ARA
Loading interface...
Loading interface...
Hotpoint Ariston
Hotpoint Ariston FMG 1023 BTK A+++ 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Hotpoint Ariston FMG 1023 BTK A+++ 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Hotpoint Ariston
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
Hotpoint Ariston FMG 1023 BTK A+++ 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Hotpoint Ariston FMG 1023 BTK çamaşır makinesi modeli, çamaşır makinesi almak isteyenlerin en çok önem verdiği özelliklerden yıkama hacmini ve enerji tasarrufunu bir araya getiriyor. Hotpoint Ariston FMG 1023 BTK A+++ 10 Kg 1200 Devir çamaşır makinesi A+++ enerji verimlilik sınıfında yer alarak her yıkamada tasarruf sağlıyor. Tek seferde 10 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahip olması nedeniyle yaptığı tasarruf katlanarak artan çamaşır makinesi, geniş aileler için de oldukça ideal bir alternatif sunuyor. Dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir makine olmasının yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan bu özellikleri ile de uzun yıllar sürecek sorunsuz bir makine kullanım deneyimi sunuyor.

Ekonomik Yıkama Deneyimi ile Gelen Rahatlık

 • Hotpoint Ariston çamaşır makinesi modelinde bulunan Eko Hızlı 30, Eko Sentetik ve Eko Pamuklu gibi ekonomik programlar sayesinde çamaşırlarınız düşük sıcaklıkta da temizliğini koruyor. Tambur hareketinin üst düzey biçimde ayarlanması ile ekonomik programlar devreye giriyor. Ekonomik programların devreye girmesi ile makinenin yıkama kalitesi artış göstererek ve %50'nin üzerinde bir enerji tasarrufu ortaya çıkıyor. 
 • Yalnızca en yüksek enerji verimliliğine sahip ürünlerde bulunan EcoTech sembolü Hotpoint Ariston FMG 1023 BTK modelinde de bulunuyor. Bu özelliğe sahip olan çamaşır makineleri ise her zaman yüksek verimliliğin yanında daha az tüketim ve daha fazla tasarruf imkanı sağlıyor. A+++ enerji tasarrufu özelliği ve düşük sıcaklıkta da olsa mükemmel leke çıkarabilme kapasitesi ile Hotpoint Ariston FMG 1023 BTK çamaşır makinesi EcoTech sembolünün hakkını veriyor. 
 • Hotpoint Ariston A+++ 10 kg çamaşır makinesi modeli, yüksek performans ve tasarrufun yanı sıra Anti-alerji programı sayesinde sağlığınızı da gözetiyor. Kıyafetlerinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda cildinizi tahriş etme ihtimali olan tüm alerjenleri yok ediyor ve bunu kıyafetlerinize zarar vermeden gerçekleştiriyor. Yıkamanın ilk aşamasında programın başlaması ile su ısınıyor ve bir sonraki aşamada su sıcaklığı 60 derecede sabitleniyor. Alerjiye neden olabilecek polenler, bakteriler ve ev tozundan da bu özelliği ile sizi ve sevdiklerinizi koruyor. İngiliz Alerji Derneği tarafından da onaylanan Anti-Alerji özelliği sayesinde alerjenler %99 oranında azalıyor.
 • Hotpoint Ariston FMG 1023 BTK çamaşır makinesinin Anti-Stain özelliği, kıyafetlerinizdeki tüm zorlu ve inatçı lekeleri yok ediyor. Yeni leke çıkarma teknolojisi ile çamaşırlarda sıkça rastlanan 20 farklı zor ve inatçı leke yok oluyor. Tambur hareketleri ve su ısısının tek bir hareketle ayarlanabildiği bu sistemde en zor lekeler çamaşırlarınıza zarar vermeden çıkarılıyor. Yıkamanın ilk aşamasında lekeler 40 derecede yıkama yapılarak çıkarılırken sonrasında su sıcaklığı 43 derecede sabitleniyor ve yıkama süreci devam ediyor.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 • Enerji verimlilik sınıfı: A+++
 • Maksimum sıkma hızı: 1200 rpm 
 • Enerji tüketimi: Yılda 235 kWh
 • Yıllık su tüketimi: 12810 lt.
 • Ses seviyesi: 56 dBA
 • Yıkama kapasitesi: 10 kg
 • Program sayısı: 16
 • Ek özellikler: Hassas Program, Hızlı Yıkama, Ön Yıkama

Evin Her Alanında Hotpoint Ariston Ayrıcalığı

Buzdolabı modelleri ile yiyeceklerinizin tazeliğini koruyan, ürettiği bulaşık makineleri ile bulaşıklarınızdaki en zorlu lekeleri çıkaran Hotpoint, çamaşır makineleri ile de kıyafetlerinize zarar vermeden en zorlu lekeleri çıkaracağını vadediyor. Çamaşırlarınızı özenle temizleme amacıyla çamaşır makineleri üreten Hotpoint kendini sürekli yenileyerek son teknoloji ürünlerini kullanımınıza sunmaya devam ediyor. Hotpoint çamaşır makineleri tüm bu teknolojileri kullanıcılarının hizmetine sunarken bunu aynı zamanda uygun fiyatlar ile yapıyor. Böylece Hotpoint çamaşır makineleri fiyat performans anlamında da çekici modelleri içinde barındırıyor.  
 

Enerji verimlilik sınıfı: A +++

1200 Devir

Eficicacia sıkma sınıfı: B

Maksimum sıkma hızı (rpm): 1200,0

Yıllık enerji tüketimi (kWh): 235,0

Yıllık su tüketimi (lt): 12.810,0

Gürültü seviyesi (dBA): 56

Yük modu

Derinlik - cm

Kapasite - kg

Kontrol paneli

Yıkama programları

Program sayısı: 16.0

Woolmark Platinum Care

Eko

Bebek

Pamuklu

Günlük Tarife 30 '

 Seçenekler

Değişken Spin

Superwash

Kolay Ütü

Maksimum yük program

On / Off Duraklat

Kilit çocuklar

Ana Fonksiyonlar

Eco Tech

Yumuşak açılış

Yapısal özellikleri

Yıkama kapasitesi (kg): 10

Tambur hacmi (lt): 71

Ekran: Büyük Rakam

Renk: Beyaz

Boyutlar

UxGxY (cm): 59,5 x 60,5 x 85

Ağırlık (kg): 74.0

Ambalaj Yükseklik (cm): 89.0

Ambalaj Genişliği (cm): 64.

Paketli(cm): 65.0

 

 

 

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön