Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kursoft Cep Telefonu Teknik Servis Programı

Kursoft
9.000,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/41/60000208

Teknik Servis ve ön muhasebe tek ekranda!


KRS Servis Programlarıyla Teknik Servis ve Ön Muhasebe işlemleriniz tek programda birleşiyor.


Üstelik en makul fiyatlara!


KRS Teknik Servistüm Teknik servisişletmelerinin ihtiyaç duyacağı servis işlemlerinin cihaz servis girişi, servis fiyatlandırmagibi işlemlerin yanı sıra, işletmenin duyduğu temel ön muhasebe fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gidergibi işlemlerinizi de anlık ve geriye dönükolarak yönetmenizve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.


Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisiolan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir ön muhasebe + servisyazılımıdır.


Yedek Parça TakibiKRS Teknik Servis Serisi size eşsiz ve detaylı bir stok / yedek parça takibiimkanı sunuyor. Alış / satış işlemlerinizi, depo işlemlerinizi gerçekleştirirken bunları dilediğiniz niteliklerde raporlayabilirsiniz.


Garanti TakibiKursoft Teknik servis programı sayesinde servise gelen ürünlerin garantili yada garantisiz olduğunu saniyeler içerisinde sorgulayabilir, her ürüne farklı garanti süreleri tanımlayabilirsiniz.


Teknik Servis ve Ön Muhasebeyi Tek Ekrandan Yönetin Zaman KazanınKRS Teknik Servis Yazılımları ön muhasebe entegrasyonlu teknik servis yazılımları olduğundan dolayı, tek programda tüm işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayarak zaman kazandırır.


Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.


Her program bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlar ancak Kursoft KRS serisi size diğer yazılımlara harcadığınız zamandan daha az zaman harcayarak işlem yapma imkanı tanır bu sayede size zaman kazandırır.


Sms ve E-Posta DesteğiKursoft KRS Serisi tüm programlarımızda SMS ve E-Posta desteği bulunmaktadır. Sms ve e-posta desteği sayesinde arızalı cihaz veya araç durumundaki tüm değişiklikler otomatik olarak cihaz sahibine bildirilebilir; böylelikle gereksiz telefon trafiğinden kurtulursunuz.


e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye DesteğiKursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.


Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002Y4VI2
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön