Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
High Power
High Power Element Bronze 600W 12cm Fanlı, 80Plus Bronze Power Supply (HP-EP600-BR)

High Power Element Bronze 600W 12cm Fanlı, 80Plus Bronze Power Supply (HP-EP600-BR)

High Power
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/1012
High Power Element Bronze 600W 12cm Fanlı, 80Plus Bronze Power Supply (HP-EP600-BR)

High Power Element Bronze 600W 80+ Plus Bronze Sertifikalı Güç Kaynağı
Bilgisayarınızın gücünü ve stabilitesini arttıracak, üstelik yüksek verimliliği ile cebinizi koruyacak birinci sınıf 80PLUS Bronze güç kaynağı!
High Power'dan 
80Plus Bronze 600W Güç Kaynağı ile Bilgisayarınızı Kanatlandırın!
High Power Element Bronze 600W'lık gerçek gücü ve %86'yı aşan yüksek verimiyle bilgisayayarınızın en önemli yapı taşlarından biri olacak! Tüm bileşenlerin düzgün bir şekilde çalışması ancak kaliteli, stabil bir güç kaynağı ile mümkündür. High Power Element Bronze, çift 12V kanalı, kanal başı 30A akım değeri ve 6+2-pin iki adet PCI-Express güç bağlantısı sayesinde üst düzey ekran kartlarını çalıştırırken, onaylı verimlilik değeri ile elektrik faturalarının düşmesine katkıda bulunur. Bilgisayarınızın motorunu 600W gücüne yükseltmek için, HighPower doğru seçim!
Ödüle Doymayan Bir Marka : High Power 
Dünyanın sayılı güç kaynağı üreticilerinden High Power'ın Türkiye pazarına sunduğu Element, Performance, Absolute ve Rock Solid başta Çizgi Bilgisayar Test merkezi olmak üzere pek çok dergi ve inceleme sitesinde test edilmiş ve her zaman tam not almayı başarmıştır. Tescilli kaliteyi, cebinizi yakmayan fiyata satın alabilmek için High Power güç kaynaklarını gönül rahatlığıyla tercih edin.Golf Topu Kanatlı Fan ile Sessizlikte Yeni Boyutun Kapısını Açıyor!
High Power 600W Element bronze serisinin termal kontrollü fanı bilgisayarınızın ısısına göre çalışır. Onaylı yüksek verimliliği ile daha az ısınan güç kaynağında, fan devri de otomatik olarak düşüktür. Ayrıca hava sürtünmesinden kaynaklanan ses seviyesini azaltmak için dizayn edilmiş golf topu yüzeyli fan kanatları sayesinde Element Bronze'un 12cmlik fanı standart fanlardan %20 daha sessiz çalışır. Her kullanıcının hayali olan gerçekten sessiz bir güç kaynağı rüyası Element Bronze ile gerçek oluyor!Paranızı Geri Kazandıran Güç Kaynağı!  
Bir güç kaynağının verimliliği doğrudan elektrik faturanızı etkiler. Verimlilik ürettiği güç için ne kadar fazla ve boş elektrik harcadığının göstergesidir. Bir sertifikası olmayan, sadece yazı ile yazılmış, test edilmemiş verimlilik gerçek değildir! High Power Element Bronze 600W, tüm dünyada bilinen saygın Amerikan Test Enstitüsü 80PLUS.org tarafından test edilmiş ve verimliliğinin %86'nın üzerinde oldu��u BRONZE sertifikası ile tescillenmiştir. Piyasada satılan ortalama %65 verimliliğe sahip standart güç kaynaklarına göre 600W güç tüketiminde %30 daha cimridir! Element Bronze ile paranız cebinizde kalır!DİKKAT, Kombine Gücünü Yazamayan Güç Kaynağı GERÇEK DEĞİLDİR! 
Güç kaynaklarının voltaj tablosuna göz attığınızda çok azı kanallarının kombine güç değerlerini yazabilir! Kanalların ortak çalıştırıldığında kaç Watt verebileceği yazılmaz. Türkiyenin gerçek güç kaynağı olan High Power'ın tüm modellerinde kanalların kombine güç değerlerini görebilirsiniz.Yüksek Verimli Dual Rail Tasarımı : 12V Kanalından 504W Güç!
Bilgisayar bileşenlerinin pek çoğu artık 12V gücünü kullanmaktalar. Bu sebeple gerçek güç kaynağı satın alırken dikkat edilmesi gereken nokta, güç kaynağının 12V kanalından ne kadar güç verdiğidir. High Power Element Bronze çift 12V tasarımına sahiptir. Her bir kanaldan 30A maksimum akıma ulaşırken, kombine olarak toplam  42A / 504W güce ulaşabilir. Güç ihtiyacını otomatik olarak kanallar arası dağıtan özel kontrol sistemi ile farklı kanallardaki güç ihtiyacını dengeler, bilgisayarınızın bileşenlerine gerekli gücü daima verir!
 


Üst Düzey Ekran Kartınız İçin Aradığınız Güç Element Bronze'da!
High Power Element Bronze, yüksek güçlü 12V kanalları ve çift PCI-Express güç bağlantısı sayesinde Nvidia GeForce GTX 460, GTX 560 Ti ve ATI Radeon HD 6950, HD 6870 gibi performans canavarı ekran kartlarını zorlanmadan çalıştırabilecek kadar iddialıdır. Yüksek performanslı oyun sistemlerinin anahtarına Elemet Bronze 600W ile sahip olacaksınız!

15 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek! 
High Power Element Bronze, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 6 x SATA , 3 x IDE , 2 x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı, 4+4pin ve 8pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. Element Bronze 600W ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaklar!Türkiye Şartlarına Uygun, 6 Koruma Devresi 
High Power Element Bronze Türkiyenin değişken voltaj yapısına uygun olarak test edilmiş ve 6 farklı koruma devresi ile donatılmıştır. Bilgisayarınızın tüm bileşenleri elektrik şebekesinde meydana gelebilecek akım ve voltaj dengesizliklerine karşı korumalıdır.

OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
UVP (Under Voltage Protection - Düşük Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
OTP (Over Temprature Protection - Yüksek Sıcaklık Koruması)

Aktif PFC ile Stabil Güç!
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan High Power 600W 80Plus Bronze güç kaynağı,  reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızın değerli bileşenlerini bu tip sorunların yol açabileceği arızalardan korur.Teknik Özellikler:

  • Güç Değeri: 600W
  • Verimlilik Sertifikası: 80Plus Bronze (%85 üzeri)
  • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 12cm değişken hızlı fan
  • Aşırı Voltaj/Akım/Güç, Düşük Voltaj, Yüksek Sıcaklık ve Kısa Devre Korumaları
  • Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 30A , 12V2: 30A , +5V: 22A , +3.3V: 22A
  • Ürün Kodu: HP-EP600-BR

High Power Hakkında
Lian Li, Enermax, OCZ ve Thermaltake markaları için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi markası olan High Power; 80PLUS onaylı Gold, Silver, Bronze verimliliğindeki Direct12 serileri, çift transformatörlü Rock Solid serileri gibi yüksek seviye ürünlerin yanısıra fiyat/performans alanında iddialı Element Bronze ve Element serileriyle kullanıcılara gerçek değerli, çevreci ve yüksek verimli güç kaynakları sunmaya devam etmektedir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön