King Ütüler

Ütüler, elektrikli küçük ev aletleri içerisinde en vazgeçilmez ürünlerdendir. Çamaşırlarınızı her zamankinden daha hızlı ve hassas ütülemek, teknolojik ve gelişmiş tasarımlara sahip bir ütü ile mümkündür. Ütü yapmayı zevkli hale getiren fonksiyonlar, bu zorlu işten zevk almanızı sağlar. Kullanıcısının ihtiyaç ve arzularını yakından bilen King, hem ekstra buharlı hem de paslanmaz çelik tabanlı ütüler ile hassas çamaşırlarınıza hassas çözümler üretir.

King Ütü

Teknolojik yeniliklerin ütülere de yansıması ile ortaya çıkan farklı birçok özellik, bu ürünleri daha da gelişmiş cihazlar haline getirir. Yüksek buhar gücünün dışında, kullanışlı taban özellikleri ve yıpranmaya karşı dayanıklı yapıları ile King ütülerden beklediğinizin üzerinde bir performans alabilirsiniz. Sağlam bir ütü seçerek, ütünüzden uzun süre memnun kalabilirsiniz. Seramik ya da çelik tabanlı modellerden sizler için kullanışlı olanı seçmeniz, uzun süre yüksek performans veren bir ütü kullanmanızı sağlar.

Elektrikli ev aletlerinin teknik özelikleri kadar, tasarımı da kullanıcılar için önemlidir. Gerek renk gerek şekil bakımından farklı tasarıma sahip ütülerden, hoşunuza giden bir modeli seçebilirsiniz. Gönlünüze hitap eden bir ütü, sizlere zevk verirken daha keyifli ütü yapmanızı sağlar. Aynı zamanda, tasarım bakımından genel kıyafetlerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ütü seçmek, işinizi de kolaylaştırır. Sivri burunlu bir ütü ile, gömleklerinizi ve ince işli örtülerinizi daha rahat ütüleyebilir, mükemmel pürüzsüzlüğe ulaşabilirsiniz.

King Ütü Fiyatları

Farklı özellikler ve taban seçenekleri ile farklı ütü modelleri bulabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları pek çok etmene bağlı olarak değiştiği gibi, ihtiyacınız olan ütüyü geniş ürün yelpazesinden seçebilirsiniz. Ütünün pratik olması, kısa süreli ütülemeler ya da küçük parçalarınızın ütülenmesi için önemlidir. Sabah erken saatlerde ütü yapacağınız zaman, pratik ütüler hayati önem taşır. Kolay ısınan bir ütü tercih ederek, acil ütülenmesi gereken kıyafetlerinize anında müdahale edebilirsiniz.

Ütünün fiziksel açıdan sizlere uygun olması da oldukça önemlidir. Kullanım sırasında sizleri rahatsız etmemesi, ileride oluşması muhtemel fiziksel rahatsızlıkları engeller. King ütüler özel tabanları ile her türlü kumaş üzerinde rahatça hareket ederek, fiziksel olarak daha az işlem gerektirir. Bu tabanlar, aynı zamanda kendini temizleme özelliği taşır ve dolayısı ile daha uzun ömürlü olurlar. Hem ütünüzü uzun süre kullanmanız, hem de giysilerinizi ilk günkü gibi muhafaza etmeniz için, seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerini incelemekte fayda vardır.

King Ütü Modelleri

İpek gömlekler, kumaş pantolonlar ya da nevresim takımlarını tek bir ütü kullanarak ütüleyebilirsiniz. Yüksek buhar gücü ile dikkat çeken King ütüler, pamuklulardan hassas kumaşlara kadar pek çok kumaş türünde etkilidir. Ayarlanabilir ısı seviyesi sayesinde, aynı işlem sırasında farklı kıyafetlerinizi ütüleyebilirsiniz. Yüksek ısılarda ütü gerektiren ve zor açılan masa örtülerini ya da çarşafları da ütüleyebilirsiniz. Ütülenen örtüler daha muntazam sergilendiği gibi, dolaplarınızda çok daha az yer kaplar. Yüksek performanslı bir ütü tercih ederek, hem her tür çamaşırı hem de daha az zamanda daha çok parçayı ütüleyebilirsiniz.

Farklı modellerle sunulan farklı tabanlar arasından ihtiyacınıza yönelik bir ürün seçmenizde fayda vardır. Ütünün tabanı sizlere fiziksel kolaylık sağladığı gibi, ütünün ömrünü de etkiler. Yapışmaz tabanlı bir ütü her türlü kıyafeti ütüleyebildiği gibi, kıyafette herhangi bir tahribe sebep olmaz. Kendi kendini temizleme özellikli ütüler, zamanla ütünün tabanında oluşan birikmeyi engeller. Kireç önleme sistemleri, ütüde kullanılan suyun hem ütünün su haznesini hem de tabanını uzun yıllar temiz tutmaya yardımcı olur. Ütünüzü seçerken ürün özelliklerini incelemeniz, sizler için en kullanışlı modele karar vermenizde etkilidir.

King Ütü Fiyatları

13 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. King
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Tefal
  5. Arnica
  6. Electrolux
  7. Arzum
  8. Fakir
  9. Vestel
  10. Grundig
  11. Homend
  12. Sinbo
  13. Arçelik
  14. Bosch
  15. Siemens
  16. Singer
  17. Goldmaster
  18. Beko
  19. Braun
  20. Hotpoint Ariston
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Buhar Kazanı
 7. Watt Aralığı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka King
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN