Defacto kadın giyim sektöründe büyük bir yelpazeye sahip firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Defacto firması başlangıçtan günümüze kadar birçok farklı çeşitte ve modelde ürünler geliştirerek varlığını sürdürmeye devam ediyor. Her cinsiyetten ve her yaştan insana pek çok farklı tarzda kıyafet ve aksesuar seçeneği sunan Defacto, kadın giyimi konusunda oldukça iddialı olan firmalardan biri oluyor. Defacto kadın giyim modelleri hususunda öncü markalar arasında yer alıyor. Her mevsime göre ayrı kreasyon çıkartan Defacto, kadınlara özel parçaları birleştirerek insanların tercihlerine göre hitap etmeyi başarıyor. Her renk ve desende çeşitli model aralıklarıyla birçok farklı kıyafeti bulmak mümkün oluyor. Her şehirde birçok farklı şubesi olan Defacto, kıyafetlerinize uygun aksesuar seçenekleri de sunuyor. 

Mevsimlere göre ayrı kreasyonları piyasa sunan Defacto, bir moda markası olarak  trendleri yakından takip ediyor. Trend ürünleri ve parçaları kendi ürünleriyle birleştirerek piyasa değerini arttırıyor. Defacto kadın giyim ürünlerinde kaliteli içerikler sunmasının yanı sıra aynı zamanda her bütçeye uygun bir fiyat performansı gösteriyor. Defacto kadın giyim yeni sezon için de oldukça iddialı parçalar sunuyor. Kış mevsiminde kadın giyim için kaban modelleri göze çarparken bahar mevsimlerinde trençkotlar, kadınlar tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Yaz aylarına gelindiğinde ise çeşitli bikiniler, şortlar ve tesettür giyimi için haşemalar dikkati çekiyor. Bu konuyla ilgili akla hemen gelen firmalardan olan DeFacto, zevkli tasarımlarıyla günden güne piyasa değerini artırıyor. Hepsiburada ile defacto kadın giyim ürünleri ve çeşitlerini görüntüleyerek alışverişinizi yapabilirsiniz.  

Defacto Kadın İç Giyim

Defacto kadın iç giyim içinde geçmişten günümüze kadar öldükçe büyük yollar kat ettiği görülüyor. İç giyim ile ilgili envai çeşit model ve seçenekler sunuluyor. Dantel detaylı Defacto sütyen modelleri çeşitli renklerle kadınların zevkine sunuluyor. Aynı zamanda Defacto iç çamaşır takımları da kadınların dikkatini çekiyor. Bralet tarzı sütyen modelleri de şık gözükmesi neticesinde son zamanlarda beğenilen Defacto iç giyimler arasında yer alıyor. Ancak kadınlar sütyen seçimlerini gerçekleştirirken oldukça dikkatli davranması gerekiyor. Her kadın kendine en uygun sütyeni seçebilmek için  ilk önce vücut proporsiyonunu iyi bilmesi gerekiyor. Vücudunun analizini iyi bilen bir kadın, kendisine en uygun olan sütyeni de seçilebilecek bir yetkinliğe sahip oluyor. Vücut proporsiyonuna iyi bildikten sonra göğüs tipini de iyi bilmesi gereken bir kadın, kendine en uygun olan sütyeni bulmuş oluyor. Yanlış sütyen tercihi çok ciddi sıkıntılar yaratabilir. Duruş bozukluğundan, sırt ağrılarına kadar ve aynı zamanda göğüs yapısında deformasyonların meydana gelmesine sebep oluyor. Yanlış sütyen seçimi kadınlar için kritik nokta koyuyor. Dogru sütyen seçimi omurga sağlığı ve duruş için de kritik noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ergenlikte özellikle genç kızların seçimlerinde balenli ya da destekli sütyenleri tercih etmemesi gerekiyor. Ergenlik döneminde görünüşün daha hoş gözükmesi için bu modellere yönelmeye çalışılsa da önemli olan göğsün gelişmesine engel olmamaktır. Bundan dolayı %100 pamuktan yapılmış, dikişsiz ve esnek kumaşa sahip modellerle genç kızlar sütyen tercihlerini sağlamaları gerekiyor. Bu şekilde göğsün gelişme döneminde engel teşkil edebilecek herhangi durumun önüne geçilmesi sağlanıyor. Orta yaşlılıkta ise yaşa bağlı olarak göğüslerde bazı deri deformasyonları meydana gelebiliyor. Bu şekilde göğsün sarkması sonucunda kadınların tercihleri toparlayıcı sütyenler, sporcu sütyenleri ya da desteksiz balkonet tarzı sütyenler olabiliyor. Bu şekilde göğüsler daha dik görünüme sahip olmasının yanı sıra kambur görünüme yol açan sıkıntılarında önüne geçiliyor. Her yaşa ve her vücut ile göğüs tipine göre sütyen seçimi yapmak sağlık açısından kritik noktalardan biri oluyor. 

Defacto Kadın Dış Giyim

Defacto kadın dış giyim hususunda öncü giyim markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Defacto markası giyim konusunda oldukça geniş yelpazeye sahip oluyor. Dört mevsime uygun dış kıyafetleri kadınların zevkine göre piyasaya sunuyor. Kış aylarında tercih edilen çeşit çeşit kaban ve montlar insanların içini ısıtıyor. Her renk ve modelde sunulan Defacto kadın dış giyim çeşitleri fiyat ve kumaş kalitesine göre fiyatlandırması değişiklik gösteriyor. İçi yünlü kalın kabanların fiyat aralığı kalitesine göre artış gösterirken trençkot tarzı dış kaplar, kumaş kalitesine göre fiyat aralığı daha düşük olabilir. İçi kürk olan kalın deri montlar ise kadınları kış aylarında şık gösteriyor. Aynı zamanda yüksek bel pantolonlarla güzel kombin yapılabilen Defacto mont çeşitleri tek başına daha gösterişli gözükmenize olanak sağlıyor. Ancak içinde kullanılan kürkün kalitesine göre fiyat aralığı değişebiliyor. Defacto kadın giyim tesettür için de uygun dış giyim modelleri, bünyesine mevcut bulunuyor. Bu modeller tesettürlü kadınların giyebileceği uzunlukta dış giyim seçenekleri sunuyor. Defacto markası kış aylarında birçok farklı model ve kalitede kreasyonlarını piyasaya sunarken müşteri memnuniyetini de sağlamaya devam ediyor. Alınan ürünlerle çok güzel kombinler yapılabiliyor. Sonbahar ve ilkbahar aylarında mevsimlik çok güzel dış kıyafetler göze çarpıyor. Mevsimlik trençkotlar, kaplar fiyat performansına ve kalitesine göre talep görüyor. Yaz aylarına gelindiğinde ise ince dış kıyafetler ve elbiseler göze çarpıyor. Özellikle elbise konusunda Defacto markası envai çeşit ürün yelpazesi sunuyor. 

Defacto Kadın Giyim Elbise

Yaz aylarına gelindiğinde ise rengarenk elbiseler, reyonlarda yerlerini buluyor. Çeşit çeşit desende elbiseler cıvıl cıvıl bir görünüm sergiliyor. Bu şekilde insanın modunu yükselten elbiseler yaz ayının geldiğinin adeta habercisi oluyor. Kadınlar, tercihlerine göre satın aldıkları elbiselerle kombinler yaparak hem şık bir görünüm sağlayabilir. Hem de satın aldığı kumaşın esnekliğine göre kendisine konfor alanı yaratabiliyor. Elbiselerle birçok farklı kombinler yapılabiliyor. Defacto markası uzun elbiseler, mini elbiseler, büyük beden elbiseler ve abiye elbiseler olmak üzere çeşitli elbise modellerini kullanıcıların taleplerine göre sunuyor. Bu elbise modelleri mevsimlere göre farklı kumaş seçimleriyle tasarlanarak kullanıma hazır hale getiriliyor. Kış aylarında kadife kumaşından uzun elbiseler farklı desen ve modellerle insanların zevkine göre hazırlanıyor. Yaz aylarında ise pamuklu ya da şifon elbiseler tercih ediliyor. Bu elbiseler pek çok yaka çeşitlerine göre farklı modellere ayrılıyor. Yaz aylarında özellikle gömlek yaka elbiseler, halter yaka ve a kesim dik yaka tercih edilen yaka modellerinden birkaçı oluyor. Elbiseler tek parça olduğu için fazla kombin gerektirmeyen bir ürün olarak düşünülüyor. Ancak seçilen elbiseye göre diğer parçaların seçimleri gerçekleşiyor. Elbise çeşitlerinde büyük beden aralığı da birçok kullanıcının ihtiyacına ve talebine karşılık gösteriliyor. Bu sebeple pek çok kullanıcı Defacto markasını tercih ediyor. 

Defacto Büyük Beden Kadın Giyim ürünleri

Defacto büyük beden kadın giyim içinde oldukça trend ürünleri piyasaya sunmaya devam ediyor. Büyük beden kıyafet için genellikle hazır giyim de seçenekler sınırlı olabiliyor. Ancak Defacto markası ile bir çok büyük beden aralığında kıyafet bulmak mümkün olabiliyor. Büyük beden için ayrı kreasyon ve mağazalarında reyon oluşturan Defacto markası birçok farklı kullanıcının taleplerine hitap ediyor. Defacto büyük beden tişört ve pantolonlar çeşitli renk ve desenlerde sunuluyor. Özellikle dış giyim kıyafetlerinde istenilen beden aralığını yakalamak bazen mümkün olamıyor. Defacto dış giyim için büyük beden aralığında çeşitli modelleri, alternatifleri olacak şekilde piyasaya sunmaya devam ediyor. Defacto büyük beden montlar kadın kullanıcılar  tarafından yoğunlukla talep görüyor. Özellikle büyük beden aralığında olan insanlar için boydan tek parça montlar insana daha zarif göstermeye yardımcı oluyor. Defacto ile büyük beden dış kıyafet, elbise, tişört ve pantolon bulmak artık çok daha mümkün. Büyük beden kıyafet bulma rahatlığı insanlara kendini özgür hissetmesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda istediği kıyafeti seçme özgürlüğü insanın kendisini rahat ve mutlu hissetmesine imkan tanıyor. Defacto markası ile istediğiniz beden aralığını bulmak ve beğendiğiniz kıyafetleri seçmek sizin iradenize kalıyor.

Defacto Kadın Plaj Giyim

Defacto kadın plaj giyim hususunda oldukça geniş ürün alternatifine sahip oluyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte insanlar tatile gitme ihtiyacı hissediyor. Genellikle Akdeniz ve Ege bölgesi başta olmak üzere tatil beldelerine akın eden insanlar denize girmeyi tercih ediyorlar. Plaj giyimi içinde bir çok farklı giyim çeşitleri bulunuyor. Defacto bu konuda müşterileri için birçok imkan tanıyor. Plaj için mayolar, bikiniler ya da deniz elbiseleri önemli kritik nokta oluyor. Aynı zamanda giyilecek kıyafetin deniz ve uygun olabilmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra denize uygun ayakkabı ve terlikler de kıyafetin tamamlayıcı unsuru olarak karşımıza çıkıyor. Kadınlar için oldukça çeşitli deniz elbiseleri bulunuyor. Deniz elbiseleri genellikle mayo ve bikinilerin üzerine geçirmek için tasarlanıyor. İnsanlar denize girerken deniz elbiselerini çıkararak mayo ya da bikinileri ile denize girmeyi tercih ediyorlar. Denizden çıktıktan ise üzerine deniz elbiselerini geçirerek kendilerini rahat hissediyorlar. Aynı zamanda deniz elbiseleri büyük bedenler içinde bir çok farklı model ve çeşidi bünyesinde bulunduruyor. Defacto giyim markası Plaj giyimi iki ayrı kategoride kadın kullanıcıların hizmetine sunuyor. Plaj üst giyim kısmında plaj gömlekleri, tişörtleri gözümüze çarpıyor. Plaj alt giyim kısmında ise plaj etek ve şortları dikkatleri çekiyor. Çeşitli yazlık ayakkabılar ile plajda giymeye müsait parmak arası terlikler de çeşitlilik sunan Defacto müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.

Defacto Kadın Spor Giyim 

Defacto kadın spor giyim konusunda da oldukça iddialı bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Çeşitli kombinleri bir araya getirerek müşterilere sunuyor. Çeşitli renk ve modellerde Defacto kadın eşofman takımları göze çarpıyor. Aynı zamanda Defacto sporcu sütyenleri farklı modellerle yer alıyor. Yüksek bel taytlar iç göstermeyecek kalitede insanların beğenisine göre talep görüyor. Defakto markası spor giyim için ikili takımların yanı sıra tek tek şeklinde satışlarda gerçekleştirebiliyor. Özellikle renk renk yüksek bel spor taytları ya da çeşitli model ve desenlerde sporcu sütyenleri insanların beğenisine sunuluyor. Kıyafetlerin yanı sıra çeşitli ortopedik ayakkabılar da reyonlarda yerini alıyor. Pilates için çeşitli pilates çorapları da yine spor giyim kategorisinde bulunuyor. İsteğinize göre spor takımları satın alabileceğiniz gibi kendi zevkinize göre ayrı ayrı parçaları da kombin yapabilme imkanı tanınıyor. Mevsimlere göre Defacto kadın spor giyim çeşitleri kullandığı kumaş türüne göre farklılık gösteriyor. Kullanılan kumaş çeşitler fiyat aralığını belirlese de mali açısından her bütçeye uygun fiyat aralığı bulunuyor. Bundan dolayı Defacto markası sunduğu tüm bu imkanlarla kadın giyim sektöründe en çok tercih edilen olarak karşımıza çıkabiliyor.

Defacto Kadın Ev Giyim

Defacto kadın ev giyim kategorisi denilince akla ilk gelen pijama çeşitleri oluyor. Pijamalar ev giyimine uygun ve en konforlu giyim türlerinin arasında yer alıyor. Pijama içinde oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Defacto markası, mevsimlere göre pijama takımlarını piyasaya sunuyor. Yaz ve kış aylarında ayrı Defacto kadın pijama kreasyonları ortaya çıkarıyor. Yaz aylarında pamuklu pijama takımları insanlar tarafından tercih edilebiliyor. Ancak kış aylarına geldiğinde ise bu tercihler yerini polar pijama takımlarına bırakıyor. İstenilen beden aralığında pijama bulma imkanı sağlıyor. Defacto, herkese ve her keseye uygun ürünleri kullanıcının ihtiyacına uygun hale getiriyor. Yazlık pijama takımları genellikle pamuklu oluyor. Aynı zamanda kumaşın esnek bir yapıda olması önem taşıyor. Defacto kadın pijama takımları genellikle iki takım olurken yaz aylarında çeşitli yarım atlet tarzı modellerle üçe de çıkabiliyor. Kış aylarında ise polar pijamalar, kadınlara konfor alanı sağlıyor. Özellikle kumaşın esnek ve havadar bir yapıda olması terlemeyi önleyen etkenlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İstenilen beden aralığını Defacto kadın pijama modelleri arasında bulmak mümkün olduğu için Defacto, insanların tercih sebebi oluyor.

