Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Comply Foam
Comply Foam Tsx-400 Konfor Plus Kulaklık Ucu (M) - 3 Çift

Comply Foam Tsx-400 Konfor Plus Kulaklık Ucu (M) - 3 Çift

Comply Foam
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/100978
Comply Foam TSX 400 İzolasyon Artırıcı Medium Kulak Süngeri

Comply Foam TSX-400 İzolasyon Artırıcı Kulak Süngeri

Comply Foam ve Isolation Serisi ABD`de, kulak içi kulaklık performansını yükseltmesi için patentli hafızalı köpük materyallerinden üreten marka olan Comply, Isolation serisi (T/Tx-Serisi) özel köpük uçlar ile tamamen gürültü izolasyonu üzerine yoğunlaşmıştır.

Bu gürültülü dünyada, neyi duymak ve neyi duymamak istediğinizi kontrolünüz altına alın. Bu özel, mermi şekilli, koni tasarımlı kulaklık ucu kulak kanalınızı mükemmel bir biçimde kapatarak ve bunun sonucunda dış dünyaya ait gürültüleri engelleyerek, berrak ve zengin sesin kulağınıza ulaşmasını sağlar. Ne duymak isterseniz onu duyun, duymak istemediklerinizi değil.

Maksimum Gürültü İzolasyonu Comply dış gürültüleri ve çevreden kaynaklı dikkat dağılımlarını önlemek için özel bir kulak kanalı izolasyonu sağlaması için tasarlanmıştır. Müziğinizin sesini dış sesleri önlemek için rahatsız edici seviyelere yükseltmeden müziğin tadını çıkarın. Comply kulaklık uçları silikon uçlara göre iki kat daha fazla izolasyon sağlar.

Üstün Ses Tecrübesi Mükemmel kulak içi akustik izolasyon ile, Comply kulaklık uçları saf sesi direkt kulağınızın içine taşır. Güçlendirilmiş bas ile dinleme tecrübenizi en üst düzeye çıkarın. Bütün yüksek ve alt frekanslarıyla müziği duyulması gerektiği gibi duyun.

Yumuşak Konfor Vücut ısısıyla aktif hale gelen hafızalı köpük sayesinde oldukça yumuşak ve konforlu dinletiler sizi bekliyor. Comply Köpük silikondan 30 kat daha yumuşaktır, bu yüzden de silikonun yarattığı rahatsızlık ve yorgunluğa sebep olmaz.

Sağlam Kulak Kanalı Oturuşu Hafızalı köpük genişleyerek, her kullanıcının kulak kanalını doldurur ve kulak içinde sağlam duruş için kulak kanalına tam olarak oturur. Kulaklığınızın yerinde kalacağına emin olabilirsiniz.

WaxGuard Kulak Salgısı Koruması Tsx-serilerinde olan WaxGuard, kulak salgısını ve biriken parçaları kulaklığınızın ses portundan girmesini engelleyen, kulaklık ucunun içine yerleştirilmiş, akustik olarak transparan bir filtredir.

Kutu içeriği: 3 çift Medium Boy Sünger Uç

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön