ARA
Loading interface...
Loading interface...
Hoover
Hoover WDXA 4118AH A 11 kg Yıkama / 8 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Hoover WDXA 4118AH A 11 kg Yıkama / 8 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Hoover
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/80813000
Hoover WDXA 4118AH A 11 kg Yıkama / 8 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Çamaşırlarını en etkili şekilde yıkamak isteyen kullanıcılar, tercihlerini Hoover WDXA 4118AH A enerji sınıfı 11 kg yıkama 8 kg kurutma kapasiteli 1400 devir çamaşır makinesi modelinden yana kullanıyor. Markanın pek çok teknolojiyle güçlendirdiği ürün, inverter formundaki motoru sayesinde düşük güç tüketerek enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor.

Kapsamlı Teknik Kabiliyetlerle Konforlu Kullanım Süreci

  • Modern görünümüyle konumlandırıldığı alanını estetik açıdan zenginleştiren ürün, üzerinde bulunan LED göstergesiyle yıkama ve kurutma sürecine dair tüm detayları kullanıcılara sunuyor.
  • Inverter formundaki motoruyla A enerji verimlilik sınıfına dahil olan model, 16 farklı programı sayesinde her türlü gereksinime yanıt veriyor.
  • İhtiyaç duyulduğu takdirde soğuk yıkama işlemi gerçekleştirebilen çamaşır makinesi, zaman erteleme fonksiyonuyla konforlu bir kullanım süreci sağlıyor.
  • Hassas çamaşırları başarıyla yıkayabildiğini Woolmark sertifikasıyla kanıtlayan ürün, ekstra durulama gibi özellikleriyle kullanıcıların zamandan tasarruf edebilmesine yardımcı oluyor.
  • Geniş iç hacmi sayesinde 11 kg yıkama ve 8 kg kurutma kapasitesi sunan model, geniş ailelerin ihtiyaçlarına çözüm getiriyor.

Yeni Nesil Gereksinimlere Yanıt Veren Özellikler

Hoover WDXA 4118AH A enerji sınıfı 11 kg yıkama 8 kg kurutma kapasiteli 1400 devir çamaşır makinesi, özellikle kalabalık ailelerin ve sıklıkla çamaşır yıkayan kullanıcıların ilgisini çekiyor. Markanın yeni nesil özelliklerle donattığı model, gerek enerji verimlilik sınıfı gerekse aktif kullanım esnasında çıkardığı ses oranıyla memnuniyet yaratıyor.

Yıkama Kapasitesi: 11 kg

Enerji Sınıfı: A

Devir Hızı: 1400

Ürün Boyutları (YxGxD): 850x600x540 mm

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 210

Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 52/80

Kurutma Özelliği: 8 kg

Buharlı Yıkama: Var

Beyaz renk gövdesi ve krom rengi kapağıyla görsel açıdan beklentileri karşılayan Hoover WDXA 4118AH A enerji sınıfı 11 kg yıkama 8 kg kurutma kapasiteli 1400 devir çamaşır makinesi, program ve fonksiyonlarıyla da adından söz ettiriyor. Tuş yardımıyla 24 saate kadar gecikmeli başlatma seçeneği sunan çamaşır makinesi, All in One teknolojisiyle dikkat çekiyor. Farklı renklere ve kumaşlara sahip çamaşırların aynı anda yıkanabilmesine olanak veren All in One teknolojisi, renk karışması ve solması gibi olumsuzlukların önüne geçiyor. Hızlı yıkama ve düşük sıcaklıkta yıkama gibi fonksiyonların da seçilebilmesine zemin hazırlayan teknoloji, kısa sürede en fazla miktarda çamaşır yıkanabilmesini sağlıyor. 16 farklı programı aracılığıyla kumaş türü, yıkama modu ve benzeri değişkenlerin kolayca ayarlanabilmesini mümkün kılan model, hızlı kurutma özelliğiyle çamaşırların kısa sürede tamamen kuru hale gelmesine yardımcı oluyor.

Çamaşırların Zahmetsizce Yıkanması İçin İdeal Çözümlerden

Kapsamlı teknik becerileri ve çok sayıda programıyla yoğun iş temposuyla çalışanların da rahatlıkla yönelebilecekleri ürün, kutu içeriğiyle beğeni topluyor. Modelin kutusundan; çamaşır makinesi, su alma ve tahliye boruları, çeşitli montaj aparatları, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler çıkıyor.

100 Yılı Aşkın Süredir Sektöre Yön Veren Marka

William Henry Hoover tarafından 1908 yılında kurulan The Hoover Company, beyaz eşya başta olmak üzere sayısız ürüne imza atıyor. Geliştirdiği ürünleri, kendine has teknoloji ve tasarım detaylarıyla zenginleştiren Hoover, dünya çapında faaliyet gösteriyor.

Modern Bir Çamaşır Makinesi Edinmek İsteyenlere

Halihazırda kullandığı çamaşır makinesinin teknik özelliklerini yeterli bulmayan veya hem enerji hem de su tüketimini yüksek miktarda yapan bir çamaşır makinesi kullananların tercih edebilecekleri model, farklı kullanım senaryolarında rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Düşük yoğunluklu enerji ve su tüketimiyle olduğu kadar kapsamlı özellikleriyle de günceli yakalayan Hoover WDXA 4118AH A enerji sınıfı 11 kg yıkama 8 kg kurutma kapasiteli 1400 devir çamaşır makinesi, yeni sahiplerini bekliyor.


11 kg Yıkama Kapasitesi
8 kg Kurutma Kapasitesi
1400 devir/dk. Sıkma Hızı
A Enerji Verimlilik Sınıfı
Dokunmatik LED Ekran
Dijital Geri Sayım Göstergesi
Inverter Motor İle Sessiz Çalışma
All In One Teknolojisi
12 Farklı Program
Programlar:
All in One 20⁰C
All Baby 60⁰C
All in One 59'
Hızlı 30'
Hızlı 14'
Pamuklular
Narinler
Karışık
Yünlüler & İpekler
Düşük Isı
Yüksek Isı
Yıkama&Kurutma 59'
24 Saate Kadar Gecikmeli Başlatma
Kazan Temizleme
Durulama
Su Boşaltma & Sıkma
Hijyen +
Extra Durulama
Gece & Gündüz
3 Farklı Kurutma Seçeneği:
Ekstra Kuruluk
Ütü Kuruluğu
Dolap Kuruluğu
Soğuk Yıkama
Kg Modu
Beyaz Gövde, Krom Kapak
Paslanmaz Çelik Tambur
Köpük Önleme Sistemi
Elektronik Denge Kontrolü
Kapak Güvenlik Kilidi
Ürün Boyutları (GxYxD)(mm): 600x850x540
3 YIL GARANTİ

Önemli Not: Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, lütfen size en yakın yetkili servisi arayınız. Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalacaktır.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön