Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Can Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve geniş ürün yelpazesiyle, kullanıcıların birçok alandaki ihtiyaçlarına çözüm sunan Awox, gücünü tamamı yerli sermayeden alıyor. Küçük ev aletlerinden iklimlendirme çözümlerine, televizyonlardan uydu sistemlerine dek pek çok ürün grubuna hayat veren marka, geliştirdiği modelleri, erişilebilir fiyatlar üzerinden kullanıcılarla buluşturmasıyla da dikkat çekiyor.

Yüksek Çözünürlüklü Akıllı Televizyonlarla Eğlenceli Saatlere Yelken Açın

Awox imzasını taşıyan televizyon modelleri, kullanıcıların yeni nesil gereksinimlerine yanıt verecek teknik özelliklerle beraber geliyor. Ekran genişlikleri değişiklik gösteren ve tasarımlarıyla gerek evlerin gerekse iş yerlerinin şıklığına katkıda bulunan ürünler, 4K’ya ulaşan ekran çözünürlükleri ile keskin ve gerçekçi görüntülere imza atıyor. Markanın ürün gamı içerisinde yer alan kimi televizyon çeşitlerinde yer alan Smart TV fonksiyonları, televizyonun internete çıkış yaparak ses ve görüntü akış servislerinden yararlanılabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda yerleşik kablosuz ağ bağdaştırıcıları sayesinde akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi birimlerdeki görüntüler, Awox televizyonlara aktarılabiliyor.

Awox’un Fonksiyonel Uydu Alıcılarıyla Favori TV Kanallarınızı İzleyin

Eski nesil televizyonların birçoğunda dâhili uydu alıcı bulunmuyor. Türkiye ve dünyanın diğer ülkelerinden yayın yapan televizyon kanallarını takip etmeyi hedefleyenler, işlevsel uydu alıcılarına yönelebiliyor. Elektronik alanındaki hünerlerini, geliştirdiği uydu alıcılarına da yansıtan Awox, hem kompakt boyutlara sahip hem de işlevsel uydu alıcılarıyla teknoloji meraklılarını memnun ediyor. Uzaktan kumanda ile yönetilebilen ürünler, yüksek çözünürlüklü yayın yapan kanalların kolayca takip edilebilmesini sağlarken ses ve görüntü dosyalarını oynatabilme özellikleriyle hayranlık uyandırıyor. Üzerlerinde USB portları bulunan modeller, temel düzeyde bir medya oynatıcı olarak değerlendirilebiliyor. Böylesi çözümler aynı zamanda ilgili portlara takılan harici disk ve USB belleklere, televizyon yayınlarını kaydedebiliyor.

Küçük Ev Aletleri Konusunda İddialı İsim: Awox

Tüketicilerin kullanım alışkanlıklarını analiz ederek ürün gamını şekillendiren Awox, küçük ev aletleri alanında da adından söz ettiriyor. Mutfaklarda kullanılabilecek; çay makineleri, kahve makineleri, blender’lar, mikserler tasarımları ve sunduğu teknik yeterliliklerle kullanıcıların beklentilerine karşılık veriyor. İnatçı kırışıkların üstesinden gelen ütüler, ev temizliğinde etkili rol oynayan elektrikli süpürgeler, saç kurutma makineleri ve su sebilleri, Awox’un ortaya koyduğu ürün gruplarından bazılarını teşkil ediyor.

Awox İklimlendirme Çözümleriyle de Öne Çıkıyor

Çetin geçen kış aylarında kullanıcıların ısınma ihtiyacının karşılanmasına yönelik birbirinden başarılı ürünlere imza atan Awox, iklimlendirme çözümleriyle de öne çıkıyor. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanan infrared ısıtıcılar, odaların kısa sürede ısıtılabilmesini mümkün kılan yağlı radyatörler, küçük ama etkili yapıdaki fanlı ısıtıcılar, Awox farkıyla kullanıcılara ulaşıyor. Kısıtlı bütçeli kullanıcılar için erişilebilir fiyatlandırma prensibini, iklimlendirme çözümlerinde de sürdüren Awox, bu yönüyle takdir topluyor.

Awox, çok yönlü kullanabileceğim blender modelleri üretiyor mu?

 Markanın ürün yelpazesi içerisinde kullanımı kolay çubuk blender modellerinin yanı sıra farklı şekillerde kullanabileceğiniz üçü bir arada blender modelleri yer alıyor.

Hem 4K çözünürlüklü ekrana sahip hem de akıllı televizyon fonksiyonları bulunan bir televizyon almak istiyorum; Awox’un imzasını taşıyan böyle modeller var mı?

Awox’un 50 inç ve üstü ekran genişliğine sahip televizyonlarının tamamında 4K (3840 x 2160 piksel) ekran çözünürlüğü ve Smart TV fonksiyonları bulunuyor.

Markanın geliştirdiği taşınabilir yapıdaki infrared ısıtıcıları hangi şekillerde kullanabilirim?

Yüksek çalışma gücü sayesinde konumlandırıldığı alanı kısa sürede ısıtabilen ürünleri, duvara ya da tavana monte ederek değerlendirebilir, arzu ederseniz açık alanlara yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Awox

575 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler