Fakir Süpürge

Yaşam alanlarının vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan süpürgeler, kusursuz bir temizlik için olmazsa olmazlardandır. Ortamda bulunan kirleri en ince ayrıntısına kadar temizleyen süpürgeler; çekim güçleri, ses ayarları ve görüntü bakımından farklılık gösterirler. Yaşam alanlarına fark katan Fakir süpürge modelleri, her bayanın zevkinden bir parça taşır. Kusursuz temizlikte ihtiyacınız olan profesyonel Fakir süpürge modellerine bu kategori aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Tasarım harikası olan envai çeşit süpürgeye bu kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fakir elektrikli süpürge, kendini yormadan detaylı temizlik yapmak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş fonksiyonlara sahiptir. Kendini ilk andan itibaren ispatlayan bu özellikler, temizlikle bütünleşen her bayanın aradığı özelliklerin başında gelir. Yüksek çekim gücü, rahatsız etmeyen ses tonu ve hepa filtre bu özelliklerden birkaçıdır. Fakir elektrikli süpürge kategorisinde, dikey süpürge, ikisi bir arada süpürge, hepa filtreli şarjlı süpürge, toz torbasız ve toz torbalı süpürge, kablolu ve kablosuz süpürge modellerinin tümüne ulaşabilirsiniz. Hepsi farklı özelliklere sahip bu süpürgeler, yaşadığınız alanın tertemiz olmasında etkili rol oynar. 

Fakir dikey süpürge, ağır ve hantal süpürgeler yerine kullanımı oldukça pratik bir süpürge arayışında olanlar için ideal bir fikirdir. Fakir darky, Fakir Lucky, Fakir Rody markanın sıklıkla tercih edilen dikey süpürge modellerindendir. Üzerinde yer alan orijinal emici başlığı sayesinde her türlü görünür görünmez toz ve pisliği toz haznesine hapseder. Her kullanım sonrası açıp boşaltabileceğiniz toz haznesi, süpürgeyi saatlerce temizlemeden saniyeler içinde kusursuz temizliği beraberinde getirir. Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan Fakir dikey süpürge, döner başlığı sayesinde yüksek koltuk altlarını da rahatlıkla temizler. Günlük veya genel temizlik için ideal bir seçim olan Fakir dikey süpürge çeşitlerine bu kategoriden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Fakir toz torbasız süpürge, toz torbasını sürekli yenilemenize ve temizlemenize gerek kalmadan, süpürgeyi ideal büyüklükteki haznesiyle birlikte kullanım fırsatı sunmaktadır. Süpürgeye çekilen toz ve kirler hazne içerisinde birikir ve daha sonra tek seferde çöpe boşaltılır. Son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen toz torbasız süpürgeler, zahmetsiz bir süpürme işlemini beraberinde getirir. Temizliği fazlasıyla kolay olan Toz torbasız süpürgeler ile sürekli torba değiştirmek zorunda kalmaz böylece ekstra masraftan da kurtulmuş olursunuz. Üstün performansa sahip motor gücü, evinizdeki tüm tozları dağıtmadan içine hapsederken yerlerin, halıların ve koltukların pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Süpürge üzerinde yer alan çekim gücü arttırma ve azaltma tuşu ile gece gündüz fark etmeksizin rahatlıkla temizlik yapabilir ve dilerseniz en düşük seviyede bile başarılı bir performans sergileyen süpürgenizi her türlü zeminde kullanabilirsiniz. 2 lt kapasiteye sahip olan toz torbasız süpürge, düşük db ses seviyesine sahiptir. Rahatsız etmeyen bu ses ayarı, süpürgeyi dilediğiniz saatte kullanmanıza olanak sağlar.

Fakir kablosuz süpürge, kablosuz ve şık tasarımlı süpürge arayanların beğenisine sunuluyor. Son dönemlerin favorisi olan kablosuz süpürgeler, birçok yaşam alanında tercih ediliyor. Kablo derdi olmadan her yerde kolaylıkla kullanılabilen kablosuz süpürgeler, zarif ve göz alıcı tasarımlarıyla görenleri hayrete düşürüyor. Kısa süre içerisinde şarj olduktan sonra kullanıma hazır hale gelen kablosuz süpürgeler kolay tutma imkanı sunan ince gövdeye sahip. Kablosuz süpürge arayışında olanlar için alternatif bir seçenek olan Fakir Franky dikey şarjlı kablosuz süpürge Violet rengiyle göz kamaştırıyor. Tam bir tasarım harikası olan model, en dip yerlerde bile ayrıntılı bir temizlik yapmanızı sağlıyor. Ev ve iş yerlerinde zeminleri, halı ve koltukları ve etrafta biriken tüm tozları süpürerek ortamdaki kirli havayı içine hapseden Fakir Franky ile tanışmak için ürünü sepetinize ekleyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kablosuz süpürgeler araç içi ve iş yeri temizliğinde de tüm ezberleri bozuyor. Bir yerden bir yere kablo derdi olmadan taşınmaları, profesyonel bir süpürme deneyimi yaşatmaları ve başlığın yaptığı güçlü manevralar bireylerin kablosuz süpürge tercih etmelerindeki asıl nedenler arasında yer alıyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan kablosuz süpürge, kullanılmadığı zaman duvara asılabilir, dik durabilir ve herhangi bir toz olması halinde çıkarılıp tekrar kullanılabilir. Kullanmadan önce yeterli miktarda şarj olduktan sonra kullanıma hazır hale getirilir. Kablosuz süpürgelerin araç içi, zemin ve halı fırçası gibi küçükbaşlıkları, süpürge ile birlikte adresinize gelir. Bölgesel temizlikte ihtiyaç duyduğunuz başlığı kullanabilir ve temizlik yapmayı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kablosuz süpürgeler tam bir teknoloji harikasıdır ve her geçen gün yenilenen sürümleri nedeniyle sizin de favoriniz olabilir. Kategoride yer alan kablosuz süpürgelerden tercih ederek pratik temizliğin keyfini çıkartmak istediğiniz her an sipariş oluşturabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ve taksit imkanıyla kısa süre içinde hayalini kurduğunuz süpürgenize kavusabilirsiniz.

Fakir süpürge modelleri, elektrikli süpürge arayışında olanlara, süpürgesini yenilemek isteyenlere ve çeyiz hazırlığındaki bireylere hitap eder. Fakir süpürge kategorisinde yer alan süpürge modelleri, teknolojiye ayak uydurarak ve son dönemlerin modası göz önüne alınarak üretilmiştir. Fakir Veyron turbo XL elektrikli süpürge, Fakir Filter Pro toz torbasız elektrikli süpürge, Fakir Freelander elektrikli süpürge, Fakir Veyron Öko Violetsüpürge, Fakir Ruby dikey süpürge, Fakir darky süpürge sıklıkla tercih edilen Fakir süpürge modellerindendir. Bu modellerin farklı renk tonlarına ulaşabileceğiniz bu kategoride her bir modelin sahip olduğu özellikler detaylı olarak mevcuttur. Dilerseniz emiş ve ses gücü, filtre türü, kablolu veya kablosuz gibi özellikleri karşılaştırarak model seçimi yapabilirsiniz. 

Fakir süpürge filtreleri, kullandığınız süpürge ilk günkü gibi temizlik potansiyeli sunan ve derinlemesine temizlik sağlasın diye Fakir süpürge kategorisinde farklı modelleriyle beğeninize sunuluyor. Elektrikli süpürgenizin bozulduğunu veya artık verimli olmadığını düşünüyorsanız, bunun nedeni filtredeki sorun olabilir. Zamanla yıpranan ve aşınan süpürge filtreleri yenisiyle değiştirildiğinde, süpürgenin düşük çekim gücünü kat kat arttırarak başarılı bir performans sunar. Birçok kişi makinesinden eski performansı göremeyince süpürgenin bozulduğunu düşünse de akla ilk olarak filtrenin değişmesi gerektiği gelmelidir. Oldukça basit olan bu işlem sonrası süpürgeniz eskisinden daha iyi performans sergiler. Fakir süpürge modelinize ait tüm süpürge filtreleri bu kategoride mevcuttur. Kullandığınız süpürgenin modelinin ismini arama kısmına yazarak aradığınız filtreye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fakir süpürge filtrelerini uzun ömürlü kullanabilmek için bazı talimatlara özellikle dikkat etmek gerekir. Filtrenin yıkanması filtrenin bozulmasına, eğer ki yıkanabilen bir modelse yıkandıktan sonra kurtulmasına ekstra dikkat etmekte fayda vardır. Yıkanan ve daha sonra kurutulmadan kullanılan filtre, makinenizin motorunu yakabilir ve makinenizi kullanılamaz hale getirebilir. Bu, süpürgenin uzun ömürlü olması için gerekli bir bilgidir.

Fakir Süpürge Hortumu, süpürgesinin hortumu eskiyen, sık kullanımdan dolayı yırtılan ve süpürge hortumunu yenisiyle değişmek isteyen bireyler tarafından satın alınan bir diğer süpürge aksesuarıdır. Fakir süpürge kategorisinde değiştirmek ve yenilemek istediğiniz süpürge hortumlarına da yer verilmiştir. Hortumun herhangi bir yerinin yırtılması, süpürgenin gücünü düşürerek minimum performans sergilemesine neden olur. Bu durumda bireyler yeni süpürge hortumu arayışına girerler. Bu kategori, orjinal süpürge hortumlarına kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. İhtiyaç halinde Fakir marka tüm süpürge modellerinin hortumlarına bu kategori aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Süpürge hortumunun süpürgenize tam olarak uyuşması için süpürgenizin modeli hakkında kesin bilgi sahibi olmanız gerekir. Aksi takdirde süpürge hortumu süpürgenizle uyuşmayabilir. Hortumun üzerinde bulunan demir çubuk ve süpürge başlığı da isteyenler için takım olarak gönderilir. Süpürgenizin sürekli kullanılarak aşınan bu parçalarını kategoride yenisiyle uygun fiyatlara değiştirebilirsiniz. 

Fakir süpürge fiyatı, süpürgenin modeline ve sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Fakir süpürge kategorisinde yer alan süpürgeler işlevsellik ve özellik bakımından birbirinden farklıdırlar. Süpürgenin emiş gücü, kablolu ve kablosuz olması, hacmi, watt ve ses ayarı gibi etkenler, süpürgenin fiyatında belirleyici roldedirler. Süpürgenin tasarımı ve görünüşü de fiyat üzerinde etkilidir. Kategoride yer alan Fakir süpürge modelleri arasından oldukça düşük fiyatlı ve çekim gücü yüksek modelleri bulabileceğiniz gibi, maliyetli ve şık tasarımlı süpürge modellerini de bulabilirsiniz. Bütçenize göre fiyatı belirleyebilir ve fiyat filtrelemesi yaparak kategorideki ürünlere göz gezdirebilirsiniz.

Fakir süpürge fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ürün üzerine tıkladıktan sonra ürünün fiyatını ve taksit seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Satın aldığınız süpürgeye dilerseniz avantajlı ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Fakir süpürgeler, gösterişin ve kalitenin ön planda olduğu, kusursuz temizleme işleminin yapıldığı ve yedek parçaların sürekli temin edilebildiği süpürgeler oldukları için, büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptirler. Daha önce Fakir süpürge kullanmadıysanız ve teknoloji harikası bir süpürge arayışındaysanız kategorideki son model süpürgeler sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Tüm tasarımlarında estetiğin ve canlı renklerin ön planda olduğu Fakir süpürgeler, çeyiz hazırlığı yapan ve hangi süpürgeyi alacağına karar veremeyenler için de hiç kuskusuz tercih edilebilecek mükemmel bir üründür. Hem renk hem de model konusunda zevklerinizle uyuşacak Fakir süpürgenin elektrikli, kablolu veya şarjlı olan modellerine göz atabilirsiniz. Kategoride yer alan ürünlerin alt kısmında ürünlere ait özelliklere detaylı olarak yer verilir. Süpürgenin renk ve modeline ses ve watt gücünün tümüne buradan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte süpürge modellerini daha önce kullanan kişilerin ürün hakkında yaptıkları yorumlara, ürün yorumları kısmından ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Fakir Elektrikli Süpürge Kusursuz Bir Temizlik Sağlar mı?

Popülerliği nesilden nesile aktarılan ve kendini birçok teknolojik üründe kanıtlamış bir marka olan Fakir, elektrikli süpürge arayışınızda da sizlere yeniliğin kapılarını açıyor. Süpürgenin çekim gücü büyük bir alanda kullanım imkanı sunarken, detaylı ve günlük temizliklerde işinizi kolaylaştırır. Fakir süpürge ile temizlenen yerler uzun süreli temiz kalır. Hayatınıza işlevsellik ve kolaylık getirmek için yenilikçi ve şık tasarımlı Fakir süpürgeler ile tanışabilirsiniz. 

Fakir Süpürge Temizlikte Nerelerde Kullanılır?

Fakir süpürge; parke ve beton zeminleri, koltuk ve koltuk üstleri, halı yüzeyleri gibi her alanda rahatlıkla kullanılır. Süpürge yanında gönderilen aksesuar ve başlıklar, temizliğin boyutunu yükseltirken aynı zamanda maksimum temizlik imkanı sunar. Ulaşamadığınız kenar ve boşluklara ulaşan motor gücü ve baza veya koltuk altlarına giren manevraları, Fakir süpürgenin popüler olmasında etkilidir. Başlık ve aksesuarlar, Fakir süpürge modellerinin tümünde vardır ve kutu içeriğine dahildirler.

Detaylı Bir Temizlik İçin Fakir Süpürgenin Gücü Yeterli Olur mu?

Performans deyince akla gelen süpürgelerin başında gelen Fakir süpürgeler, ortamdaki tozu içine hapsederken aynı zamanda ortamın havasının değişmesinde etkilidir. Güç ayarı düğmesi, makinenin gücünü arttırarak günlük ve detaylı temizlikte dilediğiniz gibi kullanım imkanı sunar. Oldukça güçlü bir performans gösteren Fakir süpürgeler, ev ve iş yerlerinin her bölgesinde işinizdeki yükü azaltarak az yorulmanızı sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fakir Süpürge Fiyatları

494 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Süpürgeler
Süpürgeler
Toz Torbasız Süpürge
Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Şarjlı Süpürge
Robot Süpürge
Robot Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Halı Yıkama Makinası
Halı Yıkama Makinası
Buharlı Temizleyici
Buharlı Temizleyici
Süpürge Aksesuarları
Süpürge Aksesuarları
Sulu Süpürge
Sulu Süpürge
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 494 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/fakir