Seramik Isıtıcılar

Evlerde ya da iş yerlerinde ortamı ısıtmak için kullanılan harici ısıtıcı çeşitlerinin başında elektrikli ısıtıcılar geliyor. Elektrikle çalışan ve modeline bağlı olarak farklı çalışma prensiplerine sahip olan elektrikli ısıtıcılar, değişik modellerde oluyor. Yaygın olarak İnfrared ısıtıcı ve fanlı ısıtıcı olarak karşınıza çıkan elektrikli ısıtıcı modelleri arasında seramik ısıtıcılar da yerini alıyor. İnfrared ısıtıcılara benzer çalışma prensibi ile çalışan seramik ısıtıcılar, seramik fardan enerji yayılması ile ortamı ısıtıyor. Çalışma prensibi ile özellikle kapalı ortamlar için ideal bir ısıtıcı tercihi olan seramik ısıtıcılar, birçok farklı modelde ve markada bulunabiliyor.

Seramik ısıtıcı çeşitleri, "kule tipi seramik ısıtıcı" ve "mini seramik ısıtıcı" olarak değişiyor. Kule tipi ısıtıcılar, uzun tasarımları ile daha geniş alanlarda tercih edilen modeller oluyor. Ebadı ile küçük ısıtıcılara oranla daha fazla alanı ısıtmaya imkan veren kule tipi ısıtıcılar, evlerin yanı sıra iş yerlerinde de ideal bir kullanım sunuyor. Boyları birbirine yakın olan kule tipi ürünler, ortalama 15 m2 gibi bir alanı rahatlıkla ısıtabiliyor.

Kule tipi seramik ısıtıcıların özellikleri ise markaya bağlı olarak değişiyor. Genellikle uzaktan kumandalı kullanıma sahip oluyor ve devrilme emniyeti, termostat gibi özellikleri de bulunuyor. Güvenlik özelliklerinde ise aşırı ısınmaya karşı koruma sunan ürünler, açık unutulduğunda da otomatik kapandığı için rahatlıkla kullanılabiliyor. Aynı zamanda markasına bağlı olarak 1-12 saat arası otomatik çalıştırma özelliği sunuyor ve 3 ya da 4 ısı seviyesi gibi özellikleri ile ürünler değişebiliyor. Seramik ısıtıcı modelleri arasındaki mini ısıtıcılar ise ebat ve kullanım özellikleri açısından farklılık gösteriyor. Daha küçük ebatlara sahip oldukları için küçük iş yerlerinde ve evlerde tercih edilebilecek olan modeller, kolay taşınabildikleri için yerleri kolaylıkla değiştirilebiliyor. Mini seramik ısıtıcılarda watt gücü ve ısınma ayarı gibi özellikleri de inceleyebilirsiniz.

Seramik Isıtıcı Fiyatları

Modelleri ve markaları değişen seramik ısıtıcı fiyatları da değişken oluyor. Öncellikle kule tipi ürünlerin fiyatları, mini seramik ısıtıcılara oranla kendi türüne uygun değerler taşıyor. Kule tipi ürünlerde markalar, fiyatları etkileyen önemli bir etken oluyor. Ev gereçleri ve küçük ev aletleri üreten ünlü markaların seramik ısıtıcı modelleri, fiyat açısından ufak farklarla diğerlerinden ayrılıyor. Yalnızca fiyatı ile değil; özellikleri açısından da diğer modellerden daha farklı özellikler taşıyan ürünler, sundukları ısıtma alanı ile farklılaşırken asıl özellikleri ise karbon ısıtma kabiliyeti taşımaları oluyor. Karbon ısıtma özelliği ile uzun süreli kullanıma elverişli olan modelleri uzun yıllar rahatça kullanabiliyorsunuz. Kule tipi ürünlerde hassas ve kolay kullanım özellikleri sunan ürünlere de erişebilirsiniz. LED ekranlı, kolay ayarlanır düğmesi ve istenilen seviyede ısıtma ayarları ile kolay bir kullanım sunan ürünleri karşılaştırarak fiyat farklarını öğrenebilirsiniz. Daha cazip fiyatlı seramik ısıtıcı modelleri arasında ise yine benzer kullanım özellikleri taşıyan ürünlerin bulunduğu görülüyor.

Seramik ısıtıcı modelleri arasındaki mini ısıtıcılar ise fiyat açısından kule tipi ürünlere oranla daha uygun fiyatlı oluyor. Isıtma alanı diğer modellere oranla daha dar olan mini ısıtıcılar, ısıtma gücü ve sıcaklık kademesi ayarı gibi özellikleri ile de oldukça kullanışlı modeller oluyor. Diğer modellerde olduğu gibi aşırı ısınma emniyeti, devrilme emniyeti gibi özellikleri de sunuyor ve güvenli kullanım nitelikleri ile çocuk odalarından küçük iş yerlerine kadar birçok alanda kullanılabiliyor. Pratik kullanımı ile birçok açıdan tercih edilebilecek olan mini ısıtıcıların diğer özelliklerine de erişebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanımı ile benzer ısıtıcı çeşitlerinden ayrılan seramik ısıtıcı modellerini inceleyebilir; size uygun ürünleri belirleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Seramik Isıtıcı

74 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 74 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?