Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

E.C.A Phoenix Ph Hm 11 Hermetik Şofben

E.C.A
9.223,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (10)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

9.200,00 TL
9.108,00 TL
DSACategoryId/2147483638/161876/17434
Eca Phoenix Ph Hm 11 Hermetik Şofben

E.C.A. Phoenix Hermetik Şofben Kapasite 19 kW
Sıcak su kapasitesi 11 lt/dk
Ekran tipi LCD
Yakıt tipi Doğalgaz / LPG
Yeni enerji yönetmeliğine uygun Low NOx hermetik şofben

11 litre / dakika kullanım suyu kapasitesi

Doğalgaz ve LPG kullanım olanağı 
5 farklı üstün emniyet sistemi 

640x360x240 mm kompakt boyutlar

LCD kontrol paneli ile çıkış suyu sıcaklığını anlık olarak görebilme imkanı
E.C.A. Phoenix hermetik şofben, ev ve iş yerlerinde kullanıma uygundur. Sahip olduğu özellikler ile kurulumu, kullanımı kolay ve konforludur. E.C.A. hermetik şofben ile istenilen zamanda sıcak suya erişim sağlanır. Phoenix, özel kontrol paneli ekranı ile su sıcaklığı seviyesini ihtiyaç duyulan miktarda ayarlamanızı kolaylaştırır. Özel tasarımlı sistemi ile banyoda kullanım için avantaj sağlayan bir üründür. ECA Phoenix PH HM 11 hermetik şofben yorumlarına bakarak cihazın tercih edilme sıklığını görebilirsiniz.

E.C.A Phoenix Hermetik Şofben Özellikleri

Phoenix, sessiz çalışma özelliği ile konfor sunar. ECA Phoenix PH HM 11 hermetik şofben, sıcak suya her an kolay erişim imkanı sağlar. Ürün, kış aylarındaki sıcak su kullanımında da üstün performans gösterir. 5 kademeli emniyet sistemi sayesinde güvenli kullanım imkanı sunar. Elektrik kesintilerine karşı özel önlemler alır. Elektrik kesilmelerinde kendini koruma moduna getirir. Akıllı yanma kontrolü ile de emniyet sağlar. Yeni enerji yönetmeliğine uygun üretilmesi özelliği sayesinde Low NOx özelliklidir. Üründe bulunan özel hermetik baca seti sayesinde yanması için gereken havayı dış ortamdan temin eder.

E.C.A Phoenix Hermetik Şofben Avantajları

Hermetik şofbenler, cihazın bulunduğu alandaki oksijeni kullanmaması sebebiyle güvenli ve avantajlıdır. E.C.A. Phoenix PH HM 11 hermetik şofben satın almak için cihazın güvenli ve pratik oluşu öncelikli sebeptir. 5 kademeli emniyet sistemi ile sizlere güvenli kullanım avantajı sağlar. Böylece evlerinizde ve iş yerlerinizde kendinizi güvende hissedersiniz. Üstün emniyet sistemi ile çocuklarınız için de güven ve konfor sağlar. Siz ve çocuklarınız, güvenli bir şekilde sıcak suya istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. E.C.A. Phoenix PH HM 11 lt hermetik şofben, sahip olduğu sıcak su kapasitesiyle kullanımdan tasarruf imkanı sağlar. Sahip olduğu LCD kontrol paneli ile suyun sıcaklığını rahatlıkla görüp ayarlayabilme avantajı sağlar.

Eca Phoenix Hermetik Şofben Fiyatları

Uygun fiyatlı olması sebebiyle en yaygın kullanılan şofben çeşitleri, hermetik şofbenlerdir. E.C.A Phoenix PH HM 11 hermetik şofben fiyatı,ürünün sahip olduğu özellikler ve sağladığı avantajlar göz önünde bulundurularak belirlenir. 640 x 360 x 240 mm boyutları sayesinde de kullanım yapmak istediğiniz alandan tasarruf eder. Cihazın basit yapısı ile kurulumu kolayca yapılır. Sessiz çalışma özelliği ile gürültüsüz ortam konforu sunar. E.C.A hermetik şofben, sizlere dayanıklı ve uzun süre kullanım imkanı verir. E.C.A. Phoenix PH HM 11 hermetik şofben en ucuz fiyatlarına ise Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hermetik Şofbenler Tehlikeli Olabilir mi?

Hermetik şofbenler, bulundukları ortamdaki oksijeni kullanmazlar. Bu da cihazları, oldukça güvenilir kılar. Şofbenin bağlı olduğu gaz borularında gaz kaçağı olmaması da güvenli kullanım açısından önemlidir. Hermetik şofben, baca seti ile zehirli gazları bulunduğu ortama atmayarak size ve doğaya zarar vermez.

Hermetik Şofben Su Sıcaklığı Nasıl Ayarlanır?

Hermetik şofbenler su açıldığında kontrol amaçlı bir süre çalışır. Yaklaşık 15 saniye sonra sıcak su akmaya başlar. E.C.A şofben; sıcak suyu, ayarlanan sıcaklık değerinde temin eder. LCD kontrol paneli ile suyun sıcaklığını anlık olarak görebilme imkanı sağlar.

Elektrik Kesintilerinde Hermetik Şofben için Ne Yapılmalıdır?

E.C.A hermetik şofben, akıllı yanma kontrolüne sahip oluşuyla elektrik kesilmelerinde kendini koruma moduna alır. Bu da olası büyük kazaları engeller. Elektrik geldiğinde ise şofbeni tekrar çalıştırmak gerekir.

E.C.A Phoenix Ph Hm 11 Hermetik Şofben Özellikleri

Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Renk Beyaz
Yakıt Tipi Doğalgaz
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000RTYXS
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön