Fakir Sobalar Isıtıcılar

Bazen ev veya iş ortamındaki kalorifer ve benzeri ısıtmalar ortamı ısıtmak için yeterli olmaz. Bu gibi durumlarda soğukla mücadele edebilmek için kat kat giyinmek her zaman çözüm olmayabilir. Ortam ısıtma cihazları, ev ve iş yerlerini ısıtmak için ilk akla gelen çözümler arasında yer alıyor. Özellikle kapalı alanlarda fazla yer işgal etmeden maksimum ısı sağlayan ısıtıcılar, hem soğuktan korunmak hem de küçük mekanlarda ergonomik sonuçlar elde etmek için ideal alternatifler olarak öne çıkıyor. Isıtıcılar, portatif tasarıma sahip olmaları sebebiyle arzulanan yere de rahatlıkla taşınabiliyor. Çeşitli ısıtıcı seçeneklerinden nitelik ve fiyat olarak size en uygun olan modelleri seçebilir, kış aylarının keyfini daha iyi çıkarabilirsiniz.

Fakir Isıtıcı

80 yılı aşkın tecrübesiyle hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam eden Fakir; süpürgelerden halı yıkama makinelerine, kişisel bakım ürünlerinden mutfak ürünlerine kadar uzanan oldukça geniş ürün gamı ile deneyimini ve kalitesini kanıtlamayı sürdürüyor. Alman teknolojisinin en iyi örneklerinden olan öncü markaya ait ısıtıcı modelleri, kış soğuklarını ortadan kaldırıp mekanlara sıcaklık getiriyor.

Üstün teknolojiye sahip Fakir sobalar ısıtıcılar; evde, ofiste, kafelerde kullanım için oldukça uygun alternatifler sunuyor. Özellikle küçük alanların hızlı bir şekilde ısıtılması için tercih edilebilecek Fakir marka infrared ısıtıcılar, içlerinde yer alan kanallar yoluyla sıcak havayı iletiyor. Bu tür ısıtıcılar, genellikle ortamda bulunan ısıyı aniden artıracak takviye ekipman olarak kullanılıyor. Fakir infrared ısıtıcıların portatif ve kolayca taşınabilir özellikli olması, cihazın bir yerden bir yere götürülmesini de oldukça kolaylaştırıyor.

Markaya ait yağlı radyatör modelleri de zahmetsiz bir şekilde farklı ortamlara taşınabilmeleriyle dikkat çekiyor. Merkezi ısıtma sistemi radyatörü görüntüsüne sahip olan yağlı radyatörler, sıcaklığı daha geniş bir alana yayabilme özellikleriyle ön plana çıkıyor. Yağlı radyatörler, infrared ısıtıcılar ile karşılaştırıldığında ortamı daha uzun süre sıcak tutuyor. Fakir marka yağlı radyatör türlerinin fan bulunan seçenekleri de yer alıyor. Fanlı radyatörler ortamın daha kısa sürede ısınmasını sağlıyor. Fan sistemi, ortamda mevcut olan havayı ısıtıp tekrar ortama üfleyen ve ısıyı geniş bir alana yayabilen bir sistem olarak biliniyor.

Markanın sadece fanı bulunan fanlı ısıtıcı ürünleri de bulunuyor. Fanlı ısıtıcılar, minik yapılarıyla fazla yer kaplamadıkları gibi, kolaylıkla bir ortamdan başka bir ortama da taşınabiliyor.

Fakir Isıtıcı Fiyatları

Fakir sobalar ısıtıcılar; modellerine, yapım malzemelerine, özelliklerine, kaç Watt ısı verdiklerine göre değişim gösteriyor. Fanlı ısıtıcılar kategorideki diğer ürünlere göre daha ekonomik olan fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Ortamın uzun süre sıcak kalmasını sağlayan yağlı radyatörler, diğer ürün çeşitlerine göre biraz daha yüksek fiyatlara satılıyor. Yağlı radyatörlerin Watt kapasitesi de bu ürünlerin fiyatlarında değişim yaşanmasına sebep oluyor. 3000 Watt kapasiteye sahip olan ürünler, 2500 ve 2300 Watt kapasiteye sahip ürünlere göre biraz daha pahalı olabiliyor.

Isıtıcıların kullanım alanlarına göre sahip olduğu işlevler, ürünlerin fiyatlarının değişkenlik göstermesini sağlayan bir diğer etken olarak öne çıkıyor. Ortamın ısınma süresini etkileyen farklı özelliklere sahip cihazlar, ekipmanlarına göre fiyatlandırılıyor. Sıcak havayı ortama ileten ve ortamdaki havayı ısıtarak dışarı üfleyen cihazların sunduğu avantajlar fiyatlara yansıyor. Ürün boyutları da modeller arasında fiyat farklılıklarının yaşanmasına sebep olabiliyor. Kategoride yer alan ısıtıcı modellerinden evinize yahut iş yerinize en uygun nitelikte olanları belirleyebilir, tespit ettiğiniz ürünleri fiyatlarına göre karşılaştırarak nihai kararınızı gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Bir ısıtıcıda ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bütçenize uygun modeller ile karşılayabilir, kışın soğuğuna inat, dilediğiniz ortamda sıcaklık ve huzurun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fakir Soba ve Isıtıcı Fiyatları

Infrared Isıtıcılar
Yağlı Radyatörler
Fanlı Isıtıcılar
Konvektörler
Konveksiyonel Isıtıcı
Konumseçilmedi
Isıtıcı Türü
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/fakir