Defacto Kadın Giyim Alırken Neye Dikkat Etmeli 

Defacto kadın giyim alınırken dikkat edilecek hususlardan biri de nerede giyeceğiniz olabiliyor. Tercih edilecek kıyafet, kullanım amacınız açısından önemli kritik noktalardan birini oluşturuyor. Aynı zamanda beden aralığınızı bilmeniz de önemli püf noktalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Giydiğiniz kıyafetle hem şık bir görünüm elde etmek hem de kendinize konfor alanı yaratmak isterseniz Defacto markası ürünleri size bu kolaylığı rahatlıkla sağlayacaktır. Ayrıca kıyafet seçimi için mevsim değişiklikleri de kumaş seçimlerinde oldukça önem taşıyor. Mevsim değişikliklerine göre yaz aylarında şifon ve pamuklu kıyafetler tercih ederken kışın polar ya da kadife kumaşı üzerinde tercih yapmak doğru bir seçenek olacaktır. Kıyafet satın alınırken beden aralığınızı bilmek kritik nokta oluyor. 

Bedeninize uygun kıyafetlerle kendinizi rahat ve güvende hissetmek mümkün kılınıyor. Vücut proporsiyonuna uygun kıyafet satın almak önem taşıyor. Bu püf noktalarına dikkat ederek kendinizi zarif gösterebilirsiniz. Defacto ile beden aralığına uygun kıyafetleri uygun fiyatlarda satın almak mümkün olabiliyor.

Defacto Kadın Giyim Fiyatları 

Defacto kadın giyim fiyatları alınan ürünün kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda mevsimsel olarak farklı kıyafet ve modeller farklı fiyat aralıklarında sunuluyor. E-ticaret siteleriyle birlikte en uygun fiyat aralığındaki kıyafetleri sıralayarak bütçenize uygun kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Herkese ve her bütçeye uygun Defacto kadın giyim ürünleri için Hepsiburada üzerinden görüntüleme yapabilirsiniz. Kış aylarında içi kürklü montlar ya da kalın yünlü kabanlar diğerlerine göre daha pahalı bir fiyata sahip oluyor. Aynı zamanda hakiki ya da suni deri şeklinde kategorize edilen montlar da fiyat aralığını belirleyen bir diğer unsur oluyor. Yaz aylarına gelindiğinde ise defacto elbise fiyatları, yazlık dış kıyafetler fiyat farkına tabi tutulan ürünler arasında yer alıyor. Ancak Defacto markası ile birçok uygun fiyattan ürün alabilmek mümkün oluyor. 

Hepsiburada ile Defacto ürünlerini isteğiniz beden aralığına göre filtreleme yaparak seçenekler sunuyor. İstediğiniz renk ve kumaş seçimini de işaretleyerek tanımlanan ürünleri inceleyebilirsiniz. Sonrasında istediğiniz fiyat aralığını girerek sadece o fiyat aralığındaki ürünleri görebilirsiniz. Ürünleri en düşük fiyattan en yüksek fiyata ya da en yeniden en eski ürüne göre sıralama yapmanız da mümkün oluyor. Bu işlemlerle istediğiniz ürünü daha kolay bulup alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

DeFacto Kadın Giyim Modelleri

Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Giyim
Giyim
Elbise
Elbise
Pantolon
Pantolon
Etek
Etek
Tulum
Tulum
T-Shirt
T-Shirt
Bluz
Bluz
Tunik
Tunik
Gömlek
Gömlek
Tayt
Tayt
Sweatshirt
Sweatshirt
Eşofman
Eşofman
Yelek
Yelek
Mont
Mont
Trençkot
Trençkot
Hırka
Hırka
Kazak
Kazak
Kaban
Kaban
Ceket
Ceket
Şort
Şort
Atlet
Atlet
Yağmurluklar
Yağmurluklar
Kimono
Kimono
Kot Pantolon
Kot Pantolon
Kapri
Kapri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 4983 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/defacto