Kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan tost, zahmetsizce ve pratik şekilde hazırlanabilmesinden dolayı diğer öğünlerde de tercih edilir. Damak tadına göre farklı malzemelerle hazırlanabilen tost, ancak kaliteli bir tost makinesi ile en ideal lezzette hazırlanabilir. Çok geniş elektrikli ev aleti yelpazesi ile hayatı kolaylaştıran Beko, lezzetli tostların hazırlanabileceği tost makinesi modelleri ile damakları da şenlendiriyor.

Beko Tost Makinesi

Beko tost makineleri, farklı kullanım alışkanlıklarına yönelik pratik çözümler sunar. Bu modeller kaliteli pişirme özelliklerinin yanında şıklık, kolay temizlenebilme ve fonksiyonel kullanım açısından da tüketicileri memnun ederler.

Beko markalı tost makineleri malzeme kalitesi ile ön plana çıkarlar. Alüminyum döküm plakalarda kullanılan kaliteli kaplama, hem ısının en iyi şekilde yayılmasını sağlayarak pişirme kalitesini artırır, hem de dayanıklı özelliğinden dolayı kolaylıkla çizilmez. Plakaların dışında bu ürünlerin dış kaplamaları da oldukça kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Düşük kaliteli ürünlerde yüksek sıcaklıktan dolayı kısa sürede deformasyon, renk değişimi ya da darbelere karşı hassasiyet görülürken Beko markalı ürünlerde kullanılan malzeme kalitesinden dolayı bu gibi durumlarla karşılaşma ihtimali oldukça düşüktür. Beko Tost Makinesi çeşitleri, tostun yanı sıra et, balık ya da tavuk gibi besinlerin pişirilmesine de olanak tanırlar. Güçlü yapılarından dolayı bu besinler hem kısa sürede pişer, hem de cihaz tarafından üretilen ısı besinlerin içine kadar işlediğinden dolayı bu besinler tam olarak, çiğ kalmadan pişirilebilirler. Fonksiyonel kullanım şekilleri ise tost harici kullanımlarda bu ürünlerin çok daha etkili kullanılabilmelerine olanak sağlar.

Beko tost makineleri oldukça pratik şekilde kullanılırlar. Bu cihazları pişirme, temizlik ve saklama aşamalarını oldukça kolay hale getirdiklerinden dolayı enerjiden, vakitten ve emekten tasarruf sağlarlar. Pratik kullanımlarının yanında Beko markalı tost makineleri şık görünümleri ile mutfak dekorasyonlarıyla da oldukça iyi uyum sağlarlar. Bu da tost makinelerini kullanılmadıkları zamanlarda saklanması gereken değil de, mutfak tezgahında sergilenmek istenen eşyalar haline getirir.

Beko Tost Makinesi Fiyatları

Beko tost makinesi fiyatları tost makinesinin gücü, malzeme kalitesi, ısıtıcı plaka çeşidi ve tasarım özellikleri gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Beko tost makineleri arasından seçim yapılırken öncelikle cihazın genişliğine bakılmalıdır. Tercih edilecek cihazın plaka genişliğinin bir defada yapılması planlanan tost sayısına uygun olup olmadığı dikkate alınmalıdır. Ürün tercihinde dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da cihazın gücüdür. Düşük güç değerine sahip olan ürünler daha uzun sürede pişirirler. Bu pişirme yöntemi daha sağlıklı olmasına rağmen, daha yüksek ısı aktarımı ile daha kısa sürede pişirme de arzu edilebilir. Buna dikkat edilerek 1800 ila 2400 Watt güç aralığındaki Beko markalı ürünlerden ihtiyaca en uygun olanlar tercih edilebilir.

Tost makinesi tercihinde diğer bir önemli nokta da ısıtıcı plakaların özelliğidir. Bu plakalar kolay temizlenebilir ve dayanıklı olmalıdır. Bu özelliklerin standart olduğu Beko modellerinde ayrıca plakaların yerlerinden sökülerek temizlenebildiği modeller de bulunur. Bunun yanında bazı modellerde plakalar ters çevrilerek de kullanılabilir. Bu durum, her iki yüzlerinin de dönüşümlü kullanılması sonucunda plakaların ömrünü oldukça uzatır ve bir yüzde deformasyon meydana geldiğinde plakaların değiştirilmesi yerine sağlam yüzeyin kullanılabilmesine olanak sağlar. Eğer tost makinesinde et, tavuk ve balık gibi besinler pişirilecekse grill özelliğine sahip, 180 derece açılabilen modeller tercih edilmelidir. Bu modellerde ayrıca sızmaları engelleyebilmek için yağ toplama haznesi bulunmasına da dikkat edilmelidir. Çoğu Beko tost makinesinde standart olsa da tercih edilecek üründe ayrıca cihazın daha kolay saklanabilmesini sağlayan dikey saklama özelliğine, kullanımı dışında cihazın açılmasını engelleyen kilit mekanizmasına, daha fazla güç kademesine ve kolay temizlenebilen inox veya cam gibi bir yüzeye sahip olmasına da dikkat edilmelidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Tost Makinesi Fiyatları

37 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 37 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22014/beko