sıklıkla bahsedilir. Ardından HepsiBurada’dan dilediğiniz Axen Tv en ucuz modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Axen Televizyonlarda Uydu Alıcısı Bulunur mu?

Ürünlerin dikkat çeken özelliklerinin başında uydu alıcısı da içermeleri gelir. Axen en büyük Tv modelleri hiçbir uydu alıcısının bağlantısıyla uğraşmadan dilediğiniz kanallara ulaşabilmenizi sağlar. Bu sayede hem zamandan hem yerden hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. Ekstra uydu alıcısı almadan ve kurmaya çalışmadan gelişmiş teknik özelliklere sahip Axen 102 ekran Tv sayesinde uydu yayınlarını çalıştırabilirsiniz. Bu sayede dar alanlarda uydu koyma derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Axen Televizyonlarla HDR Deneyimi Yaşanabilir mi?

Ürünlerde HDR teknolojisi de yer alır, bu nedenle siyah ve beyaz tonlarını gerçek halleriyle görmek mümkündür. Özellikle siyahın maksimum seviyedeki karanlık tonlarını ekranda görürken tüm detayları yakalamak isteyebilirsiniz. Axen 82 ekran televizyon modellerinde yer alan HDR teknolojisi tüm detayların açık bir şekilde gözükmesini sağlar. Karanlık bölümler her zamankinden fazla detaya sahiptir, gölgede hiçbir iz kalmaz. Bu özellik film ve dizi izlemeyi sevenlerin oldukça hoşuna gider.

Axen Televizyonlar İnternete Bağlanır mı?

Smart Tv özelliğine sahip olan Axen 65 inç tv modelleriyle internete bağlanmak mümkündür. Wi-Fi bağlantısını kolayca gerçekleştirdikten sonra dijital ortamda film ve dizi izleyebilir, sosyal medyada gezinebilir, uygulama, oyun indirebilirsiniz. Farklı dahili hafızalara sahip olan modeller birden fazla uygulamayı indirip aynı anda kullanabilmenizi sağlar. Gelişmiş çekirdekli sayıları sayesinde web tarayıcısını maksimum hızda kullanabilirsiniz. Axen Tv yorum bölümünden detayları öğrenmek mümkündür.

Axen Televizyon Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Ürünleri kullanan kişilerin neredeyse hepsi modellerin kalitelerinden, uzun ömürlü oluşlarından ve şık tasarımlarından bahseder. Axen Tv nasıl diye merak ederseniz yorumları inceleyebilirsiniz. Yüksek teknolojik donanımlara sahip olan ürünlerin kullanım ve kurulum ipuçlarını da yorumlardan keşfedebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Axen Televizyon

İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Ekran Boyutu
Toplam 22 / 22 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/axen