Delonghi Sobalar Isıtıcılar

Her mevsimin ayrı bir güzelliği olduğu gibi, kış mevsiminin de kendine has birçok güzelliği bulunmakta. İyi ısıtılmış bir evde kış aylarını geçirmenin verdiği haz ise bambaşka... Elektrikli ev ısıtıcıları konusunda farklı firmaların farklı çözümleri olsa da, bu ısıtıcıların tükettikleri elektrik enerjisinin verimliliği incelendiğinde, en az elektrikle en fazla ve en uzun süreli ısınmayı sağlayan ürünlere yönelmenin daha mantıklı olduğu rahatlıkla görülebilir. Her bütçeden kullanıcıya hitap eden elektrikli ev aletleri üreticisi Delonghi, elektrikli ev ısıtıcıları konusunda da iddialı ürünlerle karşınıza çıkıyor ve kış aylarınızın keyifli geçmesini sağlıyor.

Delonghi Isıtıcı

Yeni nesil ısınma teknolojisine sahip elektrikli ısıtıcılar, artık hemen herkesin evinde kullanılan sıradan birer ürün olma yolunda ilerliyorlar. Bu durumun istisnasını, İtalyan tasarım zevk ve şıklığını 60 yılı aşkın süredir kullanan Delonghi sobalar ısıtıcılar sayesinde görmeniz mümkün. Evinizde dekoratif açıdan hoş durabilecek ürünler olmalarının yanı sıra, işlevleri ve enerji kullanımı konusundaki verimlilikleri sayesinde de Delonghi sobalar ısıtıcılar dikkat çekiyor. Model çeşitliliği noktasında sizlere pek çok alternatif sunan firmanın ana ürün gamı; yağlı radyatörler, konvektör ısıtıcılar, fanlı ısıtıcılar ve panel radyatörler olarak sınıflandırılıyor.

"Vento" ve "Dragon4" olarak isimlendirilen yağlı radyatör modelleri; kullanacağınız alanın genişliğine, ürünün harcamasını beklediğiniz enerji miktarına, cihazın elektronik özellikleri ve petek dilim sayılarına göre farklılık arz edebiliyor. Yağlı radyatörlerde Vento ve Dragon4 şeklinde ayrılan modellerin temel farkı, Vento modellerinde bulunan patentli “Venturi” etkisidir. Dragon4 modellerinde bu tasarım yerine, baca tasarımı tercih edilmiş olup her iki kategoride yer alan ürünlerde de ayarlanabilir oda termostatı bulunuyor. Satın alacağınız elektrikli ısıtıcıyı oda içerisinde ayakları üzerinde veya duvara monte şekilde kullanmak istiyorsanız, konvektör ısıtıcıları tercih edebilirsiniz. "Slim Style" şeklinde isimlendirilen modeller aracılığıyla, ısıtmak istediğiniz odayı bu ürünlerin şıklığıyla süsleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz modele göre ileri düzey elektrik tasarrufu sağlayan ECO Plus modu sayesinde, minimum elektrik tüketimiyle maksimum ısıtma performansı alabilir, ürünlerin sahip olduğu Hi-Fi teknolojisinin getirdiği çift fanlı yapı ile yanlardan ve üstten eşit şekilde ısı dağılımına şahit olabilirsiniz. Eğer tercihiniz fanlı ısıtıcılardan yana olacaksa, Delonghi’nin sizlere sunduğu Verticale, Tower veya DCH459ER modellerine göz atabilirsiniz. Seçeceğiniz modele göre ürünlerin sahip olduğu uzaktan kumandalı ayar değiştirme, çıkarılabilir ve yıkanabilir toz filtresi, sessiz modda çalışma, damlama koruma sistemi (IP21) gibi ekstra özelliklerin yanı sıra; 800 Watt’tan 2000 Watt’a kadar ısıtma özellikleri sayesinde, 70 metrekareye kadar olan odalarınızı kolaylıkla ısıtabilirsiniz. Sahip olduğunuz ısıtıcıyı tekerlekleri üzerinde veya duvara monte ederek kullanmak arzusundaysanız, Delonghi panel radyatörler aradığınız ürün olabilir. Mica Thermic serisi içerisinde yer alan ürünler, seçeceğiniz modele göre 750 ilâ 2000 Watt arasında ısıtma gücüne sahip olmalarıyla öne çıkıyor. Mica Thermic serisini diğer ürünlerden ayıran temel özellikleri, harcadıkları enerjinin %100’ünü ısıtma amacıyla kullanabiliyor olmalarıdır. Bu sayede; herhangi bir enerji kaybı olmaksızın, enerji verimliliği en üst düzeye çıkartılmış oluyor. Ayrıca ürünlerin tamamında oda ve güvenlik termostatıyla birlikte, donma önleyici sistem de bulunuyor.

Delonghi Isıtıcı Fiyatları

Odanızın genişliği, ürünleri kullanım amacınız ve bu ürünleri hangi şekilde kullanmak istediğinizle bağlantılı olarak, Delonghi elektrikli ısıtıcıların fiyatlarında çeşitli değişiklikler görülebiliyor. Örneğin; banyonuzu ısıtmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz ürünler yağlı radyatör veya konvektör ısıtıcılar yerine, damla önleme sistemine sahip fanlı ısıtıcılar olmalıdır. Fanlı ısıtıcılarla bahsi geçen diğer ısıtıcıların fiyatlarında farklılıklar bulunuyor.

Eğer 50 - 60 metrekarelik bir odayı ısıtmak istiyorsanız, bu oda için tercihiniz yağlı radyatörler olabilir. Satın alacağınız model, bir odada sabit kalacaksa, tercihinizi panel radyatör veya konvektör ısıtıcıdan yana kullanmanız faydalı olabilir. Doğru odalarda doğru ürünleri kullanarak ekstra masraf yapmamış olursunuz. Yine tercih edeceğiniz modellerin sahip olduğu ısıtma gücüne göre, fiyatlarda değişiklik gözlemlenebilir.

Delonghi sobalar ve ısıtıcıları fiyatlarına göre karşılaştırabilir, ihtiyacınıza ve kesenize en uygun ürünleri belirleyerek hemen satın alabilir, bu soğuk kış günlerini sıcacık geçirmeye başlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Delonghi Soba ve Isıtıcı Fiyatları

14 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Delonghi Sobalar Isıtıcılar
  2. Kumtel Sobalar Isıtıcılar
  3. MBW Sobalar Isıtıcılar
  4. Dgvision Sobalar Isıtıcılar
  5. Ufuk Dağıtım Sobalar Isıtıcılar
  6. İvigo Sobalar Isıtıcılar
  7. Goldsun Sobalar Isıtıcılar
  8. Hottable Sobalar Isıtıcılar
  9. UFO Sobalar Isıtıcılar
  10. Rexva Sobalar Isıtıcılar
  11. Ufomax Sobalar Isıtıcılar
  12. Simfer Sobalar Isıtıcılar
  13. Luxell Sobalar Isıtıcılar
  14. Minisan Sobalar Isıtıcılar
  15. Awox Sobalar Isıtıcılar
  16. Multiteknik Sobalar Isıtıcılar
  17. EvoTech Sobalar Isıtıcılar
  18. Thermall Sobalar Isıtıcılar
  19. Flavel Sobalar Isıtıcılar
  20. Kuas Sobalar Isıtıcılar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Isıtıcı Türü
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Delonghi
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/delonghi
Başa dön